Şimdi Ara

### Lenovo Ideapad Y510p Kullanıcıları Satın Alma Rehberi Ve Ön İncelemeler ### (388. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.431
Cevap
56
Favori
387.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 386387388389390
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yalniz arka kapagi acinca garanti gidiyor diye biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CashCrush3rs

Ssd ile laptopu vatan computere götürsem takarlarmı acaba?

yazılım garanti götürmez ama donanım garanti bozar. bir de youtube kullanmanı tavsiye ederim. baştan soyleyeyim aceleye kapıldığın için çok büyük pişman olacaksın elinde windows disketi yoksa (USB,DVD) kurulumu yapamayacaksın sonra gelip burda ard arda mesaj yazma bence...
  • Nvidia inspector indirip acin
    Driver ayarlarina girin
    Profillerden dediginiz oyunu aratin ve secin, Sniper Ghost Warrior 2 profilinde 'SLI compatibility bits'ayarini: 0x02400005 olarak ayarlayin . Profile oyunun exesini ekleyip kaydedin.
    Buyuk ihtimalle calisacaktir

• quote:

Orijinalden alıntı: MrStolas

quote:

Orijinalden alıntı: MBlack

Ya hoparlör sorunu yaşayan yok mu koca forumda benden başka?

Hoparlörde sıkıntın varsa donanımsaldır bozulmuştur servise gönder derim

Hocam sizce serviste kaç gün durur ve hallederler mi sorunsuzca? Vatandan almıştım vatana mi vereyim çünkü istanbul dışındayım

• quote:

Orijinalden alıntı: CutChop

Arkadaşlar Sniper Ghost Warrior 2 de Sli etkinleştireiblen var mı?
    2. ekran kartını çalıştıramadım :S

Dostum bende SLI olarak çalışıyor ve oyunu sorunsuz bir şekilde bitirdim.
    Oyun orjinal ise son packi yüklemelisin, orjinal değil ise indirdiğin crackte sorun vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _extreme_ -- 6 Temmuz 2014; 0:44:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EaGamesRulez

quote:

Orijinalden alıntı: memetırıs

herkese merhaba arkadaslar.

gecen haftaya kadar bende lenovo y510p i7 4700mq 4gb gt 755 slı 16 gb ram kullanıcısydım.Leptopda yasadıgım deneyımlerı sıze aktarmak ıstedım

1- sol taraftakı ekran kartı lol oynarken bıle asırı ısınırken sag tarftakı ekran kartı soguk ufluyordu.
    2- ıphone 4s full cekerken odamdan lenovo y510 2 cizgi cekıyordu lag problemı dogurdu

bazı arkadaslar 1080 p ızleyemedıklerını soylemısler tahmınımce yazılımsal bı sorun cunku 8 saat aralıksız 1080p film izledım pek bı problem yasamadım

3- ses kalıtesı gercekten cok iyi jbl kalıtesını belli edıyor

4- kullanılan malzeme iyi fakat benım gıbı temızlık takıntısı olan ınsanlar ıcın sıkıntı doguruyor. parmak ızı bırakıyor

5- performans bılgısayarına gore gayet ınce

arkadaslar reklam olmaması amacı ıle lınk vermeyecegım

ama lenovoy510p yerıne msi ge60 apache almanızı tavsıye edıyorum.
    butcenız daha kısıtlı ıse 2.500 lıraya 2gb ekran kartlı bır toshıba almanızı onerırım. toshıba ve sony saglamlılıgı ıle tanınır. lenova 3 yıl goturcekse (6 yılda goturur) toshıba cok rahat 5 yıl goturur.

ve slı konusu aydınlatmak ıstedım sızı sli teknolojısı prof olarak kullanıldıgında (orn alıenware mx18 =8000lira) cok yararlı bı sıstemdır fakat lenova y510pdekı sıstem sıze sadece sorun cıkarır . daha acık anlatmak gerekırse sogutma sorunu ve sarj yeme sıkıntısı dogurur. ornek olarak 2 ac ınsan doyurmak gıbı.

sıze tavsıyem 4 gb ekran kartından cok bıt ve cekırdek hızına onem verın gtx serısı hiç bir turlu sızı pısman etmez. ve son olarak cok tartısılmıs gt 755 slı vs gtx 850 denmıs gtx850 performan olarak az bişey ondedır. fakat 1 saat bf oynadıktan sonra test edersnız gtx 850 açık ara onde gelıcektır gtx850 mercedes ıse gt 755 slı yanında honda kalır.

son olarak gtx serılerınde ornek olarak gtx780,gtx770 > gtx 850 veya 860 gtx serılerınde 70 ve 80 ıle bıtıyorsa bılınkı artık onlar ekran kartı deıl uzay gemısıdır. yardımcı olduysam ne mutlu bana . aklında soru kalan varsa pm atabılır

not olarak msı ge60 apache i7 16gb ram gtx850 kullanıcısım, asus n550 ve y510 4 gb kullanım geçmişim var.

