Şimdi Ara

Lenovo IdeaPad Y500 Kullanıcılar Kulübü (SSS eklendi ilk sayfayı okumadan soru sormayınız ) (437. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15.972
Cevap
83
Favori
565.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 435436437438439
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar Lenevo y500 icin sanirim ekrani LED degil ve 3d desteklemiyor.Yani 3d gozluk alsam izleyemem dogrumudur?
    Onun icin 3d bir monitor alip notebook baglamayi dusuniyorum.Sadece 3d degil buyuk ekranda kullanmam icin yani hem ekranda hemde notebook ekrani olarak 2 ekran kullanmayi planiyorum.
  • ZauReXuS kullanıcısına yanıt
    LED ekran ama 3d desteği var mı yok mu bilmiyorum ama yok galiba.
  • y500 şuan vatanda var tek neden? Y510p tüm avrubada satıştamı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

quote:

Orijinalden alıntı: Telvis

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: besiktask1997

beyler lenovo y510p mi alsam bunumu alsam karar veremedim biraz paramı kasayım ... Y510p de gelpa tek ekran kartı var sonradan alcaz sanırım

y510da y500 gibi olur sonrafan alma olmaz Ama Türkiye'ye Temmuz Ağustos gibi gelecek büyük ihtimalle.Bekleyebirsen bekle ama acil lazımsa y500 alın

temmuz gıbı y510p mi gelmez temmuzda daha yenı cıkan bı laptop amerıkada yenı satısa cıktı hatırlarsan y500 eylulde satısa cıktı martta felan geldı dusun yanı yılbasına gelir benım tahmınımce (oda gonderırlerse y500 bıterse ellerınde bıtmezse firmalardan arz olmayacak ama müşteriden talep olacak orada ısler karısıyor ...)

hocam haswell işlemcili olduğu için gelir dedim ben çünkü msi haswellleri getirmeye başladı o kadar geç kalmazlar bence. pcdepoya göre temmuz ağustos da gelecek onlarada lenovo Türkiye böyle demiş ama ne kadar doğru bilemiyorum.

msi ile lenovo bir mi lenovonun bir çok thınkpad modelleri Türkiye'ye gonderılmıyor en bariz örneği burada y500 750m modeli belki gelirde(bu yıl ıcerısınde gelecegını sanmıyorum) y510p bilemiyorum ...

• Sipariş verdim interntetten vatandan, inşallah en hızlı şekilde gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mck94 -- 13 Haziran 2013; 19:33:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mck94

Sipariş verdim interntetten vatandan, inşallah en hızlı şekilde gelir.

2
  • quote:

Orijinalden alıntı: JrMaster

quote:

2

hocam bugun verdim. ankaradayım yine de 2 günde gelir mi;?
  • quote:

hayırlı olsun hocam

sırf bu konudan bugün 3 kişi almış oldu böylece
  • quote:

quote:

hayırlı olsun hocam

sırf bu konudan bugün 3 kişi almış oldu böylece

aldık gitti hocam cebimde 25 lira kaldı ama olsun. inşallah değer.
  • Bu laptop 70 le biten ve tarihi yeni olanlarinda cizirti touchpad ve microshuttering sorunu var mi? MS sorunu donanimsal mi yazilimsal bir sorun mu eger yazilimsal ise bios update driver gibi seyler cozulur. Ayrica kasa ve klavye kaltesi nasil merak ediyorum.Bir de fan temizligi yapmak icin laptop u acmak ne kadar kolay elimdeki n53sn de bu olay oldukca zor oldugundan daha temizleme yapmadim. Isınma ptoblemi var mi guncel makinem le yaz sicaginda 88 ekran karti 94 islemci isisi gordum bu 3 saat oyun sonundaki deger bu makinede nasil?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LYS geçince ben de alacağım 1 haftadır araştırıyorum bu aleti, gerçekten çok beğendim. Umarım ben alana kadar vatandaki stoklar tükenmez, çok fazla alan var.
  • quote:

LED ekran ama 3d desteği var mı yok mu bilmiyorum ama yok galiba.

Ekranın yok ama ekran kartının var diye biliyorum bende bi ara nvidia nın sitesinden bakmıştım. 3D destekli bir ekran aldığınızda olur heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OMERGER -- 13 Haziran 2013; 20:47:06 >
  • Kola Şişesi kullanıcısına yanıt
    dua edelimde biz alacağımız zaman şöyle güzel bir indirim olsun 1900-2000 arası
  • quote:

Orijinalden alıntı: canirtuk

quote:

Orijinalden alıntı: inwwisible

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: slh3772

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: parsan

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: parsan

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: egemi

o zaman yarın gidip alayım. hem lenovonun servisi de iyiymiş galiba. cızırtı sorunu inşallah bende olmaz.

