Şimdi Ara

Lenovo legion 7520 i5 16gb ram 1050 ti 3650 tl. Puanla 3550

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
2.026
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar biliyorum bazi sorunlari oldugu söyleniyor bu modelin ama su fiyata görünce dayanamadim ips paneli sogutmasi falan muadillerine göre guzel bir bilgisayar. Gitti gidiyor 200 tl indirim sunuyor. 4000 tl lere 1050 ti li hp satılıyor iken bunu bu fiyata begendim kasa kalitesi de hoş alacaklar bence kacirmasin.( Ekrani dell 7577 den daha canli,ram 16)

https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/nb-lenovo-y520-intel-core-i5-7300hq-16gb-1tb-128gb-ssd-4-gb-gtx-1050-ti-15-6-fhd-80wk01b4tx-tknry-330949150

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaptainTsubasa483 -- 5 Mart 2018; 13:39:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• klavyesi sikintili. saatli bomba gibi bir sey. ne zaman nasil bozulacagi belli olmuyor. 3650 tl para veriyoruz. bedava mi aliyoruz ? üstelik kullanici hatasi diye geçiştiriyor Lenovo Türkiye servisi evlerden ırak.

Canını sıkmak isteyen varsa alsin. Piyasada düzgün leptop kalmadi

• MrT4ngo kullanıcısına yanıt
    8 gb ram+1050 monster abra a5 v11.1 3.700 tl

Arkadaşın söylediği bilgisayar 3650 fiyat gayet uygun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam bir f/p ürünü.

• MrT4ngo kullanıcısına yanıt
    Acer helious 300 nasil amozonda satilan ? Monster veya acer alinabilir ama beklemedeyim pusuya yattim.

• Takip ediyordum epeydir. Aynı satıcının i7 li ürünü ile kararsızdım ama 500₺ fark fazla geldi üstelik i7lisinde ti değil ekran kartı bunu aldım. avantajixi unutmayın.

• flyer_mig kullanıcısına yanıt
    Isiniyor ve undervolt yapman gerekiyor acer hellios 300 u ben cok onermem hdd de yok. Evet klavye sikintisi var diyorlar lenovo için ama bence çözülemeyecek bir sıkıntı degil su fiyata yani cok zor zaten sorunsuz bulmak. Iste sorunlari sıralayıp en az canimizi sikacak olani almak lazim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaptainTsubasa483 -- 5 Mart 2018; 13:39:2 >
  • omurkadir kullanıcısına yanıt
    Avantajix i nasil kullaniyorsunuz?

• Guzel fıyat

• quote:

Orijinalden alıntı: MrT4ngo

klavyesi sikintili. saatli bomba gibi bir sey. ne zaman nasil bozulacagi belli olmuyor. 3650 tl para veriyoruz. bedava mi aliyoruz ? üstelik kullanici hatasi diye geçiştiriyor Lenovo Türkiye servisi evlerden ırak.

Canını sıkmak isteyen varsa alsin. Piyasada düzgün leptop kalmadi

Cihazı kullandınız mı?
  • Avantajix üzerinden gittigidiyor a gidip belirlenen miktar kadar komisyon alınıyor.

• Monster veya y520 mi iyidir diyorsun ??? Acerdeki undervolt olayi nedir ?

• Hocam monsterlar su an bu kadar cazip degil ayrica kanim ısınmıyor o laptoplara nedense. Lenovonun bu laptopunu monsterin 5 bin tl ye kadarki pc leri ile ben değişmem açıkçası. Islemcinin i5 olduğuna bakmayın gtx 1060 i bile besliyor bu kart. Gerci firsat bitmis ama kalite olarak lenovo yu elinize alsaniz bence daha cok begenirsiniz monsterdan.

• https://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/lenovo-ip520-81bf00bvtx-i7-8550u-12gb-1tb-4gb-mx150-vga-fdos-P235387993

Yukarıdaki ürünle bunun arasında kaldım, kullanım çoğunlukla dizüstünde günlük kullanım ve ara sıra programlama olacak. Ekran kartı olarak bir ihtiyacım yok. Konudaki modelin SSD avantajı var, yeni SSD al, tak uğraştırmayacak ama biraz kaba geldi ve işlemci konusunda kararsız kaldım.
    8550U ile 7300HQ'nun doğrudan karşılaştırmasını bulamadım. Çekirdek sayısı ve güç değerleri tarafında 8550U'ya çok ısındım.
    Benim verdiğim modelde m2 desteği yok, konudaki modelde var mı? İhtiyacıma yönelik tavsiyeniz ne olur bu iki model arasında, veya kullanım ihtiyacıma göre bütçeden bin lira kar edip 8250U'lu bir model mi alsam kararsız kaldım tamamen.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• bilgehankalkan kullanıcısına yanıt
    Oyun oynamayacaksan hiç gerek yok derim. 520 daha ince ve şık. Illa SSD olsun dersen de V510 a bakabilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Malzeme kalitesi ve sorunsuzluk açısından Asus Rog serisi der kaçarım,

https://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/asus-rog-gl502ve-dm032-core-i5-7300hq-8gb-256gb-ssd-geforce-P221569909?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

• ongunbey kullanıcısına yanıt
    Ekran kalitesi icin ne diyeceksiniz peki hocam. Cidden iyi ekranlar kullanmis kisiler için ekranı cidden cok kötü bu laptopun. 1050ti vs iyi ucuz da bu laptopla ilgili ekran hep es geciliyor

• Alan oldumu ?

• Teknosa da inceledim kasa full plastik bu hoşuna gitmedi sadece bir de klavye bölümü değişik olmuş Numpad bölümü yön tuşlarını yukarısında konulmuş

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.