Hay ağzına sağlık hocam. Bu yüzden ben kendi görüşüm monsteri tavsiye ediyorum. (GTX 765m kullananlar bile daha memnun bizden) Yahu Monster benim babamın oğlu değil ki. GTX 860 m ısınma sorunu pek yok. Her oyunda SLI desteği yok. 1 saatten sonra sıkıntı cıkıyor. High da bile 97 derece nedir yahu (ekran kartı)

ya arkadaşlar kusura bakmayın ama bu laptopla ne oynuyorsunuz oyundan neden memnun değilsiniz anlayamadım ha fiyatını haketmiyo şu bu derseniz o ayrı bir konu ama oyunda canavar gibi oynatıyor işte bf4 saatlerce tekrar tekrar oynadım 90ların üzerindeydi hep fps başladığında neyse 2 saat sonra da aynı ha ultra oynarım diyosanız bahsettiğiniz ekran kartları bu değerleri size veriyo mu? şahsen ben memnunum saatlerce wot oynuyorum tıklamıyo.
    ha şarjı erken bitirir evet doğru ısınıyo evet doğru ( lenovo mühendislerinin akılsızlığı başka bir şey değil) ama şimdiye kadar ekran kartı cortlayan görmedim ben milletin kafaasını da fazla bulandırmamak lazım bence bu arada msi'ın yeni kasaları gerçekten çok hoş..
    not: fanboy değilim önceki msjlarımda cihazı eleştirdim bolca fakat oyun performansı sıkıntılı falan değil bence (online oyunlar hariç )
    saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: chilekesh1903

y570 laptopu son haftasında servise verip sorunu çözemeyip Vatan para iadesinde bulundu , acaba yine lenovo mu yoksa artık hiç bulaşmamalı mı ?

Ben olsam bulaşmam. Sizdeki sorun neydi. Ben de
    HDMı girşi sorunu var 2 defa yolladım çözmeden geri yolluyorlar
  • enginkoto E kullanıcısına yanıt
    bu pc nin ısınma sorunu tamamen tasarıım hatası alt kapak açıkken cihazın ısı değerleri gayet normal, inanmayanlara dün gece alt kapak açıkken 1 saat bf3 ultra ayarlarda oynadıktan sonra çektiğim ss
     ### Lenovo Ideapad Y510p Kullanıcıları Satın Alma Rehberi Ve Ön İncelemeler ###
  • quote:

Orijinalden alıntı: _extreme_

quote:

Arkadaşlar Sniper Ghost Warrior 2 de Sli etkinleştireiblen var mı?
    2. ekran kartını çalıştıramadım :S

Dostum bende SLI olarak çalışıyor ve oyunu sorunsuz bir şekilde bitirdim.
    Oyun orjinal ise son packi yüklemelisin, orjinal değil ise indirdiğin crackte sorun vardır.

skidrow cracki kullandım yine olmadı :S
    nvidia ispector de de exe yüklemeyi bulamadım çok acelesi yok :-)
  • Hoparlör cızırtısı..

• quote:

Hoparlör cızırtısı..

Kardeşim gördük de başımıza gelmedi fikrimiz yok. Stolas demiş servise göster. Benim diyeceğim de normal şeyler Dolby aç kapat. Harici hoparlör tak aynı sorun olcak mi ses gelcek mi. Sarjdan çıkar öyle dene şarja tak. Dene

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanoz07

bu pc nin ısınma sorunu tamamen tasarıım hatası alt kapak açıkken cihazın ısı değerleri gayet normal, inanmayanlara dün gece alt kapak açıkken 1 saat bf3 ultra ayarlarda oynadıktan sonra çektiğim ss

Yahu ne diye laptop yapmışlar o zaman? Bu adamlar mühendisleri nereden buluyor?

Soru: Arkadaşlar dün oynuyordum bugün bir açtım missing operating system diyor Recovery yaptım düzelmedi ne yapayım?

• quote:

Çok iyi değerler hocam. Wolfestein bende yukledim fakat gecemedim sonra sildim

• quote:

Orijinalden alıntı: Can5753

quote:

Çok iyi değerler hocam. Wolfestein bende yukledim fakat gecemedim sonra sildim

wolfenstein bende setup ı duruyor 40 gbyte olduğu için daha cesaret etmedim kurmaya vakit yok oturup oynamaya :D güzel mi oyun

• quote:

_extreme_

skidrow cracki kullandım yine olmadı :S
    nvidia ispector de de exe yüklemeyi bulamadım çok acelesi yok :-)

Crack linkini PM attım.
  • beyler ben 5 gün önce pc depo dan aldım sli aktive edebiliyorum fakat on boarda nasıl geçebilecğimi bilmiyorum öyle bişi varmı yada onborad dıda kullanbilir miyim 755 m le beraber
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MrStolas

quote:

Ya hoparlör sorunu yaşayan yok mu koca forumda benden başka?

Hoparlörde sıkıntın varsa donanımsaldır bozulmuştur servise gönder derim

Hocam sizce serviste kaç gün durur ve hallederler mi sorunsuzca? Vatandan almıştım vatana mi vereyim çünkü istanbul dışındayım

yasal süreleri 20 iş günü yani 1 ay içinde sonuçlanır ama sık sık arayıp rahatsız etmelisiniz lenovo teknik servisi:)
  • MrStolas kullanıcısına yanıt
    Hocam bende gonderdim servise neden surekli aramaliyiz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: energycatalyst

Hocam bende gonderdim servise neden surekli aramaliyiz ?

Hocam birbirinden habersiz çalışan ağır bir servis o yüzden ısrar etmekte,kendini hatırlatmakta fayda var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrStolas -- 6 Temmuz 2014; 18:08:16 >
  • sniper ghost warrior 2 elinde sli çalıştıran crack olan var mı
  • 
Sayfa: önceki 386387388389390
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.