Şimdi Ara

LENOVO K5 NOTE ANA KONU - KULLANICILAR KULÜBÜ (KUTU AÇILIMI - İNCELEME) (156. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
3.516
Cevap
60
Favori
217.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: endorphine

quote:

Orijinalden alıntı: jayistic

Android 7 gelmeyecek heralde buna :(

Yok o konu kapandı. Gelmeyecek.

napmak lazım custom yükleyebildiniz mi siz? stabil bir versiyon vs..
  • Arkadaşlar sizde de parmak izi okuyucu arka arkaya deneme yapıyor mu? Sanki ilk aldığımda iki kez okumaya çalışıp bırakıyordu okuyamayınca. Arkadaşın k6 note da iki kez deniyor hatalıysa bırakıyor okumayı... 😕

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: endorphine

quote:

Android 7 gelmeyecek heralde buna :(

Yok o konu kapandı. Gelmeyecek.

napmak lazım custom yükleyebildiniz mi siz? stabil bir versiyon vs..

Benim çok bir beklentim yok artık cihazdan. Bu versiyon ile gittiği yere kadar gitsin diyorum. Gelişi güzel çıkarılmış bir 7.0 kullanacağıma 6.0 ile stabil olarak yola devam ederim daha iyi. Yani 6.0'ın ömrü dolmadan telefonun ömrü biter gibime geliyor. Benim işimi görüyor sonuçta. Ama bir dahaki sefere daha fazla araştırma yapacağım kesin :) ..

• quote:

Orijinalden alıntı: Knight-Rider

Arkadaşlar sizde de parmak izi okuyucu arka arkaya deneme yapıyor mu? Sanki ilk aldığımda iki kez okumaya çalışıp bırakıyordu okuyamayınca. Arkadaşın k6 note da iki kez deniyor hatalıysa bırakıyor okumayı... 😕

Arkadaşlar parmak izi sizde de böyle mi...

• quote:

quote:

Arkadaşlar sizde de parmak izi okuyucu arka arkaya deneme yapıyor mu? Sanki ilk aldığımda iki kez okumaya çalışıp bırakıyordu okuyamayınca. Arkadaşın k6 note da iki kez deniyor hatalıysa bırakıyor okumayı... 😕

Arkadaşlar parmak izi sizde de böyle mi...

Kaydederken parmağınızın yan kısımlarını okutmaya dikkat edin. Yan biçimde okutmaya çalışınca başarısız olup tekrar tekrar deniyor. Başka bir çözüm yolu olaraj hata verdikten sonra parmağı çekip tekrar deneyin

• ThePoseidon kullanıcısına yanıt
    Hocam servise verirseniz ve size sıkıntının ne olduğunu söylerlerse bana da haber verirmisiniz sıkıntısının ne olduğunu
  • endorphine kullanıcısına yanıt
    valla hocam ben de değiştirsem mi diye düşünüyorum ama telefon da fazlasıyla iş görüyor. ben 650 liraya almıştım teknosa kampanyasından. yani telefon halen çok hızlı, stabil.. bence android 6 yı fazlasıyla sonuna kadar götürür ama android 7 hoşuma gitmişti gelse iyiydi valla..
    aliexpressteki 2R-TRADE kullanıcısı nasıl göndermeyi başarıyor gümrükten anlamadım valla ama öyleyse süper gibi görünüyor ayrıca..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tlgs_1905

Hocam servise verirseniz ve size sıkıntının ne olduğunu söylerlerse bana da haber verirmisiniz sıkıntısının ne olduğunu

Yakın zamanda büyük bir sorun çıkmazsa vereceğimi sanmıyorum fakat servise gönderirsem tabi ki geribildirim yaparım

• quote:

Orijinalden alıntı: hercul3367

https://tr.aliexpress.com/item/Turkey-depot-Android6-0-Lenovo-K5-Note-MTK-HelioP10-Octa-Core-Fingerprint-ID-Full-Metal-LTE/32808593310.html?spm=2114.010208.3.2.vXc6NW&aff_platform=aaf&cpt=1497591283495&sk=UF3MV7ba&aff_trace_key=3b762d51d58442f7af3bd43c8947d136-1497591283495-05520-UF3MV7ba

arkadaşlar alınır mı şimdi bu.

