Şimdi Ara

LENOVO K5 NOTE ANA KONU - KULLANICILAR KULÜBÜ (KUTU AÇILIMI - İNCELEME) (158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.517
Cevap
60
Favori
217.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tek cozum 5.0 cihaz degistirmezlerse

bu cihaz kardesimdede var android surumu 5.0 hic reset atmadi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lenovo markası artık akıllı telefon olarak öldü güncelleme gelmez. Moto olsa gelirdi

• hero4262321 kullanıcısına yanıt
    Bazen Bildirim çubuğundan veriyi (interneti) açmama rağmen internet aktif olmuyor. Çıldırtıyor. Hücresel veri simgesinde H H+ veya 4G vs çıkmıyor yani net aktif olmuyor.3 günde bir yapıyor bunu. Reset atıyorum sonra net açılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellekem -- 15 Temmuz 2017; 20:50:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: conti2016

tek cozum 5.0 cihaz degistirmezlerse

bu cihaz kardesimdede var android surumu 5.0 hic reset atmadi

Yanlış bir mantık yürütüyorsunuz. Telefonum 6.0 sürümünde aylardır 1 kere bile reset atmadı. Sürüme göre değerlendirmektense donanımsal olduğunu varsayıp servise başvurun

• Bence reset uzun süre uygulama kullanmakla alakalı. Örneğin; YouTube' da uzun süre video izlemek gibi.

• Bu telefon u root yapan var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi szatsy -- 29 Temmuz 2017; 2:41:30 >
  • Arkadaşlar,

daha önce benzer sorunu yaşayanlarınız oldu mu göremedim, ama Eylül 2016 döneminde aldığımız 2 adet K5 Note 'ların her ikisinde garip bir yazılımsal sıkıntı mevcut.

Kullanım esnasında, uyarı vermeksizin rastgele herhangi bir anda, telefonun gelen çağrı zil sesi kısılmış oluyor. Kısıldığına dair herhangi bir ibare veya simge de göstermiyor ve sanki sessiz moda alınmış gibi gelen çağrılarda ekranda çağrıyı göstermesine rağmen zil sesini çalmıyor. Telefonu kapatıp açtığımızda düzelmiş oluyor, ama bir süre kullanımdan sonra yine aynısını yapıyor.

Yazılımsal bir sıkıntıya işaret ettiğinden ötürü her iki cihaza da factory reset uyguladım, lakin fayda etmedi, aynı sorun devam ediyor.

Öneriniz nedir acaba?
  • servis deneyimi yaşayan yok mu paylaşsalar biz de ona göre hareket etsek

• arkadaslar bu telefon bir bucuk bilemedin 2 sene daha goturur.onun icin kurcalamaya gerek yok rom root yok servis sorunlu guncelleme yok kullanin bosverin asiri sorun olursa formati cakin

• Beyler bu uygulamayı kapatmak kullanılan çarpı işaretinin yanında bulunan kilit işareti ne işe yarıyor hala çözemedim bilen biri yardımcı olabilir mi ?

LENOVO K5 NOTE ANA KONU - KULLANICILAR KULÜBÜ (KUTU AÇILIMI - İNCELEME)

• wesley10 kullanıcısına yanıt
    Bir uygulamayı kilit ikonuna basarak kilitleyebilirsin. Daha sonra aşağıdaki temizleme simgesine bastığında kilitlediklerin haricinde tüm uygulamaları sonlandırır. Kilitlediğin uygulama ise çalışmaya devam eder.

Somut bir örnek olarak; arkaplanda spotify açıksa ve kilitli değilse temizleme ikonuna bastığında uygulamayı kapatır ve müzik sonlanır. Fakat kilitli halde temizlersen müzik dinlemeye devam edersin

• Reklam smslerinden birini kara listeye eklemiştim ama ondan sonra başkaca smslerde engellenmeye başladı, nasıl kaldırabilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sistem guncellemesi aga baglanmiyor hatasi veriyor

• gelecek3535 kullanıcısına yanıt
    Aynı hata bende de vardı, bir kaç zamandır da telefon kendi kendine kapanmış oluyordu. Bugün format attım, yine ağ hatası veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gelecek3535

sistem guncellemesi aga baglanmiyor hatasi veriyor

Arkadaşlar bunun anlamı telefon bu dk dan sonra hicbir güncelleme almayacak yani k5 note sistem güncelleme sunucuları kapanmış bu yüzden sunucu ile bağlantı kuramadığı icin bu uyarıyı alıyoruz cenaze namazını kılabiliriz

• hakankabaoglu kullanıcısına yanıt
    k8 note cikacakmis android 7 li k5 note bitti.

• Sa arkadaşlar. K5note 32 GB olan telefonda GPS belli süre sonra uydu bağlantısından kopuyor. Bu sorunu yaşayan var mı. Sorun donanımsal olduğu kesin çünkü hangi uygulamayı denediysem aynı sorunu yaşadım. Çözümü var mı.

• lordbey L kullanıcısına yanıt
    Sürekli gps kullanıyorum hic böyle bir sorun yaşamadım

• ThePoseidon kullanıcısına yanıt
    Anladım. Yardımcı olduğun için teşekkür ederim.

• Arkadaşlar ben Android 6.0 a güncellenmiştim em son. Ondan sonraki güncellemeyi reset problemi var diye güncellememiştim. Çoğu kişi son güncellemeyi yüklemeyin diyordu.

Şimdi son güncelleme de böyle bir problem var mı?

yükleyeyim mi?

Sanırım artık güncelleme yapılmıyor ne yapacağız?

• 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.