Şimdi Ara

Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.645
Cevap
39
Favori
188.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam böyle programlar var mı başka? Ben Freedos lu almıştım, nerve center ve driverlarını kurdum bu programdan haberim yoktu, varsa adları neler nereden temin edebilirim?
  • Benimki windowslu olduğu için kurulu geldi lenovonun kendi programı
  • ekullu E kullanıcısına yanıt
    7577 modeli gtx1060 ekran kartlı değilse uzak dur batarya azalmasını bırak batarya verimi düşüyor oyuna vuruyor zaman içerisinde Y520 aldım iade ettim 7577'yi. Gayet memnunum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada 1050 4GB-i7-7700-16 gb ram modelini 4000 tlye aldım uygunmu sizce ?

• Icinde bosda ssd slotu varmi kasayi acmadan ogrenebilirmiyiz? Takan varmi?

• Arkadaslar bayadir bilgisayar arastiriyorum.Çoğu bilgisayar özellikleri iyi olmadına ragmen ya ısınma sorunu yada kronik sorunu var.Bu ikisinden birisi oluncada bilgisayar ne kadar iyi olsada insana sorun yaşatıyor.

Bu bilgisayar ise ısınma sorunuda yok klavyeyi saymazsak kronik sorunuda yok.O yüzden bu bilgisayar baya aklıma yattı.İşte benim kafamı karıştıran şey acaba 1050 ti versiyonunun i5 ile i7 olanıarasında çok fark olurmu ?

Arada 1 milyar oynuyor çünkü zaten buda saçma geldi bana.

• İ5 olanı alın o kadar farka değmez ben i7 16 gb Ram 256 ssd 2tb hdd olanı aldım ama ben alırken i5 1050 ti olan modeli yoktu satışta ben aldıktan 1 hafta sonra çıkardılar satışa yoksa bende i5 olanı alırdım.

• jackk001 kullanıcısına yanıt
    Evet boşta m2 ssd slotu mevcut

• quote:

Orijinalden alıntı: orhancub

İ5 olanı alın o kadar farka değmez ben i7 16 gb Ram 256 ssd 2tb hdd olanı aldım ama ben alırken i5 1050 ti olan modeli yoktu satışta ben aldıktan 1 hafta sonra çıkardılar satışa yoksa bende i5 olanı alırdım.

Peki kardesim oyunlarda agirlikli gou kullanildiginida goz onune aldigimiz zaman i5 i7 arasinda kac fps oynar

• Oyunlarda fark olmaz fazla 2 yada 3 fps olur belki oyuna göre değişir kimi oyunda hiç olmaz sonuçta 1070 yada 1080 yok 1050 ti var için hatta 1060 ile i5 7300hq işlemci kullanan laptop var yani içiniz rahat olsun öyle aman aman bir fark olmaz.

• quote:

Oyunlarda fark olmaz fazla 2 yada 3 fps olur belki oyuna göre değişir kimi oyunda hiç olmaz sonuçta 1070 yada 1080 yok 1050 ti var için hatta 1060 ile i5 7300hq işlemci kullanan laptop var yani içiniz rahat olsun öyle aman aman bir fark olmaz.

Çok saolun hocam.O zaman

https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/nb-lenovo-y520-intel-core-i5-7300hq-16gb-1tb-128gb-ssd-4-gb-gtx-1050-ti-15-6-fhd-80wk01b4tx-tknry-330949150?

bu laptop benim için 3800 e bulunmaz nimet.4 gb 1050 ti ekran karti , 16 gb ram , ssd tam alınacak ürundür doğrumuyim ?

• Evet doğrudur şu anda en mantıklı seçim bu bilgisayar

• Gerçekten güzel fiyat ama klavye sorunu düşündürüyor insanı

• Bu normal mi? Tozlanması Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deníz

https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/nb-lenovo-y520-intel-core-i5-7300hq-16gb-1tb-128gb-ssd-4-gb-gtx-1050-ti-15-6-fhd-80wk01b4tx-tknry-330949150#

Bu ürünü 3700 e alarak bende aranıza katıldım.İnşallah sorun çıkmaz

Ürün daha yeni elime ulaştı.Windows kuracağım ama sağ tarafta ısınma var.ısınma hissediliyor.
    Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu

• Normal ekran temizleme için aldığım spreyi biraz sıkıp peçete ile temizliyorum ne kadar toz birikirse fanlar daha fazla çalışmaya başlıyor bilgisayarda.
  • benimki bundan daha tozlu yapacak bişey yok :D
  • Şöyle 3500 civarı güzel bir kampanya olsa süper olacak , gerçi bu modelde devamlı bir kampanya dönüyor , stokları bı bitiremediler

• war3z kullanıcısına yanıt
    bir önceki modelde ekran kartı sorunlu cıktı . bunda klavye sorunlu olunca pek tutulmadı
  • quote:

Evet doğrudur şu anda en mantıklı seçim bu bilgisayar

Peki hocam size 2 sorum kaldı

1- Bu klavye sorunu tam olarak ne oluyor ?

2- Bide hocam şimdi farkkettim i5 olan 2.60 mı ne işlemci hızı i7 tam 3.80 çok değilmi farkya
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.