Şimdi Ara

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.466
Cevap
82
Favori
608.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence yazılımsal olarak gösterimde de hata olabilir. Sabah 8 de şarjdan aldım. 12 saat kullanım gösteriyor.

Edit: Telefonun toplam açık kalma süresini baz almış 28 saat gösteriyor şuan. Pil %100 e ulaştığında sıfırlama yapmıyor olabilir?

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulex -- 5 Nisan 2017; 15:42:8 >

• Arkadaşlar telefonun sanal tuşları kaldırıldığında parmak izi tuşlarıyla geri, ana ekran, son uygulamalar kısayollarını nasıl kullanıyorsunuz? Almayı düşünüyorum kardeşime ama eğer parmak izi tuşu üzerinden hepsi kullanılabiliyorsa güzel olur. Sevmiyorum hiç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir arkadas sormuştu ekran bölme oluyormu diye denedim oluyor
    Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardaolc -- 5 Nisan 2017; 18:11:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanandnexus

Arkadaşlar telefonun sanal tuşları kaldırıldığında parmak izi tuşlarıyla geri, ana ekran, son uygulamalar kısayollarını nasıl kullanıyorsunuz? Almayı düşünüyorum kardeşime ama eğer parmak izi tuşu üzerinden hepsi kullanılabiliyorsa güzel olur. Sevmiyorum hiç.

Parmak izi tusuna kısa süre tutunca parmagi geri tusu oluyor. Tam basarsan ana menuye donuyor. Cok kullanisli.ben sanal tuslari hiç kullanmiyorum

• ardaolc kullanıcısına yanıt
    Peki ya son uygulamalar tuşu?

• quote:

Orijinalden alıntı: balpaslan38

quote:

Orijinalden alıntı: Reliq

O kadar uygulama dondurdum, Facebook bile sildim tarayıcıdan giriyorum, CPU uyku engelleyen uygulamari tek tek tespit Edip öldürdüm. Sonuç böyle. SS atmıyorum çünkü güncelleme gelmeden çözüm olmayacak ben dahil birçok kullanıcı hemfikir. Bu süreler 6 ya göre çok kötü cihaz durduğu yerde pil yiyor.

Cihazı kullanırken birinci ekran ne zaman uyku moduna geçiyor cpu hemen arayı açıyor. Kısacası uykuya giremiyor.

a1 cpu uygulaması ile bi kontrol et istersen durum nasıl. benim cihazın kullanımını ekledim.

aynen uyku problemi yok gibi duruyor derin uykuya geçmiş cihazlar, en tepede olma durumu bug olabilir. güncelleme yapmadım henüz bekliyorum bakalım ne olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanandnexus

Peki ya son uygulamalar tuşu?

Tam basmadan uzun bekletirsen son uygulamalar geliyor

• Merhabalar,

LG G2 telefonum geçen hafta kapandı ben de yeni telefon arayışındayım. Lenovo p2 ve huawei p9 arasında çok kaldım. Anlayanlar biraz yardımcı olabilir mi tercihim hakkında.

• 2 saat ekran süresi ile %81 şarj.

• quote:

Orijinalden alıntı: melisa81

Merhabalar,

LG G2 telefonum geçen hafta kapandı ben de yeni telefon arayışındayım. Lenovo p2 ve huawei p9 arasında çok kaldım. Anlayanlar biraz yardımcı olabilir mi tercihim hakkında.

Foto kalitesi önemli değil 4 gün batarya süresi bana daha çok lazım dersen lenovo p2 al derim.

• ardaolc kullanıcısına yanıt
    Tamamdır teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ardaolc

quote:

Merhabalar,

Foto kalitesi önemli değil 4 gün batarya süresi bana daha çok lazım dersen lenovo p2 al derim.

karar veremeyişim bundan resmen ya batarya ya kamera tercihi lenovo kulanıcısı olan sizsiniz çok mu çamur kamerası acaba?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ardaolc

quote:

Merhabalar,

karar veremeyişim bundan resmen ya batarya ya kamera tercihi lenovo kulanıcısı olan sizsiniz çok mu çamur kamerası acaba?

Yok çamur değil ama huawei p9 un kamerasi çok iyi biliyorum lecia lens kullaniyor. P9 a nazaran kötü. Fakat bataryasida 1 gün gidiyormuş arkadaşim kullaniyor p9. Şöyle düşün altında ferrari var ama benzinin yolun köşesine kadar yetmiyor 😞 ama lenovo p2 de benzin sorunun yok doldur depoyu gazla rahat rahat dolaş 😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardaolc -- 5 Nisan 2017; 22:1:19 >

• Kamerada şöyle bir sevmediğim muhabbet var, otomatik ayarlarda çok fazla diyaframı açık tutuyor, ois olmadığı için de resimler bulanık çıkıyor. Ya manuel ayarlarda diyafram suresini elle müdahale edeceksiniz yada titremek için çaba göstereceksiniz. iPhone se den geçtim çat diye çekerdi bunda otomatik ayarlarda o performansı yakalayamadım.

• lg g4 cihazımı mecburi terk ederek yarın p2 ile foruma dahil olacağım. kutu üzerine üretim ayı falan yazıyor mu? telefonu alır almaz hemen nougat güncellemesi yapayım mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: peyzaaj

lg g4 cihazımı mecburi terk ederek yarın p2 ile foruma dahil olacağım. kutu üzerine üretim ayı falan yazıyor mu? telefonu alır almaz hemen nougat güncellemesi yapayım mı?

Ben güncellemeden bir fayda yada zarar görmedim. Tercih senin.

• arkadaşlar ses sorunu çözüldü mü? video kaydederken ses kaydederken falan bi garip ses, boğuluyor gibi.

• dstrykmrs D kullanıcısına yanıt
    Android 7 deyim hala gözüküyor bende

• arkadaşlar telefonda herşey çok güzel çok memnunum eyvallahta kamera ve hoperlörün ses kalitesi rezalet.Heleki Orta-düşük ışıkta fotoğraf çekmek neredeyse imkansız
  • desoto D kullanıcısına yanıt
    Pro modda tatmin ediyor düşük ışıkta.

Otomatik

Pro

• 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.