Şimdi Ara

Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.646
Cevap
39
Favori
188.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Türkiye den alan biri bilgilendirirse iyi olur aslında

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zahidow

Sorun var sorun var diyorsunuz da klavye de ne sorunu ? Biraz açıklarsanız bizde Bilgi sahibi oluruz...

E,g,h,fn,8 ve 9 tuşları kafasına göre basmıyor ve sorun donanımsal. Kronik sorunu var tüm dünyada herkes tarafından dile getiriliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S A M C R O kullanıcısına yanıt
    Peki bu sorun cihazı direkt kutusundan çıkarınca anlaşılabiliyor mu? Yoksa zaman içinde, kullandıkça mı ortaya çıkıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: cgunay

Peki bu sorun cihazı direkt kutusundan çıkarınca anlaşılabiliyor mu? Yoksa zaman içinde, kullandıkça mı ortaya çıkıyor?

Direk anlamanın bir yolu yok en azından ne gördüm ne duydum. Bende başlangıçta herşey iyiydi 2 ay sonra ortaya çıktı. Almadıysanız uzak durun. Benim başım yandı başkalarınınki yanmasın en azından.

Sağ ol hocam, geçmiş olsun size de... Zaten bu model nedense içime sinmemişti, Dell Inspiron 7577 daha iyi geliyordu bana. O yüzden indirime girdiğinde hemen onu alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cgunay

Sağ ol hocam, geçmiş olsun size de... Zaten bu model nedense içime sinmemişti, Dell Inspiron 7577 daha iyi geliyordu bana. O yüzden indirime girdiğinde hemen onu alacağım.

Sağolun. Maalesef kimse malına çürük demiyor öğrenciyim kendimi zorlayarak aldım şuan kaldım böyle. Keşke bende bir şekilde görebilseydim ama kimse malım çürük demek istemiyor. Şimdi yurt içi yurtdışı her forumda yazıyorum.

• Herkese merhaba, şuan İsveç'teyim bu y520'nin gtx160 max q'lu modeli indirime girmiş görünyor. 4500 tl'ye geliyor aşağı yukarı.
    Aslında fiyat olarak bu kadar çok yukarı çıkmayı düşünmüyordum ama bu Lenovo'nun ekran kartı cezbediyor biraz.
    https://www.elgiganten.se/product/datorer-tillbehor/barbar-dator/LE80YY0011MX/lenovo-legion-y520-15-6-barbar-dator-gaming-svart

Öteki türlü 2 hafta sonra Türkiye'ye gelince Dell 7577 i7'li ve gtx 1050ti olan modeli sipariş vermeyi düşünüyordum. Arada en az 400 tl gibi bir fark var.

Sizce bu fiyat farkıyla ve ekran kartıyla Lenovo tercih edilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Keçiboynuzu -- 6 Ocak 2018; 23:25:36 >

Evet hocam ben de öğrenciyim ve bu kadar para verilip aldığım bir üründe böylesine sorunu sadece ben değil, öğrenci olmasa bile kimse istemez.
    Benim 5.ayım daha bir şey yok ama durumunu gayet iyi anlayabiliyorum.4500-5000 küsür lira verip bir malın bozuk çıkması gerçekten çok çok kötü bir şey.
  • Selamlar, Mediamarkt'taki "LENOVO Legion Y520 i7-7700HQ 16 GB 2 TB+256 GB SSD GTX1050Ti 4 GB 80WK00X7TX Notebook" modelini alan arkadaşlar var mı? Battlefield 1 oynadıysanız performansı nasıl? FPS düşüşleri, takılmalar oluyor mu? Olduysa çözebildiniz mi?
  • dogerli D kullanıcısına yanıt
    1050 ekran kartlısında directx12de high ayarlarda oyunu oynayıp bitirdim bir sıkıntı yaşamadım 1050ti daha iyi bir kart sorun yaşamazsın high'da rahat oynarsın ama ultrada fps düşüşü yaşarsın 1050ti her oyunu ultrada oynatabilen bir ekran kartı değil ama high ayarlarda sıkıntı çekmeden çoğu oyunu oynatır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogerli

Selamlar, Mediamarkt'taki "LENOVO Legion Y520 i7-7700HQ 16 GB 2 TB+256 GB SSD GTX1050Ti 4 GB 80WK00X7TX Notebook" modelini alan arkadaşlar var mı? Battlefield 1 oynadıysanız performansı nasıl? FPS düşüşleri, takılmalar oluyor mu? Olduysa çözebildiniz mi?

Bu model dün gece 1609 ₺'ye satıldı. Yine GTX 1050'li modeli de 2710 ₺'ye satıldı.

• Lithium kullanıcısına yanıt
    Evet ve bugün stoklarda yok gözüküyor. Zaten sadece internet mağazasında gözüküyordu. Bundan sonra bir daha da gelmez herhalde. İki hafta falan oldu Vatan'da da tükeneli.
    Bunu bu fiyata alabilen var mıdır acaba anca çalışanlar almıştır
  • skywalker06 kullanıcısına yanıt
    Çalışanlardan önce DH'den birisi almıştır
    Allah'ım böyle fiyatı görsem anında zıplardım. Tabi mediamarket satıyorsa teşhir ürün de olabilir. Mediamark'dan böyle kurnazlıkları da yapabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fireforge35

Allah'ım böyle fiyatı görsem anında zıplardım. Tabi mediamarket satıyorsa teşhir ürün de olabilir. Mediamark'dan böyle kurnazlıkları da yapabilir.

teşhir olsa nolur o fiyata? alınmayacak cihaz mı :D
    hocam bu sorunu hiç TRde satılan y520lerde çıktığını duydun mu ? Yurtdışındakiler garantiye gönderdiği takdirde lenovo ne yapıyor onarım mı yoksa değişim mi yapmakta bilgin var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naples

hocam bu sorunu hiç TRde satılan y520lerde çıktığını duydun mu ? Yurtdışındakiler garantiye gönderdiği takdirde lenovo ne yapıyor onarım mı yoksa değişim mi yapmakta bilgin var mı ?

Hocam şikayet var da okuyabilirsin Türkiye de de var aynı sorun. Bazıları Türkiye de yok falan olayına getirmiş ama Türkiye kutsanmış ülke mi ki olmasın.

hocam peki lenovo napıyor bu süreçte? sorun çıktı garantiye verdim garanti ne şekilde çözüyor bilgin var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.