Şimdi Ara

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) (414. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.467
Cevap
82
Favori
608.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 412413414415416
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Son yüklediğim 19.07.2020 tarihli 17.1 ve siyah ekran modu mucizesi 3 gün bekleme ve 8 saat üzeri ekran kullanımı süresi

• quote:

Orijinalden alıntı: Thor10dor

Telefonun kronik sorunu hocam, önceden WhatsApp uygulaması içinde parmak izi ayarları vardı menüde kaybolsa bile oradan parmak izini çalıştırıp tekrar aktifleştiriyordum, yeni güncellemelerde kaldırmışlar onu da.
    İllaki bir çözümü vardır ama.
    Hocam gelişme var mı bu sorunla ilgili sende?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angry Toad

Hocam gelişme var mı bu sorunla ilgili sende?

Alıntıları Göster
    Maalesef yok. Desen kilidini kullanıyorum mecburen.
    WhatsApp'ta parmak izi bölümü vardı orayı açınca duzeliyordu ama kaldırmışlar. Turk Telekom online islemler uygulamasında da parmak izi kayboldu bozuk olduğu için parmak izini çalıştıracak bi uygulama lazım illaki bi yolu vardır da biz bilmiyoruz işte.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Thor10dor

Maalesef yok. Desen kilidini kullanıyorum mecburen.
    WhatsApp'ta parmak izi bölümü vardı orayı açınca duzeliyordu ama kaldırmışlar. Turk Telekom online islemler uygulamasında da parmak izi kayboldu bozuk olduğu için parmak izini çalıştıracak bi uygulama lazım illaki bi yolu vardır da biz bilmiyoruz işte.

Alıntıları Göster
    Hay ben böyle işin ya. 1 hafta çalışıyor 1-2 gün çalışmıyor kafasına göre yeniden başlatınca bazen geliyor geri bazen gelmiyor.

• Ekranı kendi soken oldu mu aranızda dostlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SezerBulutt

KVK servisinde şansımı deneyeyim. Teşekkür ederim
    Batarya değiştirebildiniz mi? Bende telefon almak istemiyorum pil değişsem mis gibi olacak. N11 satıcılarına filan pile garanti veriyormusunuz , performansı kendi bataryası gibi azalmış veya daha beter çıkmasın sattığınız pilin diyorum hiçbiri garanti vermiyor. Zaten dikkat ediyorum kimse sıfır veya yeni diye de satmıyor. Çıkma pil mi satıyorlar napıyorlar anlayabilmiş değilim. Daha önceki telefonlarım için de batarya almıştım ama verim alamadım. Telefonlarda müthiş vergi artışı yapıldı telefon almakta işime gelmiyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: huncacare

Batarya değiştirebildiniz mi? Bende telefon almak istemiyorum pil değişsem mis gibi olacak. N11 satıcılarına filan pile garanti veriyormusunuz , performansı kendi bataryası gibi azalmış veya daha beter çıkmasın sattığınız pilin diyorum hiçbiri garanti vermiyor. Zaten dikkat ediyorum kimse sıfır veya yeni diye de satmıyor. Çıkma pil mi satıyorlar napıyorlar anlayabilmiş değilim. Daha önceki telefonlarım için de batarya almıştım ama verim alamadım. Telefonlarda müthiş vergi artışı yapıldı telefon almakta işime gelmiyor..

Alıntıları Göster
    Yok hocam bayram öncesi uğraşmak istemedim. Ben de internetten baktım ama dediğiniz gibi satıcılara pek güvenemedim. Telefon fiyatları da el yakıyor şu sıralar. Servisle gidip yüz yüze görüşmek gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: cinellerli

Son yüklediğim 19.07.2020 tarihli 17.1 ve siyah ekran modu mucizesi 3 gün bekleme ve 8 saat üzeri ekran kullanımı süresi
    aynı rom ile anca 12 saat şarjın gidiyor olması da bende :)

gerçi elefonun ekranı kırıldı ekran değiştirdik
    onunda etkisi olabilir mi bilmiyorum ama

telefonun 2 gün şarjının gittiği zamanlar ne güzeldi ya
  • Merhabalar 2 senedir telefonu kullanıyorum ancak bugün ile başlayan hızlı şarj özelliği telefonumda faaliyet göstermiyor yani şarjda iken telefon hızlı şarja geçmiyor şarj kablosun dan olabilir düşünüyorum bu sorunu yaşayan varmı ? Nasıl hızlı şarja geçer telefon ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-8C5A3B0FC

