Şimdi Ara

Lenovo IdeaPad Z570 Kullanıcı Platformu (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.471
Cevap
37
Favori
315.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar benide listey ekleyebilirsiniz elime geçeli 1-2 gün oldu bu one key recovery tam olarak ne işe yarar yapmalımıyım birde home basicle service pack 1 yüklü 3 yükliyeyimmi?
  • yardımcı olacak yok sanırım
  • ekran problemi yaşayan yokmu ya bitek bende mi oluyo bu lanet problem arkdaslar bi yardm lütfen
  • ya ben dün aldım laptop u internet üzerinden.tam olarak kaç güne gelir bi bilgisi olan varmı ve bu vida olayı acayip kafamı karıştırdı laptop gelir gelmez bakacağım ilk şey vidaları olacak
  • ilk aldığımda bu kadar değildi ama süper sessiz modda çok sesli çalışıyor gerçi her türlü sesliydide yani ben fanın çok daha düşük devirde çalışmasını beklerdim sonuçta sadece sözlük için kullanıyorum ama sesinden dolayı ödev yapmak imkansız resmen

çok sesli derken de yanlış anlamayın ben odada tek başıma hiç bir ses yokken çok sesli geliyor ki ben ufak seslere bile takılırım ona göre dikkate alın bu yorumumu
  • quote:

Orijinalden alıntı: trizor

ilk aldığımda bu kadar değildi ama süper sessiz modda çok sesli çalışıyor gerçi her türlü sesliydide yani ben fanın çok daha düşük devirde çalışmasını beklerdim sonuçta sadece sözlük için kullanıyorum ama sesinden dolayı ödev yapmak imkansız resmen

çok sesli derken de yanlış anlamayın ben odada tek başıma hiç bir ses yokken çok sesli geliyor ki ben ufak seslere bile takılırım ona göre dikkate alın bu yorumumu

Hocam bi 5-10 dk Toz Giderme moduna alın ondan sonra sessiz moda geçiş yapın, belki biraz farkeder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: moral83

quote:

ilk aldığımda bu kadar değildi ama süper sessiz modda çok sesli çalışıyor gerçi her türlü sesliydide yani ben fanın çok daha düşük devirde çalışmasını beklerdim sonuçta sadece sözlük için kullanıyorum ama sesinden dolayı ödev yapmak imkansız resmen

Hocam bi 5-10 dk Toz Giderme moduna alın ondan sonra sessiz moda geçiş yapın, belki biraz farkeder.

hemen deniyorum

• quote:

quote:

quote:

hemen deniyorum

Haftada 1 kez yapıyorum aynı işlemi ve sizin için de işe yarayabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: zett89

Selam arkadaşlar, benide ekleyin listeye bende katıldım aranıza.
    Bilgisayarı avcılar vatan computer'dan aldım, oradaki laptoplarla ilgilenen elemana sizin bu vidalarla ilgili şikayetinizi ilettim. Böyle birşeyi daha önce duymadığını, karalama kampanyası olduğunu söyledi :D oradaki z570 teşhir ürünlerinden birisini ters çevirdim ve deforme vidaları gösterdim.

Arkadaş bişey diyemedi :) sonra eğer vidaları ile oynanmamış bi z570 verir ise satın alacağımı söyledim ve bi tanesinin kutusunu-jelatinlerini açıp gösterdi vidalara dokunulmamıştı, ben de aldım :D

En iyisini yapmışsınız hocam, bilinçli tüketici

• quote:

quote:

quote:

quote:

hemen deniyorum

yaptım otomatik olarak süper sessize aldı şimdi ama gene de sesli hatta bi kesilip bi ses çıkması deli ediyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hemen deniyorum

yaptım otomatik olarak süper sessize aldı şimdi ama gene de sesli hatta bi kesilip bi ses çıkması deli ediyor

O zaman yeniden başlatıp bir de öyle deneyin, gereksiz bütün programları kapatın. Bundan başka söyleyebileceğim bir şey yok

• benim de 3 vidada parlak grilik var hafif bir şekilde bilmiyorum oynanmışmıdır ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: vmoztekin

arkadaslar bu forumu okuyarak bende z570 edindim dün vatan bilgisayardan. ben sizler kadar bilgisayarla ilgili değilim son kullanıcı tarzı :)))
    bu forumu takip ederek artık bende kendimi geliştiririm. foruma tessekkur amaclı uye oldum. tesskurler herkese ;) piyasada bu ozellıklerde bu fiyata sadece casper exper gordum onlarda markadan kaybedıyo :D

ilk sorum ben ben home basic ile kullanıyorum bunun bana ne gibi bir eksisi olabilir cahiliğimi bağışlayın :)) ayrıca kullanıcılara benide ekleyin ;)

