Şimdi Ara

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.466
Cevap
82
Favori
608.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende iPhone se den geçtim. iPhone nun aradığım tek yanı yedekleme mevzusu. Android de telefonu sıfirladıgin zaman ayarları tek tek yapıyorsun. iPhone da simgeler dahi aynı yedekleniyor. Onun dışında se yi hiçbir şekilde aramadım telefonu aldığımdan beri kullanmadım iPhone hiçte kullanmak istemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kuzgunadam80 K kullanıcısına yanıt
    Direk açık bende bi aktifleştirme yapmadım. Uygulamalar arasında geçiş yaptığınız yeri açın uygulama penceresinde uygulamanın adının olduğu üst tarafa basılı tutun eğer uygulama destekliyorsa oluyor.

• taksu T kullanıcısına yanıt
    Ikisinide elime alıp kullanmadan karar veremeyecegim sanırım.

Eyvallah hocam yorumun için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanal tuşları gizledikten sonra uygulamalarda açılıyor mu durduk yere c7 ve p2 arasında kaldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: masal_olduk

Peki bu şekilde whatsapptan falan bildirim gelmeme gibi durumlar oluyor mu, neyi kısıtlıyor bu. Özelliğin bulunduğu yerdeki açiklamadan bunu anladim ben.

Bildirim merkezindeki veri tasarrufu kısmına basılı tuttuktan sonra açılan ayarlardan whatsappi haric tutabilirsiniz .

• Tamamdır anladım

• p2 lerde menünün içine girip uygulamaları dosya içinde toplama olayı yapılabiliyor mu ?Bu özellik iphone telefonlarda uygulamaların tutularak üst üste getirilmesi şeklinde oluyor. Acaba p2 deki android bu özelliğe sahip mı?

Yeni gelen android 7 de bu özellik varmı ?

Birde farklı marka android telefonlarda menüye girdiğimizde sağ üst köşede üç nokta var burdan sıralama vb. Gibi ayarlar yapılıyor benim gördüğüm sanki böyle değil p2 nin android sistemi ?

• arkadaşlar bu telefonda volte özelliğini kullanan var mı
  • Fiziksel mağazalarda (teknosa vb.) 1800tl olan telefonun fiyatı hepsiburada'da 1600tl. bende haliyle internetten edinmek istiyorum.

İlk defa internetten telefon alacağım.

Satıcı kısmında da "Satıcı:Hepsiburada" yazıyor. sanırım hepsiburada kendi sitesinde ürünü kendisi satıyor.

Daha önce internetten (özellikle hepsiburada'dan) bu ve benzeri telefon alışverişleri yapanlar olduysa aklımdaki soru işaretlerini giderebilirlermi? hiç sorun yaşadınızmı? vesaire.

Satış Linki:http://www.hepsiburada.com/lenovo-p2-lenovo-turkiye-garantili-p-HBV000002O1OM?utm_source=affiliate&utm_medium=go&utm_campaign=cpa&utm_content=63&utm_term=kategori-genel&wt_af=go.domain.kategori-genel.cpa

• quote:

Orijinalden alıntı: testetetstetstes

Fiziksel mağazalarda (teknosa vb.) 1800tl olan telefonun fiyatı hepsiburada'da 1600tl. bende haliyle internetten edinmek istiyorum.

Satıcı kısmında da "Satıcı:Hepsiburada" yazıyor. sanırım hepsiburada kendi sitesinde ürünü kendisi satıyor.

Daha önce internetten (özellikle hepsiburada'dan) bu ve benzeri telefon alışverişleri yapanlar olduysa aklımdaki soru işaretlerini giderebilirlermi? hiç sorun yaşadınızmı? vesaire.

Satış Linki:http://www.hepsiburada.com/lenovo-p2-lenovo-turkiye-garantili-p-HBV000002O1OM?utm_source=affiliate&utm_medium=go&utm_campaign=cpa&utm_content=63&utm_term=kategori-genel&wt_af=go.domain.kategori-genel.cpa

Hepsi burada dan aldım bende, satıcı Hepsiburada. Gece sipariş verdim aynı gün elimdeydi.satici Hepsiburada olduğu sürece sıkıntı yaşamazsınız, telefon haricinde powerbank ve gözlük ve kırılmaz ekran aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Reliq

quote:

Orijinalden alıntı: testetetstetstes

Fiziksel mağazalarda (teknosa vb.) 1800tl olan telefonun fiyatı hepsiburada'da 1600tl. bende haliyle internetten edinmek istiyorum.

Hepsi burada dan aldım bende, satıcı Hepsiburada. Gece sipariş verdim aynı gün elimdeydi.satici Hepsiburada olduğu sürece sıkıntı yaşamazsınız, telefon haricinde powerbank ve gözlük ve kırılmaz ekran aldım.

Merhaba sanal tuşları gizledik den sonra bazı uygulamalarda otomatik açılıyor mu

• Arkadaşlar güncelleme sonrası şarj daha iyi bir süre uzun gitmeye başladı.Guncelleme sonrası play storeden yüklü uygulamalari güncellemek lazım.Acikcasi verdiğim parayı artık tamamen hak ediyor.

• 7.0 Güncelledikten sonra Instagram ve Facebook'ta dokumalar takılmalar başladi. Fabrika ayarlarına geri çevirmeme rağmen düzelme olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cenkkoc -- 4 Nisan 2017; 10:48:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cenkkoc

7.0 Güncelledikten sonra Instagram ve Facebook'ta dokumalar takılmalar başladi. Fabrika ayarlarına geri çevirmeme rağmen düzelme olmadı

Aynen kardeşim, ben de telefonu sıfırladım. Ancak face ve instagramda ara ara donmalar mevcut. Sadece bu iki uygulama

• masal_olduk M kullanıcısına yanıt
    bunun cözümünü bulan arkadaslar yardımcı olursa sevinirim. instagramda asagı dogru kaydırıorum bir anda donuyor. ve bu beni gercekten huzursuz ediyor.
  • internette 1559 tl mağazalarda 1799 tl. çok fark var.

bu mağazalarda indirime giriyor mu? takip edenler bilgi verebilir mi?
  • ilginçtir benim chazda sorunsuzdu güncelleme sonrası.
    Bu gün ekranı kapattıktan sonra whatsapp ç.dışı olmaya başladı. web whatsapp açınca tel nete bağlı değil görünüyor. birden bire oldu.

Yukarda yazılanları okudum ama öyle bişey değil ki veri tasarrufu açıp whatsapp a sınırsız yetki verdim farketmedi.
  • joole kullanıcısına yanıt
    Hayır açılmıyor, WhatsApp da 7.0 guncellemesi sonrasi yanlizca smile gönderme butonuna basista sanal tuş varmış gibi siyah oluyor alt kısım onun dışında denk gelmedim.

• Cenkkoc C kullanıcısına yanıt
    Bende De mevcut. İşlemcinin darboğaz oluşmasından sebep olabilir, zira bazen bildirim gelirken ve bildirim çubuğu aşağı çekerken kasmalar mevcut. Geliştirici seçeneklerinden gpu zorla aktif ettikten sonra bildirim çubuğu kasmasi kalktı. Face ve Instagram donma yapacakmi bakalım.

Edit: donma devam etmekte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reliq -- 4 Nisan 2017; 15:44:55 >
  • ürün vatan ve teknosa'da 1799
    hepsiburada'da 1599
    bu 200 tl fark neden kaynaklanıyor.
    hepsiburada lenovo türkiye garantili diyor. buradan alsak sıkıntı çıkar mı.
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.