Şimdi Ara

Lenovo OneKey Recovery çalışmıyor, format atamıyorum, yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
2.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, Lenovo Z570 laptopuma malesef kötü bir reklam virüsü bulaştı ve ben pcye format atmak istiyorum. Normalde Recovery tuşuyla çok rahat şekilde format atabiliyorken şuan recovery tuşu güç düğmesiyle aynı işlevi görüyor malesef. Haliyle format atamıyorum, acaba pc açılırken OneKey Recoveryi açmanın farklı bir yolu var mı ? Yada Recovery tuşunu eski işlevine getirebilmek mümkün müdür ? Yardımcı olursanız çok sevinirim, iyi forumlar dilerim.

• Formatı sadece programı ile atman gerekmiyor.
    Windows7 için:
    Denetim Masası/Yedekle Geri yükle/ Sistem Ayarlarınızı ve bilgisayarınız kurtarın diyerek atabilirsin

Windows8 için:
    https://www.youtube.com/watch?v=JMnr-iSX1O8
  • Olmuyor dostum hata veriyor, arkadaşlar yardıma ihtiyacım var. Bilgisayarımdaki virüs sinirlerimi bozmaya başladı artık. Combofix, anti walware programları vs. çalıştırıyorum ancak tam bitmek üzereyken SADASFAGAS.exe ve türevleri gibi saçma sapan dosyalar programını durduruyor. Hiçbir antivirüs sitesine giremiyorum, indiremiyorum. Diğer hertürlü siteye girebiliyorum. İndirme sitelerinde dahi antivirüs programlarını indirmeme izin vermiyor. Napmam gerek, HjackThis ile taratıp dosyayı size atsam, yardımcı olmaya çalışabilir misiniz ? Format atamıyorum ve artık sıkıldım, lütfen biri ilgilenebilir mi ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.