Şimdi Ara

Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.645
Cevap
39
Favori
188.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-legion-y520-core-i5-7300hq-2-5ghz-8gb-1tb-128ssd-15-6-gtx1050-4gb-w10.html

Bu bilgisayarı kullanan var mı? Bilgisayardan memnun musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aet1995 -- 27 Ocak 2018; 13:15:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elektronik şans işi hocam hayırlı olsun inşallah sıkıntı yaşamazsınız bende sipariş verecem sanırım, aklım monstere kayıyor bi yandan ben de ne yapacağımı bilemiyorum 10 gündür araştırıyorum.

• cizmele kullanıcısına yanıt
    Monster almayin y520 de sadece klavye sorunu var. Onun disinda cok kaliteli bir cohaz suphesiz.

• Monster'ı neye göre almayın?! 1 yıldır kullanan arkadaşım var gayet memnun sorunu da yok. Neden y520 almayın? Tamam klavye sorunu yaşayanlar çıkmış ancak bir DH üyesi yurtdışından cihazı getirtmiş, diğerleri de sorunu servis aracılığıyla gidermiş.

dediğim gibi skywalker isimli arkadaş sanırım 6 aydan fazla kullanıyor ve sorun yaşamamış. Neye göre almayın?
  • fireforge35 F kullanıcısına yanıt
    Clevo kasalar riskli. Skywalker yasamamis henuz evet ama o kadar sansli olur musunuz bilemezsiniz risk sonucta. Ayrica lenovo servisi de uzer. Hp ye tu kaka diyenler var evet ama onceki kasalari serindi. 17 inc omen alin sorunsuz dev gibi makine . Butun cihazlari ciklet gibi cigner.

• fireforge35 F kullanıcısına yanıt
    9.ayı bitiriyorum hocam hala bir sorunum yok gayet memnunum.
  • skywalker06 kullanıcısına yanıt
    Isi ve fanlar nasil ? Bf1 ve bf4 te kac derece turbolu ve turbosuz (fan)

• expressimo kullanıcısına yanıt
    derecesine dikkat etmedimde bf1'i yazın turbo fansız directx 12de high ayarlarda sorunsuz oynadım bitirdim kolay kolay ısınan bir bilgisayar değil bir tek şimdiye kadar oynadığım oyunlarda Pubg ısınma yaptırdı oda normal çünkü oyun direk ekran kartına yük bindiriyor masaüstünde oynayanda aynı sorunu yaşıyor ondada sorunsuz oynuyorsunda 2-3 saat oynayınca ben turbofan açıp serinletip devam ediyorum.

• Selamlar,

Lenovo Legion Y520 - 1050 Ti - 16GB Ram - 2 TB - 256GB SSD - Win 10 lisanslı ile aranıza katıldım dün :)
    Ürünü MediaMarkt'tan aldım(Aldığım Fiyat 5599). Tavsiyem hepsiburada, gittigidiyor gibi sitelerden almamanız.

İlk izlenimler;

Artı yönleri;

-Klavyede hiçbir sıkıntı yok.
    -PUBG Orta-Yüksek ayarlarda 80-100 arası FPS Alıyorum. Sıcaklık 1 saat sonunda 60* üstüne çıkmadı :) Soğutması harika.
    -Açılma süresi 8sn.
    -Ekran Kalitesi güzel.
    -Fan normal modda oldukça sessiz.

Kötü yanları;

-Bi tık pahalı.
    -Webcam (hiç kullanmasam da) kalitesiz.
    -USB Girişleri az. (Çoğaltıcı almak şart)
    -Turbo fan modunda biraz gürültülü (çok normal bana göre)
  • Ykpgrp kullanıcısına yanıt
    5600tlye 1060 ekran kartlı y520 alabilirdin hocam fazla vermişsin bence ama yinede hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: skywalker06

5600tlye 1060 ekran kartlı y520 alabilirdin hocam fazla vermişsin bence ama yinede hayırlı olsun.

Daha kotusu var hocam.dün 5500 tl ye media marktan 1050 ekran kartli modelini aldim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErenA. -- 30 Ocak 2018; 16:41:57 >
  • ErenA. kullanıcısına yanıt
    oha ben 4800e almıştım mediamarkttan 1050 ekran kartlısını
    https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_lenovo-legion-y520-i7-7700hq-16-gb-1tb-256-ssd-4-gb-gtx-1050-80wk004jtx-notebook-1173422.html?

Şu modelden bahsediyorum hocam.Acı yanı mağazadaki fiyatı 5800 dü bu modelin,Vatanda daha ucuz neden burada böyle diyince düzelttiler fiyatı.Aldığım ilk gün de böyle şeyler olunca açıkçası hiçbir keyfim kalmadı bu alete.
  • quote:

Orijinalden alıntı: skywalker06

Hocam 1060 kartlı ve windows 10 ile birlikte 5600 nerede var acaba link paylaşırmısınız?

• takipte kalman lazım arada firmalar yapıyor şimdiye kadar 2 kere bu indirime denk geldim bu iş şans işi ben alırken fazla satan yoktu 1050 ekran kartlısını 4800e aldım 1-2 hafta sonra 1050tiler geldi aynı fiyata
  • ErenA. kullanıcısına yanıt
    Bu bilgisayar bu fiyatı hak etmiyor çünkü 2 kere gtx 1060 ekran kartlısını bu fiyattan satıldı
    sanmıyorum hocam o fiyata satacaklarını olsa olsa hepsiburada gittigidiyor teşhir yollar o fiyata
    O rakama bulamazsın hocam o özelliklerde bilgin olsun:)

• ben hocam ilk alanlardan biriyim 4800e 1050 lisini aldım bilgisayarım bozulduğu için acil laptop almam gerekiyordu yoksa biraz daha beklerdim
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.