Şimdi Ara

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) (183. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.466
Cevap
82
Favori
608.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende de iki gün olmuştu böyle birşey foruma da yazmıştım.Tam olarak ne sebep oldu ben çözemedim ama o ara airdroid programı ile kablosuz olarak baya bir video atmıştım sd karta.Sd kart mı sebep oldu acaba diye düşünüyordum.Ama sadece 2 gün yaşadım böyle birşey ve şu an hiçbir sorun yok.Gece ya hiç kaybetmiyor yada %1 kaybediyorum sadece.1 aydır her gün mü yaşıyorsunuz bu sorunu?
  • Al Swearengen kullanıcısına yanıt
    Yok hocam her gün değil ama haftada 2 3 gün oluyor nerdeyse dün önceki gün 42 de bıraktım 42 de almıştım mesela.Bende bekleyim o zaman düzelir belki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sahne modlarını deneyebilirsiniz. Ben gece modunu kullanıyorum. Otomatik kendisi uyguluyor çok güzel bir özellik. Benim sarjim %1 den fazla düşmüyor.

• Ah bir de whatsapp mesajlari WhatsApp i acmadan gelse...ah şu sms email v.s. bildirim ler geldiginde telefonun ekrani otomatik kendiliginden uyansa...ahhh ahh...

• alparslan71 kullanıcısına yanıt
    Turkcell cihaza stok rom yuklenir ama ertesi gun servise vermek gerekir cunku mobil veri calismaz. Artik ayni cevabi yazmaktan biktim denemek isteyen varsa denesin biz denedik gorduk ki bi ise yaramiyor vakit kaybindan baska.

• kronikzll kullanıcısına yanıt
    Katliyorum o forumada ben yazmistim mağdur olduğum dönemde 😂

• quote:

Orijinalden alıntı: selimmiles

Ah bir de whatsapp mesajlari WhatsApp i acmadan gelse...ah şu sms email v.s. bildirim ler geldiginde telefonun ekrani otomatik kendiliginden uyansa...ahhh ahh...

Android 7 kullanan arkadaşlar bildirimler için xda'da söyle bir şey buldum. bu ayarı yapıp çalışıp çalışmadığını teyit edersek diğer arkadaşlarda faydalanabilir. sadece WhatsApp için değil uygulamalar için de geçerli. iki tik işareti de devre dışı bırakılacak..

(deneyemiyorum henüz 7ye guncellemedim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-16F114518 -- 20 Haziran 2017; 9:27:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: C.RON4LDO7

quote:

Orijinalden alıntı: selimmiles

Ah bir de whatsapp mesajlari WhatsApp i acmadan gelse...ah şu sms email v.s. bildirim ler geldiginde telefonun ekrani otomatik kendiliginden uyansa...ahhh ahh...

Android 7 kullanan arkadaşlar bildirimler için xda'da söyle bir şey buldum. bu ayarı yapıp çalışıp çalışmadığını teyit edersek diğer arkadaşlarda faydalanabilir. sadece WhatsApp için değil uygulamalar için de geçerli. iki tik işareti de devre dışı bırakılacak..

(deneyemiyorum henüz 7ye guncellemedim)

Denedim

Ekran kapalı iken yani siyahken hiçbir şekilde bildirim gelmiyor

• pil optimizasyonundan zaten çıkarmışsındir yine de hatirlatiyim.. xda da işe yaradığını söylemişler demek ki buda çözüm olmayabilir. diğer arkadaşlar da bi denesin bakalım ne olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-16F114518 -- 20 Haziran 2017; 16:0:21 >
  • Merhaba arkadaşlar.
    Bende p2 kullanıyorum ama benimkinin imei kaydı yok. Telefonu aliexpress üzerinden satın aldık. 4gb/64rom ve modeli p2c72 diye geçiyor. Ben buna imei kaydı nasıl yaparım.
    Yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptankurt

Merhaba arkadaşlar.
    Bende p2 kullanıyorum ama benimkinin imei kaydı yok. Telefonu aliexpress üzerinden satın aldık. 4gb/64rom ve modeli p2c72 diye geçiyor. Ben buna imei kaydı nasıl yaparım.

Aliexpresten telefon geliyor mu?

• merhaba whatsapp bildirim....ayarlar-bildirimler-açılır pencere bildirimi-sadece ekran kapalıyken seçili ise ekran kapalıyken bildirim geldiğinde ekranda görünüyor . 7 yüklü.
  • selimmiles S kullanıcısına yanıt
    Bildirim geldiği zaman ekranın uyanması için ücretsiz sunulan Glimpse Notifications uygulamasını kullanabilirsin güzel özelleştirmeleri bulunan işine yarayacağını düşündüğüm 1 uygulama.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefonu şarjda kullandığınız zaman dokunmatikte takılma sorunu yaşayan var mı? Bir süre arka arkaya basınca dokunmatik algılamıyor sonra düzeldikten sonra tekrar 4-5 sn bekleyince yine bir takılma durumu ortaya çıkıyor.Şarjdan çekince bu durum devam ediyor ekranı kapatıp açınca düzeliyor herhangi bir takılma olmuyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi savsata -- 21 Haziran 2017; 11:53:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ukrtr

quote:

Orijinalden alıntı: kaptankurt

Merhaba arkadaşlar.

Aliexpresten telefon geliyor mu?

Evet geliyor. Her dükkan göndermiyor fakat gönderen dükkanlar var.
  • Eşim P2'yi 4 aydır kullanıyor. Şimdiye kadar hoparlörden cızırtı gelmesi sorunu yoktu ama, son 1 haftadır filan ortaya çıktı. Henüz Android 7'ye yükseltmedik telefonu. 7'ye geçince bu cızırtı düzeliyor mu? ve 7'deki diğer sorunlar halloldu mu?
  • telefon sabah ulasti elime kutudan fatura çıkmadı benmi yaniliyorum sadece paketin üstüne yapistirilmis fatura var. birde garanti suresi falan yazmiyor başlangıcı falan normal midir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Depresifadam -- 21 Haziran 2017; 13:12:6 >
  • Depresifadam kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun. normalde fatura tarihi aynı zamanda garanti başlangıcıdır. . ama ben net üzerinden almadım o yüzden yanlış bir şey söylemek istemiyorum. netten alan arkadaşlara danışman da fayda var, görenlerde bilgi verir zaten.

• çok teşekkür ederim. birde şey soracaktım telefonu açmaya çalıştım açilmadi şarja taktim ve kirmixi led yanip sondu yine açilmadi. tam dolduktan sonra bidaha deniyim dedim fakat 5-10 dk sonra lenovo logosu geldi acildi teleofn ben ellemeden pili tamamen bitik olduğundan mi oldu acaba. şimdi yanip sonmuyor led isiği buarada

• Depresifadam kullanıcısına yanıt
    HB den aldıysan fatura eposta adresine gönderilmiştir. Biliyorsunuz efatura nın kağıt üstündeki faturadan hiç bir farkı yok.
    Garanti süresi de 2 yıl fatura kesim tarihinde başlar.
  • 
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.