Şimdi Ara

LENOVO K5 NOTE ANA KONU - KULLANICILAR KULÜBÜ (KUTU AÇILIMI - İNCELEME) (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.516
Cevap
60
Favori
217.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhabalar. Ben bir şey sormak istiyorum, arka taraftaki hoparlör yerinin hem sagindan hem solundan ses gelmesi mi gerekiyor ? Ben arkayi cevirdigimde izgaranin sadece sol tarafindan ses geliyor, sag tarafta ise bir hoparlor hareketi yok, yani elinizle kapattiginiz zaman sol tarafta ses azaliyir ( calisan taraf) sag tarafta ise herhangi bir hoparlor calisma belirtisi yok.

Bilgilendirirseniz çok sevinirim telefon iki gunluk daha, saygilar.

• barbonen B kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar şu video yardimci oldu ( K5 Note Bileşen Sökme), sol tarafta tek hoparlor varmis.Teşekkürler.

https://youtu.be/s6SdkVh3GV0

• Telefon iki gündür siyah ekran verip ne açılıyor ne kapanıyor nedeni nedir yada bu sorunu yaşayan var mı
  • yeniden rom yükle
  • barbonen B kullanıcısına yanıt
    tek hoparlörden gelir onların biri hoparlör değil
  • Arkadaşlar bunun kamerasında gece modu yok mu, ben mi bulamadım yoksa...? Gece çekimlerinde karanlık çıkıyor flaş alanı dışında kalan yerler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Knight-Rider

Arkadaşlar bunun kamerasında gece modu yok mu, ben mi bulamadım yoksa...? Gece çekimlerinde karanlık çıkıyor flaş alanı dışında kalan yerler.

open camerada night mode var.

Deneyip sonucu yazar mısın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knight-Rider

Arkadaşlar bunun kamerasında gece modu yok mu, ben mi bulamadım yoksa...? Gece çekimlerinde karanlık çıkıyor flaş alanı dışında kalan yerler.

Ben neredeyse aldığım günden beri open camera kullanıyorum. Telefonun kamerası bayağı vasat. Gece foto ve özellikle vidyo çekimi vasatında altında. Gece foto veya vidyo çekmek gerektiğinde eşimin emektar lg g3 ün kırpılmış modeli olan g3 beat telefonunu kullanıyorum. Çok çok daha başarılı. İşin özü şu ki hangi program ve özelliği kullansanızda optik sensör kalitesiz ise sonuç hüsran olur. Bazen çektiğim bazı fotolara bakıyorumda, sanki ön kamera arka kameradan daha güzel çekim yapıyor gibi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endorphine -- 12 Temmuz 2017; 19:34:23 >
  • COK ACİL.

Merhaba.Bu telefonun k5 note 32 gb versiyonunu anneme aldım.Fakat kutudan çerçeve bantları yoktu.Kutu içinde ekran koruyucusu ve kılıfında vardı.Sizde varmıydı.Niye soruyorum? Cunki imei kontrolünde garantisi 5 temmuzda fatura olmasına rağmen 4 ay önce başlamış gözüküyor.Hepsiburada bir mağaza üzerinden aldım.Satıcı hakkında bir sürü kullanılmış urun sattığı halinde şikayet var.com da şikayet var.

Kolay iade yapamadım hat taktırdım.Ayrıca telefonunun ilk şarjı %20ye gelince arızalandı ve şarjı geriye doğru 19,18..3,2,1 diye 15 sm içinde bitti.Şarja taktim %28 e gelince kilit ekranında takıldı sar oluyor ibaresiyle hic bir şeye tepki vermedi.Hepsiburada gönderi koduyla satıcıya gönderdi.Satıcı iade kabul etmedi hat takıldığı için.Ayriyeten doa raporu alacaktım fakat müşteri hizmetleri ısrarla satıcı firmaya gönder dedi.Satıcı firma telefona yazılım güncellemesi atmış sorun çözülmüş şuan doa raporu da alamam.Ayrıca müşteri hizmetlerinden faruk bey telefonun seri numarasından daha önce birine satıldığı ni gördüğünü söylemişti.Buna rağmen iade yapılmıyor.Telefonu yetkili servise gönderdim.Orada satıcı cihazın kasasını açmış mi açmamış onun kontrol edilmesini telefonun ikinci elmi onun kontrol edilmesi n î istedim.Yardımcı olursanız çok sevinirim.TELEFON 5 temmuzda elime ulasti

• quote:

Orijinalden alıntı: Meheemmeet

COK ACİL.

Merhaba.Bu telefonun k5 note 32 gb versiyonunu anneme aldım.Fakat kutudan çerçeve bantları yoktu.Kutu içinde ekran koruyucusu ve kılıfında vardı.Sizde varmıydı.Niye soruyorum? Cunki imei kontrolünde garantisi 5 temmuzda fatura olmasına rağmen 4 ay önce başlamış gözüküyor.Hepsiburada bir mağaza üzerinden aldım.Satıcı hakkında bir sürü kullanılmış urun sattığı halinde şikayet var.com da şikayet var.

