Şimdi Ara

Lenovo Moto E4 Plus 719,89-TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
4
Favori
2.196
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yönetici arkadaşın Lenovo markasına alerjisi var galiba; önce açtığım konuyu sildi sonra tekrar açtım bu seferde biten fırsatlar bölümüne taşımış. Ama ben de inatçıyım, dur bakalım ne olacak

Konumuza gelirsek, fırsat devam ediyor;

Cihaz HB de satılıyor. Fiyat ılık sayılabilir, banka puanı ile 695 liraya geliyor.

5000mA pilin dışında parmak izi okuyucusu, ön kamerada flaş, Nfc, 3Gb ram, su sıçramalarına karşı dayanıklılık gibi güzel özellikleri var.

İşlemci ve kamera vasat ama ne kadar köfte o kadar ekmek.

Bence, sunduğu özellikleriyle fiyatının hakkını fazlasıyla veren bir cihaz.

• Bu konu ile ilgili 2 gündür gördüğüm sanırım 10. başlık oldu :)

• Petrikan kullanıcısına yanıt
    Pardon arkadaşlar açıklamayı okumamıştım, satıcı da başlığa yazmamış nedense.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz inceleme fırsatım oldu. Konuyu açan arkadaşın dediği gibi bataryadan başka bir marifeti yok. Telefonu elinize aldığınizda ağırlığı hissedebiliyirsunuz. Kasa kalitesinden midir batarya büyüklüğünden midir bilmiyorum ama telefon ağır.

Kamerasını Samsung un düşük modeli olan j3 ve j5 ile kıyasladım onlardan daha düşük çıktı. Sesi normal. Ara yüzü güzel. Sar değeri biraz fazla.

Kısaca j3, j5 alınacağına bu telefon tercih edilebilir.

• 4 aydır işyeri için kullanıyorum, 1 haftaya yakın şarjı gidiyor.

Konuşma ve whatsapp için gayet iyi cihaz bence.
  • Piyasada bu fiyata yakın 3/16 GB RAM, metal kasa, parmak izi okuyucu, 5000 mah pil sunan başka cihaz yok..

Hayır 700 liralık bir aletten nasıl bir işlemci ve kamera performansı bekleniyor onu da anlamış değilim.

5000 mah pil ile hafif ve ince olmasının istenmesi de ayrı bir konu. :)

Cihazdaki chipset SD430'dan bir tık daha zayıf. Gönül isterdi ki SD430 olsun..

Ama ortalama bir kullanıcının ihtiyaçlarını çok rahat karşılayacak bir alet.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu mu yoksa vestel venus v35580 mi alınır arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nihilist76

Piyasada bu fiyata yakın 3/16 GB RAM, metal kasa, parmak izi okuyucu, 5000 mah pil sunan başka cihaz yok..

Hayır 700 liralık bir aletten nasıl bir işlemci ve kamera performansı bekleniyor onu da anlamış değilim.

5000 mah pil ile hafif ve ince olmasının istenmesi de ayrı bir konu. :)

Cihazdaki chipset SD430'dan bir tık daha zayıf. Gönül isterdi ki SD430 olsun..

Ama ortalama bir kullanıcının ihtiyaçlarını çok rahat karşılayacak bir alet.
    5300 mah kapasiteli Mi Max 2'nin kalınlığı 7.6 mm. Pil ile ilgisi yok o durumun. Lenovo moto cihazlarını nedense artık adet olmuş gibi tombul üretiyor. Bu telefon 198 gr Mi Max 2 ise 211 gr olmasına rağmen telefon çok hafifmiş gibi hissiyat veriyor. Ağırlık dengesi diye bir şey yok bu cihazda.
  • Moto z hariç sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: hepsi manyak bunların

5300 mah kapasiteli Mi Max 2'nin kalınlığı 7.6 mm. Pil ile ilgisi yok o durumun. Lenovo moto cihazlarını nedense artık adet olmuş gibi tombul üretiyor. Bu telefon 198 gr Mi Max 2 ise 211 gr olmasına rağmen telefon çok hafifmiş gibi hissiyat veriyor. Ağırlık dengesi diye bir şey yok bu cihazda.

Alıntıları Göster
    valla bilmiyorum hocam, elime alıp görmedim cihazı..

cidden merak ettim gidip satan bi yerde bakıcam.

• kaan n1 bu telden daha iyi 580e geliyor fiyatı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.