Şimdi Ara

LENOVO İDEAPAD Z510 [Ürün İncelemesi] [Sorunlar ve Çözümleri] [Kullanıcı Platformu] (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.523
Cevap
61
Favori
238.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler aldığımdan beri ilk defa bu cihaza bir oyun yükleyeceğim. Biraz alakasız bir soru olacak ama Pes 2014 mü Fifa 2014 mü kurayım ???
  • dostlar yaklaşık 1 saat sonra i5-8gb freedos elimde olacak
    windows 8.1 pro mu enterprise mı yükliyim ?
    işletim sistemi konusunda ne önerirsiniz?
  • arkadaşlar merhaba ben ürünü yaklaşık 1.5 ay önce aldım. fakat şöyle bi sıkıntım var. ürünü fişten çıkardığımda ekran otomatik sensör moduna geçiyor bi kararıyor bi açılıyor, performans ciddi anlamda düşüyor. bunları maksimum seviyeye nereden çıkartabilirim ?
  • Beni de listeye ekleyin :) I5 4200M
  • Ed Vedder kullanıcısına yanıt
    Messi mi Ronaldo mu sorusu gibi bu :)
    Bence PES ama 2014 hiç beğenilmemişti o yüzden 2013 öneriyorum transfer yaması ile güncel kadrolar olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Vedder

Beyler aldığımdan beri ilk defa bu cihaza bir oyun yükleyeceğim. Biraz alakasız bir soru olacak ama Pes 2014 mü Fifa 2014 mü kurayım ???

2 oyunu da denemiş biri olarak kesinlikle FIFA 14.

• quote:

Orijinalden alıntı: muratgurler

dostlar yaklaşık 1 saat sonra i5-8gb freedos elimde olacak
    windows 8.1 pro mu enterprise mı yükliyim ?
    işletim sistemi konusunda ne önerirsiniz?

Ürün bana da freedos geldi. Win 8.1 pro kurdum. Şimdiye kadar sorun yaşamadım. Win 8.1den memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parc -- 26 Nisan 2014; 23:17:34 >
  • Bir arkadaşa 6 GB Ram li versiyonunu düşünüyorum bazıları 6 gb ram için almayın falan diyor neden acaba ? Kendimde z580 kullanıyorum gördüğüme göre 4 veya 8 gb ram lilerden alın diyorlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flat_kil -- 26 Nisan 2014; 23:34:37 >
  • merhabalar,

Prizde takılı olmasına rağmen oyun oynarken(pes 2013,2014 vs),video izlerken yaklaşık 5 dakika da bir donuyor.Mouse veya klavyeye dokunduğumuzda oyun gerı akıcılığına dönüyor.Bu konu hakkında fıkrı olan var mı?
  • Galiba gerideki sayfalarda bu konu ile ilgili çözüm vardı. Tüm sayfalara bi göz gezdir derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blltlgn -- 27 Nisan 2014; 13:13:24 >
  • Merhaba arkadaşlar bu sabah i5 4200m modelini bende aldım listeye ekleyebilirsiniz :) iki sorum olacak 1 türkçe dil desteği yok bunu nasıl halledebilirim ( musteri hizmetlerini aradim mağazaya gitmem gerekiyomus çalıştığım için yarin sabah gidicem) 2 Windows ürün kodu yok pcnin altinda. Görüşlerinizi bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: revolzer

Merhaba arkadaşlar bu sabah i5 4200m modelini bende aldım listeye ekleyebilirsiniz :) iki sorum olacak 1 türkçe dil desteği yok bunu nasıl halledebilirim ( musteri hizmetlerini aradim mağazaya gitmem gerekiyomus çalıştığım için yarin sabah gidicem) 2 Windows ürün kodu yok pcnin altinda. Görüşlerinizi bekliyorum
    Türkçe dil desteğini denetım masasını kurcalarsınız belkı bulabılırsınız
    ürün kodu yazmaz biosa gömülü geliyor win 8 i kurarken direk görüyor keyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Telvis

quote:

Merhaba arkadaşlar bu sabah i5 4200m modelini bende aldım listeye ekleyebilirsiniz :) iki sorum olacak 1 türkçe dil desteği yok bunu nasıl halledebilirim ( musteri hizmetlerini aradim mağazaya gitmem gerekiyomus çalıştığım için yarin sabah gidicem) 2 Windows ürün kodu yok pcnin altinda. Görüşlerinizi bekliyorum

Denetim masasını kurcaladım netten bakarak normalde available olması gererkirken Türkçe bu sürüm için uygun değildir yazıyor ingilizce olarak

• Sağolun cevaplar için, iki oyunu da denerim artık.
  • quote:

quote:

quote:

Denetim masasını kurcaladım netten bakarak normalde available olması gererkirken Türkçe bu sürüm için uygun değildir yazıyor ingilizce olarak

Yeni almışsınız gidin değişim isteyin en iyisi

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yeni almışsınız gidin değişim isteyin en iyisi

Tamam teşekkürler yarın gidicem bakalım yüklenmezse orjinal yoldan değişim isterim.

• oguzzb O kullanıcısına yanıt
    Hocam selam, teşekkürler yorumunuz için hallettim sayenizde.

Bu arada normal şekilde sarj ederken bazen tam %100 doluyor ama bazen %98'den ileriye gitmiyor, bir sorun mu var acaba?

Bu arada saatlerdir sarjda kullanıyorum ama şu an da %93, doluyor yazıyor. yani çoktan %100 olması lazımdı. Neler oluyor bu pile :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerminator -- 27 Nisan 2014; 16:02:55 >
  • parc kullanıcısına yanıt
    bende 8.1 yükledim on numara çalışıyo bi sıkıntı çıkarmadı şimdilik inşallah öle devam eder
  • Şarj göstergesi ile ilgili sorunu olan var mı ?

88 iken birden 83 oluyor.
  • Bilgisayarı güç tuşundan kapattım. Şimdi açılmıyor. Şarja takınca led bile yanmıyor. Başına benzer bir olay gelen varmı? Alalı daha yarın 1 hafta olacak.

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.