Şimdi Ara

Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.645
Cevap
39
Favori
188.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben 1050ti versiyonlu 2 tb 256 gb ssdli olanı istanbul bilişimden getirttim adamlar Türkçe klavyeyi harfleein yanına çizmiş bilgisayar ile ö ve çyi mesela sayılardaki sembolleri tek kötü yanı gece ışıkta belli etmiyor sonradan çizilen harfler gözünüzü bi yukarı aşşağı yapınca yansıyor öyle görüyorsun onun dışında hiçbir sıkıntısı yok zaten klavyede yerleri bilen bir adam olarak sıkıntı yaşamadım ben açıkcası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam o dediğin benim klavyede yok 1050 ekran kartlı 1tb 256gb ssdli versiyon
  • skywalker06 kullanıcısına yanıt
    İşte benimki TR'de bulunan model olmadığından dolayı yurtdışından getirtmiş olsalar gerek zaten cihaz ilk başta ingilizce windows ile gelmişti.
  • Hocam gecmis olsun oncelikle. Ben de istanbulbilisimi dusunuyordum sanirim fiyatinin bu kadar ucuz olmasi yurtdisi urunu oldugu icin. Evdeyken yeni klavye alarak kullanacagim da disarida falan problem olabilir bu klavye durumu. Bakalim. 500 lira da fark ediyor mediamarkt ile. Nihai karari peder bey verecek. Ama bu modelde karar kildim. Size de tesekkur ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer az fark varsa media markt gibi yerlerden alın. Yanlış bilmiyorsam istanb bilişim paralel ithalat satıyor. Eğer olurda klavye de falan sorun çıkarsa servise gidersiniz. Hoş servise gitsenizde kullanıcı hatası muamelesi görürsünüz o ayrıda. Ben 1050ti ssd li modeli 3 bin tl ye aldım ciddi anlamda ucuzdu ve Türkiyede ti model yoktu. Bence resmi garantili bir ürün alın başınız daha az ağırır.

• Genccizer G kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun diyorsun da bir sıkıntı yok ki cihazda dediğim gibi sonradan eklenen türkçe harfler klavye ışığında gözükmüyor onun dışında bir şey gayet kullanılıyor yani

• S A M C R O kullanıcısına yanıt
    acer predator da alabilirdim 1060lı 4500 liraya onda bir sıkıntı olsa baya uğraştırırdı ki ben aldığım cihazın illa içini açıp eklemeler yapan insanım garanti fark etmez zaten düzgün kullandıktan sonra

• arkadaşlar bu cihazı freedos olarak satın alıp windows7 kurmayı düşünüyorum. Freedos satın alıp kendisi kurulum yapan ve driver sorunu yaşayan var mı? w7 kursam driver sorunu yaşar mıyım sizce?
  • ke_arslan K kullanıcısına yanıt
    windows 7 kurarsan işlemci tam performansla çalışmaz 6. ve 7. nesil i7 işlemci kullanmak için windows 10 kullanmak zorundasın
  • bu durumda w10 için lisans mı satın almalıyım? microsoft kendi sitesinde 600TL-900TL civarında satıyor fakat N11 de 40TL-50TL'ye lisans satılıyor. bu fiyata nasıl satılır, ne kadar güvenilir oluyor anlayamadım. Freedos bilgisayar alan herkes w10 lisansı satın alıyor mu yoksa bu işi çözmenin farklı yolu mu var?
    hocam microsoftun fiyatına aldanmayın o kadar ucuz olmasının sebebi zamanında microsoft windows 10u bedava dağıtıyordu o yüzden dışardan bir yerden daha ucuza alabilirsin biraz araştır.
    w8.1 indir korsanla lisanslaştır windows 10'a yükselt al sana ücretsiz lisans :)
  • Benim pc dondu 5 dk dır yanıt vermiyor.

Youtube da arama yapacaktım .

Reset atacağım da niye yaptı ki böyle.?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LoRdOfWeB -- 1 Ekim 2017; 13:9:33 >
  • Olay günlüklerinde donmadan önceki son günlükler

Uyarı	1.10.2017 13:03:50	Kernel-EventTracing	1	Günlük 
    "Admin_PS_Provider" gerçek zamanlı oturumuna yönelik yedekleme dosyası en yüksek boyutuna ulaştı. Sonuç olarak kullanılabilecek boş alan oluşturuluncaya kadar yeni olaylar günlüğe yazılmayacak. Bu hata çoğunlukla, izleme oturumunu, gerçek zamanlı tüketici yokken gerçek zamanlı modda başlatmaktan kaynaklanır.

Uyarı 1.10.2017 13:03:55 Display 4101 Yok
    igfx görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve başarıyla bu durumdan kurtuldu.

buradan anlaşılır mı ki? Sorun ne acaba?
  • Bu makinayı almayı düşünüyorum yurt dışından ama bu klavye işi beni endişelendiriyor.

Klavye arızası sadece i5'ler de mi var yoksa hem i5 hem i7 her iki modelde de denk geliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayatgezi

Bu makinayı almayı düşünüyorum yurt dışından ama bu klavye işi beni endişelendiriyor.

Klavye arızası sadece i5'ler de mi var yoksa hem i5 hem i7 her iki modelde de denk geliyor mu?

Fark etmiyor hocam hem i5 hem de i7 li versiyonlarda var. İşin kötüsü çözümü de yok.

• S A M C R O kullanıcısına yanıt
    teşekkürler yanıt için, ne yapsam bilemedim yurt dışından alacağım için garantide olmayacak bile bile riske girmek pek mantıklı değil, sanırım başka marka/modellere bakacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayatgezi

teşekkürler yanıt için, ne yapsam bilemedim yurt dışından alacağım için garantide olmayacak bile bile riske girmek pek mantıklı değil, sanırım başka marka/modellere bakacağım

Dell 7567 veya acer vx15 bakabilirsiniz. Gerçi 7567 de de fps drop sorunu var. Hp omen 1050ti lı modeller var en sorunsuz onlar gibi duruyor şuanlık

• hayatgezi kullanıcısına yanıt
    klavye sorunu yurt dışından alan insanlarda oluyor bende bir sıkıntı yok ama garanti önemli bir faktör yurt dışından daha üst donanım bilgisayar almak yerine garanti olsun diye burdan alt model aldım.
  • Teşekkürler yanıt için, riske girmemek için asusun bir modelini aldım amazondan. Ürün kodunu bulamadım ama özellikler " Newest ASUS FX Series 15.6" FHD Flagship High Performance Gaming Laptop PC | Intel Core i7-7700HQ | 8GB RAM | 128GB M.2 SSD+1TB HDD | NVIDIA GeForce GTX 1050 with 4GB GDDR5 | DVD +/-RW | Windows 10 " şeklinde.. umarım sıkıntı yaşamayız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.