Siz de dahil olmak üzere aramıza yeni katılanlar hoş geldiniz. Ürünlerinizi iyi günlerde kullanmanız dileğiyle...
  • quote:

benim de 3 vidada parlak grilik var hafif bir şekilde bilmiyorum oynanmışmıdır ama

Benim vidalarda hiç bir sorun yok gibi görünüyor ama bilmiyorum ben de emin olamadım şimdi. Vidalarıyla kesin oynanmış olanlar resimlerini çekip ekleyebilirler mi acaba ?
  • benim üründen hala haber yok
    servise gitti
    keşke kaybolsa da yenisini vermek zorunda kalsalar
  • quote:

Orijinalden alıntı: aksaray1

Arkadaşlar hayırlısıyla dün ürün elime geçti. Benimde vidalarla oynanmış. kargocunun önünde açtım kendide gördü.. Bu ürün teslimatından yaptık hemen hemen hepsi böyle diyor. Ayrıca bir kaç sıkıntım daha var ürünün touchpadinde açtığımda parmak izleri vardı tabi bunu evde farkettim. Windows 7 kurulurken bu pclere kuran kişi tarafındanmı oluştu bilmiyorum. Birde bu üründen arkadaşımada sipariş verdik onada beraber baktık. pcyi ilk açtıgımızda onda bios açıldı kendiliginden bios ayarları yapmamız için baktık durumlar normal save and exit yapıp cıktık.. benim pcde hiç böyle olmadı direk geçti oraları. siz elinizle basmış olabilirsiniz demeyin o sıra pc bizden uzakta başka birşeyle ilgileniyorduk.. neyse bunuda geçelim ekranda renk dalgalanması oluyor. mesela parlaklığı bir arttırıp bir düşürdüğünüzde gördüğünüz renk değişimi oluyor. pc energy saverda ondan kaynaklanıyor olabilirmi dicem ama ne alaka diyorum bu seferde. Sadete gelirsek benim korkum acaba biri bu ürünü iade etti ve banada o ürünmü yollandı ? kutudaki lenovo etiketini ilk ben açtım o konuda bir sıkıntı yok ama ne bileyim böyle birşeyi iteleyecek olduktan sonra o etiketin oraya bizim burdan yapıştırılması çok zor bişey olmasa gerek. Birde üst kapağındaki koruma jelatinde tutup kaldıracagımız yerde kavlama var sanki daha önceden kaldırılmak istenmiş geri yapıştırılmış tutmuyor. Kafam çok karıştı valla :( bu ürün daha önce kullanıldıysa bunu seri numarasından aratacagımız falan bir sistem varmı ? Garantisi falan daha önceden başlatılmış olması falan mesela

Kargocunun önünde açmanız çok iyi olmuş, tutanak tutturduysanız tabi. Hatırladığım kadarıyla parmak izleri bende de vardı ama ben internetten değil Vatan Bilgisayar Bostancıdan almıştım ve orda kurulum için bi satış danışmanı yaklaşık 10 dk kullanmıştı bilgisayarı. Bios Ayarları açılması konusunda ben de şaşırdım fakat belki o ürüne kurulum yapmamışlardır, belki o arada kaynamıştır o yüzden öyle olmuş olabilir. Yani ilk açan siz olmuş olabilirsiniz. Belki biraz fazla iyimser bir yaklaşım oldu ama böyle düşünmekten başka çare yok gibi.

• bu üründen bende almayı düşünüyordum ama galiba kullanıcılar pek memnun kalmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: geniu.s

benim üründen hala haber yok
    servise gitti

Hayırlısı hocam belki ellerinde kalmaz Y570 verirler o da fena olmaz ama dimi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: geniu.s

benim üründen hala haber yok
    servise gitti

Hayırlısı hocam belki ellerinde kalmaz Y570 verirler o da fena olmaz ama dimi

ağzında bal damlıyo

• quote:

Orijinalden alıntı: ugrvw

bu üründen bende almayı düşünüyordum ama galiba kullanıcılar pek memnun kalmadı.

1 aydan fazla oluyor alalı fazlasıyla memnunum. Tasarım, kasa-malzeme kalitesi, iş görülebilirliği olarak 10 üzerinden 8 veririm
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.