Şimdi Ara

### Lenovo Ideapad Y510p Kullanıcıları Satın Alma Rehberi Ve Ön İncelemeler ### (389. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.432
Cevap
56
Favori
387.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 387388389390391
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CutChop

sniper ghost warrior 2 elinde sli çalıştıran crack olan var mı

Dostum oyun dx10 destekli dimi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrStolas -- 6 Temmuz 2014; 18:23:54 >
  • MrStolas kullanıcısına yanıt
    20 is gunu onlarda kalmasi isime gelir 3 aylik cihazi servise yolladim :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler benim digital output u var sayılan olarak ayarladığımda ses gelmiyor. Dolby home v4 de ses çıkıyormuş gibi çucuklar yükseliyor fakat ses gelmiyor. Bir kaç direver denedim fakat düzelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: energycatalyst

20 is gunu onlarda kalmasi isime gelir 3 aylik cihazi servise yolladim :(

Sağlık olsun dostum benimde ilk cihazım 1 ay içinde bozulmuştu harddiskte hata oluşmuştu,ozamanlar gt750m sli modelini kullanıyodum daha sonra değişim raporu talep edip,ufak bir farkla 755m sli modell ile değiştirmiştim.
  • Dx10 ve Dx11 oyunlarında;SLI görmesinde sorun yaşayan arkadaşlar Nvidia inspector ile aşşağıda kırmızıyla belirttiğim gibi profil oluşturup,verdiğim ayarları yaparlarsa sorunları çözülebilir.

1.Nvidia Inspectörde profil ayarlarına gireceğiz;

2.Burdan 'Create new profile' diyoruz;

3.Profil ismini yazıp,profil oluşturduktan sonra 'Add application to curret profile' seçip cracği tanıtıyoruz;

4. Profili crack'le oluşturduktan sonra 'Compatibility' Sekmesinden; 'SLI compatibility bits (DX1x)' ayarını aşşağıdaki gibi ayarlıyoruz;

5.Son olarak 'SLI' sekmesindeki ayarları,aşşağıda belirtiğim şekilde ayarlıyoruz.

• oyun güzel optimizasyonu falan çok iyi fakat slı desteği yok tek ekran kartı ile en yüksek ayarlarda hiç takılma vs olmadan oynanıyor
    Bu ss yi aldığımda alt kapak takılı değildi ve pc de ısınma sorunu olmuyordu ne hdd tarafı nede sol fan tarafı sıcak değildi bu bilgisayarı tasarlayan lenovo tasarımcısı ile görüşmeyi gerçekten çok istiyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Can5753

quote:

Orijinalden alıntı: hasanoz07

bu pc nin ısınma sorunu tamamen tasarıım hatası alt kapak açıkken cihazın ısı değerleri gayet normal, inanmayanlara dün gece alt kapak açıkken 1 saat bf3 ultra ayarlarda oynadıktan sonra çektiğim ss

Çok iyi değerler hocam. Wolfestein bende yukledim fakat gecemedim sonra sildim

wolfenstein bende setup ı duruyor 40 gbyte olduğu için daha cesaret etmedim kurmaya vakit yok oturup oynamaya :D güzel mi oyun

Hocam yukleyin iyi ama bir yere kadar sıcaklık felan çıkmıyor oynadığım yere kadar, o kadar uzun sürmüyor yüklenmesi, geldiğim yere kadar dedim çünkü bir yerde uçağın içinde kalıyorsun arkan yanıyor önden kaçmaya çalışıyorsun dinazor gibi bir robot geliyor ve öldürüyor seni. Oyunun ilk oyunu fps oyunu ve ilk oyunu da güzel di buda güzel fakat dediğim gibi gecemedim yükleyip geçersen bana da yaz

• quote:

Hocam bende gonderdim servise neden surekli aramaliyiz ?

Sürekli hergün aramayın hocam belirli aralıklarla arayın ben hiç armadim herhangi bir sorun çıkmadı. Size kalmış bir şey

• Ilk değil ya taa yıllar önce çok dandik bi oyunu vardı bitirdim ben tablonun içinden anahtar falan filan. Çok kötü idi grafiği ama adamlar şimdi yapmış bakalım şu Sniper bitsin ona baslicam watch dogs da duruyor daha

Sniper SLI desteklemiyor ama tek ekran kartı yetiyor fazla ısınmasın diye istiyordum oda neyse artık ekran kartı ise yarasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kronic -- 6 Temmuz 2014; 21:59:42 >
  • Hocam ne oldu sizin durum

• quote:

Ilk değil ya taa yıllar önce çok dandik bi oyunu vardı bitirdim ben tablonun içinden anahtar falan filan. Çok kötü idi grafiği ama adamlar şimdi yapmış bakalım şu Sniper bitsin ona baslicam watch dogs da duruyor daha

Sniper SLI desteklemiyor ama tek ekran kartı yetiyor fazla ısınmasın diye istiyordum oda neyse artık ekran kartı ise yarasın

Işte dedim ya ilk oyunu ışte yıllar önceki oyunu bu oyunda çok iyi de dediğim gibi gecemedim watch dogs u da yariladim sonra bilgisayar bozulunca oynayamadım. Wolfestein oynayınca bana haberdar et bense bu hafya içinde 3.lenovo y510p mi alayım oynayacağım. Hayırlı akşamlar

• quote:

Hocam ne oldu sizin durum

Hocam malesef hafta sonları birşey yapmıyorlar

• yav arkadaşlar bu notebook bi aralar vatan 1700 e felan satılıyodu sanki ben mi karıştırıyorum acaba modelleri niye bu kadar arttı bu meretin fiyatı
  • Kim demiş Sniper Ghost Warrior SLI desteklemi diyo..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrStolas -- 7 Temmuz 2014; 14:56:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrStolas

Kim demiş Sniper Ghost Warrior SLI desteklemi diyo..

nasıl yaptınız hocam

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MrStolas

Kim demiş Sniper Ghost Warrior SLI desteklemi diyo..

nasıl yaptınız hocam

Çare crackte değil herzamanki gibi Nvidia Inspectorde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrStolas -- 7 Temmuz 2014; 14:59:59 >

• Sniper Ghost warrior 2'de SLI aktifleştirmek için Nvidia Inspector ayarları;

1.

2.

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanoz07

bu pc nin ısınma sorunu tamamen tasarıım hatası alt kapak açıkken cihazın ısı değerleri gayet normal, inanmayanlara dün gece alt kapak açıkken 1 saat bf3 ultra ayarlarda oynadıktan sonra çektiğim ss

kesinlikle tasarım hatası yalnız oyunda bir problem çıkarmıyor bende ileride ne gibi sıkıntılar verir onu bilemiyorum :)

• arkadaşlar arkadaki toz filtresi çıkıyomu :D
  • yapmam gereken güncellemeler neler ? sli , ekran kartını güncelledim

başka neler var yapmam gereken ? pek bilgim yok da bu konularda
  • 
Sayfa: önceki 387388389390391
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.