3 günde telefonu gönderiyorlarmış ve bir sürü memnun alıcı var şaşırdım valla :) bunlar gümrükten nasıl geçiriyor acaba.. eğer başarabiliyorlarsa alınır bence.. yoksa toplu birşekilde türkiyeye getirip türkiyeden mi kargo yapıyorlar acaba..

bence alabilsek şu telefon efsane..

https://tr.aliexpress.com/item/Original-Lenovo-ZUK-Edge-4G-LTE-cell-phone-6G-RAM-64G-ROM-Snapdragon-821-2-35GHz/32793644668.html?spm=2114.13010308.0.0.jwEhgX

• Arkadaşlar vatandan alınmış k5 note için servis duumu nedir? hızlı mı yavaş mı? nasıl yapmalıyız?
  • Merhabalar. Ben anneme telefon alacağım. Kendisi çok fazla telefon görüşmesi yapar, facebook instagram whatsapp gibi sosyal mecraları da çok sık kullanır. Lenovo note k6 , Lenovo note k5 ve asus zenfone 3 laser arasında kaldım acaba hangisini önerirsiniz. K5 Eski olmasından dolayı güncelleme almamasına dair soru işaretleri var kafamda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DokuzKuyrukluTilki

Arkadaşlar vatandan alınmış k5 note için servis duumu nedir? hızlı mı yavaş mı? nasıl yapmalıyız?

Hiç vatanı araya sokmadan direkt olarak lenovo türkiye servisini telefon ile arayın. Belirttiğiniz sorunlara göre servis kaydı açacaklar ve size bir kargo numarası verecekler. Verilen bu kargo numarasıyla telefonunuzu gönderip, yine kargo ile geri alırsınız. İkinci bir seçenek ise ev adresinize ups kuryesi yönlendirip öyle alabilirler.

Telefonu kargo ile servise yolladıktan sonra süreci internetten takip edebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: ThePoseidon

quote:

Arkadaşlar vatandan alınmış k5 note için servis duumu nedir? hızlı mı yavaş mı? nasıl yapmalıyız?

Hiç vatanı araya sokmadan direkt olarak lenovo türkiye servisini telefon ile arayın. Belirttiğiniz sorunlara göre servis kaydı açacaklar ve size bir kargo numarası verecekler. Verilen bu kargo numarasıyla telefonunuzu gönderip, yine kargo ile geri alırsınız. İkinci bir seçenek ise ev adresinize ups kuryesi yönlendirip öyle alabilirler.

Telefonu kargo ile servise yolladıktan sonra süreci internetten takip edebilirsiniz

İki kargo da ücretsiz ise UPS ile kapıdan aldırmak en iyisi.

Servis hızlı mı ne kadar süerde yolluyor hocam?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ThePoseidon

quote:

İki kargo da ücretsiz ise UPS ile kapıdan aldırmak en iyisi.

Servis hızlı mı ne kadar süerde yolluyor hocam?

İki kargo yöntemi de ücretsiz. Fakat hangi kargo yöntemi ile olacağını size sormuyorlar. En iyisi aradığınız zaman teyit edin.

Lenovonun ortalama süresi 3-5 iş günü. Bilgisayarım için yurtdışından parça lazım olmuştu, buna rağmen 7 iş günü sürmüştü. Fazla beklemek istemiyorsanız haftasonuna takılmayacak şekilde yollamaya bakın.

• İyi günler arkadaşlar bugün iwown i6 HR model akıllı bileklik aldım fakat bileklik ile uygulamayı eşleştirilmiyor. Farklı bir telefonda denediğimde herhangi bir sorun olmadan eşleşti. Bu tarz bir sorunla karşılaşan var mı?

• Cepte arama engelleme özelliği nasıl kapatılıyor bulamadım

• Ayarlar - güvenlik ve kilit ekrani - daha fazla kilit ekrani ayari - cepte arama onleme kipi

• aktau A kullanıcısına yanıt
    işyerinde mac adresi filtreleme olabilir. daha önce hiç o wifiye bağlanmamış denenmemiş bi telefonla bağlanmayı deneyin bakalım bağlanacsakmı aynı wifiye
  • Kaderim7 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.