Merhabalar 2 senedir telefonu kullanıyorum ancak bugün ile başlayan hızlı şarj özelliği telefonumda faaliyet göstermiyor yani şarjda iken telefon hızlı şarja geçmiyor şarj kablosun dan olabilir düşünüyorum bu sorunu yaşayan varmı ? Nasıl hızlı şarja geçer telefon ?
    Aynı sorun bende de olmuştu. Anker marka yeni kablo aldım şimdi sıkıntısız şekilde hızlı şarj oluyor
  • Telefonu yıllardır kullanıyorum şu hızlı şarj olayını bir türlü çözemedim. Bazen takıyorum tek şimşek, takıyorum tek şimşek, sonra 2 şimşek oluyor. Bazen telefonu kapatıp açıyorum, bazen önce başka bir şarj cihazına sonra kendi şarj cihazına takıyorum falan. Hangisi denk gelirse artık. Bazen de hiçbir şey yapmadan takınca direk 2 şimşek oluyor. Bu işin net çözümünü bilen var mı ? Şunu yaparsan kesin hızlı şarj olur diye.
  • Hızlı şarj için telefondaki soketin temiz olduğundan emin olmak lazım. Kablo içinde aynısı geçerli. Toz ve pamukçuk ile dolu olabiliyor. Diğer sorun olabilecek şey de cihaz şarjdayken işlemci kullanımı yüksekse hızlı şarja geçmez. Uygulamaların şarj aleti takılıykenki durumlarına bakmak lazım. Arka planda güncelleme vb. şeyler yapıyor olabilir. Mesela bende şarja bağladığımda çoğu zaman "Google Play güvenlik güncellemesi" indirip yüklemeye başlıyor. O zaman normal şarja geçiyor. Bunların dışında hızlı şarjda sorun yok. Google ve Google Play Hizmetleri güncellendiğinde hızlı şarj ile ilgili sorunlar olabiliyor. Bu yüzden her tam şarjdan sonra cihazı yeniden başlatıp kullanmaya çalışıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ckk -- 30 Temmuz 2020; 14:28:19 >
  • Telefonu hasar almadan yazılımı bozuldu, whatsapp çalışmıyor, şu-bu olmuyor diyenlere tek bir sözüm var:
    Adam gibi lineage os 17.1 kurun keyfinize bakın. Yok orijinalmiş, ben uğraşamam fln geçin bunları, adam daha cihaza 1 sene anca güncelleme vermiş, daha neyin orijinalliği. Zaten tonlarca nasıl kurulacağı vs konu var 2 günlük araştırmayla halledilir. Hep whatsapp youtube instagram vs bakacağınıza azcık araştırıp öğrenin ve halledin kendi problemlerinizi, insanları yormayın. Bende de vardı problemler 2 sene önce ama lineage os 17.1 ile çözdüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TR_mahmutpek

Telefonu hasar almadan yazılımı bozuldu, whatsapp çalışmıyor, şu-bu olmuyor diyenlere tek bir sözüm var:
    Adam gibi lineage os 17.1 kurun keyfinize bakın. Yok orijinalmiş, ben uğraşamam fln geçin bunları, adam daha cihaza 1 sene anca güncelleme vermiş, daha neyin orijinalliği. Zaten tonlarca nasıl kurulacağı vs konu var 2 günlük araştırmayla halledilir. Hep whatsapp youtube instagram vs bakacağınıza azcık araştırıp öğrenin ve halledin kendi problemlerinizi, insanları yormayın. Bende de vardı problemler 2 sene önce ama lineage os 17.1 ile çözdüm.
    Ben de böyle düşünüyorum ama çok bariz şarj farkı var en azından lineage os 17.1'de hiç dayanmıyor telefonun şarjı. Gerçi bu telefonun zamanı geçti artık kasma donma falan yok şükür ama batarya öldü sayılır değiştirmesi de mesele. Mi note 10 lite'a geçeceğim kısmetse.

• TR_mahmutpek kullanıcısına yanıt
    Aynen hak veriyorum size çok iyi demişsiniz.
    Birsürü anlatım var ve hatta xda sitesinde ne ararsanda var.

Bende 2 sene evvel p2 ye kilidini açıp android 7.1.2 Viperos yükledim ve şuanki durumda hiç yavaşlama olmadı ve bataryadaki performans aynı ilk günki gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanlışlıkla reset attım resim,müzik belge ve özel notlarımın bulunduğı hızlı not defterim gitti. Nolur yardım edin bana ! Lenovo p2 nolursunuz kurtarabileyim :(
  • quote:

Ben de böyle düşünüyorum ama çok bariz şarj farkı var en azından lineage os 17.1'de hiç dayanmıyor telefonun şarjı. Gerçi bu telefonun zamanı geçti artık kasma donma falan yok şükür ama batarya öldü sayılır değiştirmesi de mesele. Mi note 10 lite'a geçeceğim kısmetse.

Alıntıları Göster
    Hocam bende tam tersi batarya ömrü arttı, normal günlük kullanımda 3 gün dayanıyor, 8-10 saat ekran ömrü. Pil tasarruf moduna alınca yeterince artıyor pil ömrü.

• TR_mahmutpek kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum

• quote:

Alıntıları Göster
    Aynı fikirdeyim ben de, 17.1 kurulumu ile birlikte ekranı kırıldı cihazın ekranı değiştirdim
    şarj artık 1 günü çıkarmaz oldu bende de

Mi Note 10 lite için yorumları izlenimleri vb araştırıyorum ben de

LineageOS vb Custom romların benim için tek dezavantajı NFC ile banka uygulamalarını kullanamıyor olmaktı.

• 
Sayfa: önceki 412413414415416
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.