Şimdi Ara

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.467
Cevap
82
Favori
608.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • p2 lerde menünün içine girip uygulamaları dosya içinde toplama olayı yapılabiliyor mu ?Bu özellik iphone telefonlarda uygulamaların tutularak üst üste getirilmesi şeklinde oluyor. Acaba p2 deki android bu özelliğe sahip mı?

Birde menüye girdikten sonra uygulamalar nasıl sıralanıyor ? Sağ üst taraftaki seçenekler kısmı sanki yok gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hcoskun_ H kullanıcısına yanıt
    Menu degil ama ana ekran veya diger ekranlarda iki kisayolu birbiri ustune getirerek klasor olusturabilirsin. IOS'te menu olmadigi icin aslinda ayni islem.
    Menudeki uygulamalari 3 sekilde duzenleyebilirsin, baslk - kac defa calistirildigi - yuklenme zamani. baska duzenleme secenegi bulunmuyor.
  • Silluine kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Bu sayede işletim sistemi daha sade ve stabil oluyor galiba

Bu uygulamaları sıralama ayarlar menüsünün içinde anladığım kadarıyla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    ana ekranda uzun basarsaniz altta 4 secenek cikiyor, orada tercihler menusunden ayarlayabilirsin.(teli ingilizce kullaniyorum, soldan ucuncu secenek, widget'larin saginda)
  • Arkadaşlar şimdi facebook instagramda sıkıntılar var diyenler var, herkeste mi var bu sıkıntı,BAŞKA sıkıntılar da var mı, güncelleyelim mi, yoksa bekleyelim mi biraz daha ??

• quote:

Orijinalden alıntı: tylor

kayda değer bir değişim yok, çift tık kilit çalışmıyor hala.

bildirim bölümü ile ilgili değişiklikler olmuş. dikey konum sembolü kazık gibi duruyor ve kaldıramadım. sanki olağanüstü bir şeymiş gibi.

programlar için detaylı bildirim ayarları vardı, o bölüm de kalkmış sanırım. şimdi tamamen göster ya da gösterme şeklinde olmuş.

whatsapptan gelen mesaj direkt ekranda gözükmemeli yahu.

Ekran döndürmeyi otomatiğe alın ekranda dik telefon simgesi kayboluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kernel de sıkıntı var herkeste cpu kullanımı en üstte en çok enerjiyi cpu harcıyor, büyük ihtimalle derin uykuya geçmesine izin vermiyor kernel. yada başka bir sıkıntı var. bende güncellemedim bekliyorum. cpu şu anda %5/6 harcıyor. güncelleme sonrası %26 civarına çıkıyor ekrandan daha fazla çok büyük sıkıntı bence.

• Hocam herkes şikayetçi değil ama bu konuda bildiğim kadarıyla??

• var gibi duruyor, paylaşılan SS lerin hepsinde cpu en tepede. diğer kullanıcılar dikkat etmemiş olabilir. aksi bi durum varsa SS ekleyip bizi bilgilendirebilirler.

• O kadar uygulama dondurdum, Facebook bile sildim tarayıcıdan giriyorum, CPU uyku engelleyen uygulamari tek tek tespit Edip öldürdüm. Sonuç böyle. SS atmıyorum çünkü güncelleme gelmeden çözüm olmayacak ben dahil birçok kullanıcı hemfikir. Bu süreler 6 ya göre çok kötü cihaz durduğu yerde pil yiyor.

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)

Cihazı kullanırken birinci ekran ne zaman uyku moduna geçiyor cpu hemen arayı açıyor. Kısacası uykuya giremiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reliq -- 5 Nisan 2017; 1:34:45 >
  • Cpu z programındada ram 3,5 gb gösteriyor. Hayır satarken ne diye 4 gb diye milleti kandırıyorsunuz anlamıyorum gerçekten. İşgüzarlık resmen

• quote:

Orijinalden alıntı: balpaslan38

var gibi duruyor, paylaşılan SS lerin hepsinde cpu en tepede. diğer kullanıcılar dikkat etmemiş olabilir. aksi bi durum varsa SS ekleyip bizi bilgilendirebilirler.

Evet cpu en tepede ekrandan dahi çok yiyor. Belli bir sorun var çünkü değerlerin böyle olmaması gerek.

Ancak şu da var telefonumun şarjı önceden ne kadar gidiyorsa şimdi de o kadar gidiyor. Ne eksik ne fazla.

• bence bir süre daha beklemekte fayda var durum ortada

• quote:

Orijinalden alıntı: Reliq

O kadar uygulama dondurdum, Facebook bile sildim tarayıcıdan giriyorum, CPU uyku engelleyen uygulamari tek tek tespit Edip öldürdüm. Sonuç böyle. SS atmıyorum çünkü güncelleme gelmeden çözüm olmayacak ben dahil birçok kullanıcı hemfikir. Bu süreler 6 ya göre çok kötü cihaz durduğu yerde pil yiyor.

Cihazı kullanırken birinci ekran ne zaman uyku moduna geçiyor cpu hemen arayı açıyor. Kısacası uykuya giremiyor.

a1 cpu uygulaması ile bi kontrol et istersen durum nasıl. benim cihazın kullanımını ekledim.

• Merhaba arkadaşlar ben p70 kullanıyorum. P2 almayı düşünüyorum. Telefonun kronik bir problemi var mı acaba?

P2 Huawei p9 ve mate 9 arasında kaldım. Kamera önemli ama pil en önemlisi​. 7.0 güncellemesinden sonra değişen birşey olduğu telefonda acaba

• Pek uyku problemi var gözükmüyor aslında.

• Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)

Hocam nasil pek birsey anlamiyorum ben

yükle nova Launcher bu ve bunun gibi her şeyi yap ve hızlı çalışıyor. Nova Launcher prime tavsiye edilir.

• ben 6'da 9 saat ekran süresiyle totalde 5 güne yakın zamanda şarjı bitiriyordum 7'ye yükselttikten sonra aynı ekran süresiyle 4 güne yakın gidiyor şarj. yükseltme sonrası sıfırlama yapmadım etkili olur mu bilmiyorum açıkçası. cpu %25ten aşağı düşmüyor tüketimde.

bence sorun var ama yine de bişey diyemiyorum, şu halde bile şarjı çok iyi.
  • Arkadaşlar merhaba. Ben ekran parlaklığını manuel olarak kullanıyorum. Şimdi ekran parlaklığını ayarlarken parlaklık %' si gözüküyordu sonra birden % bilgisi kayboldu. Parlaklığı ayarlarken bu parlaklık % bilgisinin gözükmesini nasıl geri getiririz bilen var mı ?

• 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.