Şimdi Ara

LENOVO İDEAPAD Z510 [Ürün İncelemesi] [Sorunlar ve Çözümleri] [Kullanıcı Platformu] (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.524
Cevap
61
Favori
238.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu an z510'dan yazıyorum, elime ulaştı ürün. Tek kelimeyle çok hızlı bir bilgisayar, ısınma sorunu falan yok kesinlikle, ama hoporlorü neden aşağıya koymuş bu akıllılar cok merak ediyorum. Kucaktayken ses doğal olarak basık çıkıyor.

Ayrıca laptobun kıvrım köşeleri elimi inanılmaz acıtıyor, en kısa sürede çözüm bulmam lazım bu duruma.. Bahsettiğim yerler burası :http://i.hizliresim.com/jJj7Vr.jpg
  • Suan en ucuz nereden alabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj24

Suan en ucuz nereden alabilirim?

Tecrübeli arkadaşlar daha uygun fiyatlı yerler bulacaktır eminim. Benim bulduğum burası.. Windows 8 li 1619TL cidden uygun geldi bana...

Beyaz renk takıntım olmasa hemen alacağım da kararsızım şu ara. Şimdilik beyaz renk de uygun bir yer arıyorum ben de. :D

http://www.vatanbilgisayar.com/z510-notebook-core-i5-4200m-25ghz-6gb-1-tb-sshd-156-2gb-w8-notebook-12402.html#ozellikler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hopeless1 -- 24 Nisan 2014; 21:18:07 >

• s.aleyküm arkadaşlar 15 gün oldu i7 li modeli alalı windows 7 kurdum.ama windows7 için energy menagement driverını yüklememe rağmen programı göremiyorum daha sonra windows 8 ve 8.1 driverlarını yükledim onlarda çözüm olmadı.windows 8 driverını yükledikten sonra program açıldı fakat koruma moduna geçmiyor o düğmeyi aktif ettikten sonra yeni işlem yapınca tekrar eski haline dönüyor.baya araştırdım bunu ama çözüm bulamadım sizin bi fikriniz varmı windows8 kurmak istemiyorum pek.şimdiden teşekkürler..
  • Aynı modeli 2 tanıdığım kişi ilk çıktığı zaman vatandan aldı ve arkadan aydınlatma mevcut.
  • Vatan Bilgisayar Z510 i7
    Bu olması gerekli kurban bayramında almıştık 2 kişiye. Seri numaralarını en kısa sürede temin edip paylaşmaya çalışıcam.
  • Benim cihazda geldi. Gerçekten fan sesi vs duymadım. çok sessiz çalışıyor. Ses sistemide çok iyi.

Önereceğiniz program vs varsa sevinirim bu arada.
  • arkadaşlar z510'da biosa nasıl giriyoruz. biri detaylı anlatırsa sevinirim.

• muratgurler M kullanıcısına yanıt
    Yanlız bunlar freedos o yüzden fiyatlar düşük. Şuan vatanın sitesinden almak daha mantıklı.
  • selam beyler z510 i5 4200 8 gbram GeForce GT 740M olan modeli freedos işletim sistemli olan varmıdır acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: J.R.R Numenor

selam beyler z510 i5 4200 8 gbram GeForce GT 740M olan modeli freedos işletim sistemli olan varmıdır acaba ?

Tamda bundan bahsediyorsun :)

http://www.ebrarbilgisayar.com/lenovo-z510-59-405839-notebook-pmu297337
  • hackerbilgincan H kullanıcısına yanıt
    Z500'lerde var arkadan aydınlatma z510'larda yok. Arkadaşınınki aynı model değil yani.
  • Evet bende bugün öğrendim saçma geldi bana z500 de olan z510da neden olmazki şık güzel bir özellik aslında.
  • Arkadaşlar bu şarj %100 oldu mu prizden elektrik almasını sağlama olayını nasıl yapıyoruz, detaylı anlatabilir mi birisi rica etsem
  • Bir arkadaşa 6 GB Ram li versiyonunu düşünüyorum bazıları 6 gb ram için almayın falan diyor neden acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_kingpin

quote:

Orijinalden alıntı: J.R.R Numenor

selam beyler z510 i5 4200 8 gbram GeForce GT 740M olan modeli freedos işletim sistemli olan varmıdır acaba ?

Tamda bundan bahsediyorsun :)

http://www.ebrarbilgisayar.com/lenovo-z510-59-405839-notebook-pmu297337

cevabın için tesekkurler birde bir şey sormak istiyorum z510 kasa i5 4200 modellirinin bir cok çeşidi var fiyatlari değişiyor baktiğimda cogunun ozellikleri ayni i5 işlemci olarak alınabilir en iyi seri hangisi olur sizce

• J.R.R Numenor kullanıcısına yanıt
    Seri ismini bilmiyorum da i5 4200M işlemcili 8 gb ram olan model en iyisi olur bence. 6 gb olan ile pek bir fiyat farkı yok. Seri 40 ile başlıyordu sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nerminator N kullanıcısına yanıt
    Energy Manager programını açıyoruz hocam. Ardından çarpı işaretinin altındaki butona tıklıyoruz. Ayarlar kısmından Koruma Modu'nu aktif hale ( turuncu yanacak ) getiriyoruz. %60 kadar şarj ediyor sonra prizden yiyor. Eğer şarj %60tan fazlayken modu açarsanız %60a inenen kadar bataryadan harcıyor
  • Arkadaşlar bir hafta içerisinde almayı düşünüyorum. renk seçenekleri mevcut mu? internetten baktığımda sadece i7'li olan modeller beyaz görünüyor. i5'li modellerde renkler mevcut mu yoksa hepsi siyah mı?
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.