Şimdi Ara

### Lenovo Ideapad Y510p Kullanıcıları Satın Alma Rehberi Ve Ön İncelemeler ### (416. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.431
Cevap
56
Favori
387.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 414415416417418
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam insanın aklına bozulsa da şundan alsam fikrini sokuyorsunuz, yapmayın :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nihilous

quote:

Orijinalden alıntı: okn70

merhabalar alalı 20 gün falan oldu ancak bir sorunum var kaç gündür çözemedim lütfen biri yardımcı olabilirmi bf4 yükledim oyun orijinal ancak sli devrede iken max10dk sonra oyundan atıyor ve directx hatası veriyor? hakkında çok yazılmış konunun ama bir çözüm bulamadım yardımcı olurmusunuz
     ### Lenovo Ideapad Y510p Kullanıcıları Satın Alma Rehberi Ve Ön İncelemeler ###

Bu sorun pek bilgisayar ile ilgili değil aslında ama ben şöyle bir çözüm buldum.

Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2012 Update 4 adlı programı şuradan yükleyin http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=30679

Umarım yardımcı olur.

çok teşekkür ederim yardımınız için ancak sorun çözülmedi aynı şekilde oyundan atıyor. Başka bir çözümü varmi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Lütefen biri yardımcı olsun günlerdir uğraşıyorum bf4 te aldığım hata sli devredeyken max10 dk donup atıyor (8.1 kullanıyorum)
    https://store.donanimhaber.com/7d/48/0d/7d480d319e7addf2f640440e1f4e5d6b.jpeg

• quote:

Orijinalden alıntı: Can5753

quote:

Orijinalden alıntı: Richard Rawlings

Bilgisayarın arkasını (delikli olan yer) açan var mı acaba ? Az önce biraz uğraştım fakat açamadım.

Hocam önceki bilgisayarımda çıkartmaya çalışmıştım hatta çıktı gibiydi sonra yeniden otutturdum. Pili çıkartın sonra tam bilin ordan delikleri olan hava giriş yerini yukarı tarafa doğru kaldırın çıt edecektir 2 taraflı ikisinide çıkartın sonra diğerlerinide çıkartabilirsin. Böyle olacağını düşünüyorum bu resmi bulduğunuz yerde nasıl çıkartıldığını gösteren şey yok mu acava ilk alt kapağı açıptamı çıkartılıyor?

Çünkü resimde farkettiyseniz alt kapak vidaları gözükmüyor çıkartılmış.

Kırılır diye pek uğraşmadım. Tozlandı falan onlarıda temizleyip arka kapaksız kullanıcaktım bir süre sıcaklığı görmek için. Galiba arka kapağı çıkartıp yapmışlar onu sizin de dediğiniz gibi.

• Hayırlı olsun. Hocam modeli 59-425035 mi ? Cevap yazan arkadaşta haklı aslında insanın aklına o fikri sokuyorsunuz . Cidden alasım geldi şu anda. Ama yinede bu makinadan da memnunum bir şey olur da servisin eline düşersem parayı geri alıp Y50 almayı düşünüyorum. İleri ki zamanlarda gözlemlerinizi yazarsanız sevinirim en azından aklımızda bir fikir olur değiştirmek için.

Edit: Y50'nin bataryası içinde bildiğim kadarıyla. Bir şey olurda bunu batarya değişimi için servise gönderirsek ne olucak ? Yine 30 gün olayları mı yaşanıcak acaba. Şimdi de aklıma bu takıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Rawlings -- 3 Eylül 2014; 10:39:50 >
  • quote:

Lütefen biri yardımcı olsun günlerdir uğraşıyorum bf4 te aldığım hata sli devredeyken max10 dk donup atıyor (8.1 kullanıyorum)
    https://store.donanimhaber.com/7d/48/0d/7d480d319e7addf2f640440e1f4e5d6b.jpeg

SLI'ı kapatıp deneyin. Yada driver güncelleyin. En olmadı internetten biraz araştırın.

• okn70 kullanıcısına yanıt
    hocam oyunu açarken ekstradan program açıyomusunuz msi afterburner veya fraps gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: energycatalyst

hocam oyunu açarken ekstradan program açıyomusunuz msi afterburner veya fraps gibi.

herhangi bir program açmıyorum.açmalımıyım ?
  • Beyler Y70 muazzam gözüküyor. Lenovo Y70
  • quote:

quote:

hayır belki sorunu onlar tetikliyor olabilir diye sordum. bende almıstım bu hatayı 2 - 3 kere ama 2 saat bf4 aralıksız multiplayer oynadıgım da oldu.
  • quote:

quote:

quote:

hayır belki sorunu onlar tetikliyor olabilir diye sordum. bende almıstım bu hatayı 2 - 3 kere ama 2 saat bf4 aralıksız multiplayer oynadıgım da oldu.

ben daha max 10dk oyanayabildim aldğımdan beri.Bütün driverlarda güncel durumda araştırmadığım yer kalmadı çok can sıkıcı bi durum

• bu bilgisayarda mute kısayolu yokmu
  • bukadar ısınmada problem var sanırım 10dk bf4 ve sonuç
  • arkadaşlar bilgisayarın arka kapağını açsak garantiden çıkar mı?
  • çıkar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • buda ikinci 10 dk oynamam bf4 sizce sorunmu var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mert103

arkadaşlar bilgisayarın arka kapağını açsak garantiden çıkar mı?

Arka kapağı açıp ne yaptığına bağlı dostum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mert103

arkadaşlar bilgisayarın arka kapağını açsak garantiden çıkar mı?

Arka kapağı açıp ne yaptığına bağlı dostum.

tozlara falan üfledim biraz fanı çıkartacaktım fazla uğraşmadım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Richard Rawlings

Bu fotoğraflarıda ekliyim. Fan kısımları kesilebiliyormuş. Zaten kesmek için iz koymuşlar. Kesilirse bilgisayar biraz daha serin olur diye düşünüyorum.
     ### Lenovo Ideapad Y510p Kullanıcıları Satın Alma Rehberi Ve Ön İncelemeler ### ### Lenovo Ideapad Y510p Kullanıcıları Satın Alma Rehberi Ve Ön İncelemeler ###

Bu laptop gerçekten tasarım hatalı neden bu kadar ısındığı belli oluyor. Komedi resmen.

2 sene sonra daha yeni dank ediyor. Eğer o ızgara bu şekilde çıkarılıp temizlenebiliyorsa bence kesinlikle çok iyi bir tasarım. Izgara 1 ay içerisinde tozdan kapanıyor ve alttan hava girişini kapatıyor. Eski Y500 kullanıcısı olarak bence bu ızgaranın çıkarılış videosunu ilk mesaja konulmalı en az ayda 1 temizlenmeli o ızgara. Aksi halde bilgisayarın ısınma probleminin kolay kolay çözülebileceğini sanmıyorum. O ızgara tozdan korusa da cihazın içini sıcaklık kontrolünün içine ediyor. Zamanında biraz zorlamama rağmen sökememişti :). konu üzerinde durulması gerek

• okn70 kullanıcısına yanıt
    fps ni 32 ye kitleyip oyun oynamayı denermisin?
    bf4 settings editörle yapabilirsin bunu
  • 
Sayfa: önceki 414415416417418
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.