Kolay iade yapamadım hat taktırdım.Ayrıca telefonunun ilk şarjı %20ye gelince arızalandı ve şarjı geriye doğru 19,18..3,2,1 diye 15 sm içinde bitti.Şarja taktim %28 e gelince kilit ekranında takıldı sar oluyor ibaresiyle hic bir şeye tepki vermedi.Hepsiburada gönderi koduyla satıcıya gönderdi.Satıcı iade kabul etmedi hat takıldığı için.Ayriyeten doa raporu alacaktım fakat müşteri hizmetleri ısrarla satıcı firmaya gönder dedi.Satıcı firma telefona yazılım güncellemesi atmış sorun çözülmüş şuan doa raporu da alamam.Ayrıca müşteri hizmetlerinden faruk bey telefonun seri numarasından daha önce birine satıldığı ni gördüğünü söylemişti.Buna rağmen iade yapılmıyor.Telefonu yetkili servise gönderdim.Orada satıcı cihazın kasasını açmış mi açmamış onun kontrol edilmesini telefonun ikinci elmi onun kontrol edilmesi n î istedim.Yardımcı olursanız çok sevinirim.TELEFON 5 temmuzda elime ulasti

Kutudaki güvenlik bandrolü ne durumdaydı? Kutu büyük ihtimalle önceden açılmış, biraz daha zaman geçerse işleriniz zorlaşır. Dediğiniz durum doğruysa yani seri numaradan daha önceden satıldığı belli oluyorsa, daha fazla vakit geçmeden tüketici hakem heyetine başvurun, sorunları belli eden fotoğraflar ve videolar çekin.

Hepsiburadanın kendi sattığı telefonlar lenovo türkiye garantili, sizin aldığınız telefonda böyledir diye varsayıyorum. Lenovo türkiye garantili telefona satıcının güncelleme yapması ne haddine?

• şu telefonun reset sorununi nasil cozebilriim

android 5.0 a geri donus yapamiyomus servis bile

• 7.0 geldi mi gelecek mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Survival

7.0 geldi mi gelecek mi

Gelmedi gelmeyecek

• ThePoseidon kullanıcısına yanıt
    Ya gelirse

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: conti2016

şu telefonun reset sorununi nasil cozebilriim

android 5.0 a geri donus yapamiyomus servis bile

Bu soruna somut bir çözüm bulunamadı. Bu sorundan şikayetçi olduğu halde servise göndermeyenler sayıca çok. Yani servise gönderseniz bile verecekleri cevabı bilmiyoruz.

Bu sorunu azaltan çözümler arasında ters çevirince ekranın kararması özelliğinin kapalı olması gösteriliyor. Ama tekrar edeyim bu sorunu yaşayanlar, bu adımdan sonra reset sorununun bitmediğini sadece azaldığını söylüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Survival

Ya gelirse

Lenovonun resmi sitesinde gelmeyeceği yazıyordu ama umarım gelir

• ThePoseidon kullanıcısına yanıt
    boşuna servise vermeyim diyorum cunku lenovo yetkilileri eski surume dondurulmeyecegini soyledi.

garantim bitince room kurmayi dusunuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: conti2016

boşuna servise vermeyim diyorum cunku lenovo yetkilileri eski surume dondurulmeyecegini soyledi.

garantim bitince room kurmayi dusunuyorum

Tek çözümün 5.0a dönmek olduğu nereden çıktı hocam. Servisin bir çözümü olabilir, en kötü yeni cihazla değişim yolu açılabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: aktau

Merhaba. Arkadaşlar K5 note aldım ama işyerindeki wifi ye bağlanamıyorum. Bu konuyla ilgili nette de bir çözüm göremedim. Ne yapmam lazım. .Bir arkadaş modem ayarlarını yapın demiş ama modemde nasıl bir ayar yapılmalı.Yardımcı olur musunuz

Benim telefonda yaşadığım en büyük sıkıntı internet bağlantısı.
    Reset atma vs hiç birşey olmadı bugüne kadar telefonumda. Ama şu internet bağlantısına çözüm bulamadım.
    Wifi ye bağlanamama sorunu androidin genel bir sorunu.
    Çözüm olarak evdeki modemlerin şifrelemesini tkip+aes yaptım. bir de çok karmaşık şifreler yerine sadece numaradan oluşan 8 karakterli bir şifre kullandım. Bu şekilde sorunu en aza indirgedim.

İlk defa wifi ye bağlanınca sıkıntısız bir şekilde nette geziniyorsunuz. Fakat örneğin 5 dakika sonra bir anda hız 100-200 byte seviyelerine düşüyor. bu durum 1 dakika civarı devam edip hız normale dönüyor. beklemeyip, wifiyi kapatıp açarsanız düzeliyor. aynı sıkıntıyı mobil veride de yaşıyorum. Bence androidin bir sıkıntısı.
    Günlük olarak reset atıyorum telefona bir nebze olsa da faydası oluyor gibi.

• 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.