Şimdi Ara

lenovo miix 2 8 inch

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
2
Favori
3.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar bu urun icin henüz bir baslik goremedim. Bu urun icin kilif yada stand bulamadim. Konu hakkinda bilgi vereceklere teşekkürler simdiden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• evet ya biraz yorum lazımmm... pls.
  • Vatan bilgisayarda 679 tl ye düşmüş kulanan varmı acaba yorum atabilirmi...
  • Ben de çok merak ediyorum bu cihazı kullanan var mı?
  • Merhaba Arkadaşlar,

Tablet almayı düşünenler için IOS ve Android tabletlere alternatif bir tablet incelemesi.

http://www.unport.com/lenovo-miix-2-8-tablet-incelemesi/
  • Yokmu kullanan ?

• Kullananlar bilgilendirsin bizi arkadaşlar kımse yokmu

• Lenovo'nun resmi sitesinde bir adet orjinal kılıf var fakat klavyesi yok. Zaten alıştıktan sonra klavyeye ihtiyaç duymuyorsunuz. Amerika'dan getirtmeyi tercih etmediğimden ebay'den 11 dolara bir kılıf aldım. Kaliteli gözüküyor fakat henüz elime ulaşmadı. Elimde 32gb olanı var bugün Kliksa'dan 89 liraya 64GB Micro SD kart aldım, geldiği zaman deneyimlerimi yazmaya çalışırım.

• Hayırlısı gule gule kullanın 1 ay sonra işe başlıcam maaş alma fılan derkenn 2 ay olcak inş kalırsa alıcam:)

• keşke fiyat yine inse 670 e kaçırmam bi tane alırım.
    arkadaş 64 bit win 8 pro kurdu gayet güzel cihaz. ekran parlaklığına bayıldım min da bile çok açık net görüntü var ekranda
  • bu konu neden dallanıp budaklanmadı anlamadım gitti harika cihaz hiç mi kullanıcısı yok yahu?
  • Aynen bende alamadım zamanında sımdı 1100 fılan olmus

• quote:

Orijinalden alıntı: sedefilex

Aynen bende alamadım zamanında sımdı 1100 fılan olmus

http://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-ideatab-miix2-intel-atom-z3740-18ghz-2gb-ram-32gb-disk-8-cam-w81.html
  • ben 3g li modelden aldım cok menmunum hem adroid hemde Windows cok güzel bır deneyım
  • nasıl android yüklüyorsunuz bu cihaza

birde standart 2.5 hdd leri ayrı güç olmadan tanıyor mu
  • Androidin windows surumkeri var x86 işlemciler icin onu kurarsan dualboot oluyor. Ben bluestooks ustunden kullaniyorum gayet menmunum . İntde detayli ablatimlari var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.