Bu gün cızırtılı cihazı garantiye verdim sıfırı ile değişimini istedim çünkü daha 12 günlük cihaz sonu 470 seri Nolu olan y500 e sahip arkadaslar dolby açık şekilde son seste sadece insan seslerinde deneyebilirler mi acaba sorun var mı kronik mi acaba

Cızırtı var hocam. Bende servise göndermeyi düşünüyorum şu bi kaç gün içinde. Siz hangi servise gönderdiniz bende oraya göndereyim.

bu kadar belli olacak derecede mi yoksa dikkat edince mi belli oluor cızırtı?

Yani dolby açık kapalı fark etmez sadece dolby açınca biraz daha artıyor. Ses indirme çubuğunu aşağı yukarı yapınca çıkan bi ses var. Gayet net belli oluyor onda. Çok şeyde de belli oluyor açıkcası.

Lenovo nun acaba en iyi servisi hangisidir nereye gönderse laptopu

Ben merkezi aradım yurt içi kargo işe karşı ödemeli gönderdim sizde gönderin ve sıkıntınızı şikayetvar com a yazın kronik bir sorun olduğu belli para iadesi almayı düşünüyorum

kardeşim sizde sorun var diye cihaza neden kronik sorunlu diyorsunuz ki bende yok böyle sıkıntı kaç kişi daha kullanıyor onlardada yok daha doğrusu dünyada milyonlarca kişi kullanıyor kimse böyle sıkntıdan bahsetmemiş kronik diyerek almaya çalışanların kafalarını niye bulandırıyorsunuz bir kaç kişide bozuk diye kronik diyemezsiniz

Kaç milyon kişi kullanıyor ?
    Neden burada ki hoparlör sıkıntısı olan arkadaşların hepsinin sol hoparlörü ?
    Neden iki kez sıfır olarak aldığım ürünün yine sol hoparlörü ?
    Bilip bilmeden konuşma benim başıma gelenleri muhtemelen dolby açıkken son seste 1 kaç müzik dinlenirse 100 de 80 i arıza yapacaktır.
    Ben buraya başıma gelen ve araştırdığım kadarı ile sol hoparlörde olan sorunları dile getirdim.
    Lenovo çalışanı mısın neden geriliyorsun ??

Sorun yazilimsal şu ana kadar hdmi kablo ile veya ses kabloları ile bagladigim televizyon ve hoparlörlerinden hepsinde cizirti oldu
    harman kardon hoparlör cizirdadi ama çok yüksek seste

ama ben lenovo servisini aradım bir şeyler yaptılar düzelmedi aslında olabilir ve inşallah da öyledir yoksa performansından çok memnunum aletin

yok kesinlikle yazılımsal çünkü diver ve program değişimleriyle azalıp artabiliyor.
    realtek'in sitesindeki saf yazılımda en az cıırtı oluyor.

bu arada alacak arkadaşlar cızırtı farkedilmyor normalde hatta çıkmıyor cızırtının çıkması için sesi %90 ve bas ağırlıklı olması gerek yani gerçekten extreme seslerde oluyor

• quote:

quote:

quote:

2

hocam vatan ve ups ulaştırma bakımından ağırlar..ben bu konuda memnun olmadım..ne telefona msj geldi nede doğru düzgün haber var..ürün bi adanadan çıkıyo dedi sonra topkapıdan çıkıyo dedi karman çorman bişey oldu..2 gün sonra falan geldi.
  • Arkadaşlar bende y500ü 05.05.2013 tarihinde almıştım. Ancak geçen cumartesi bilgisayarı normal bir şekilde kapattığımda bir daha açılmadı. açma düğmesine bastım klavye ışıkları geldi ama ekran görüntüsü gelmedi. Bende işlerimden ötürü ancak dün (12.06.2013) tarihinde servise verebildim.(servis kargoyla gönderebilirsiniz dedi ama ben elden teslim ettim) bugun geri dönüş yapıldı ve iade kabul ettiler(değişim talebi). Normalde 1 aylık süre aşıldı ama lenovo tarih geçtiği halde değişimi kabul etti. Bence bu durum lenovo için büyük bir artı. iyiki lenovoyu tercih etmişim
  • quote:

Orijinalden alıntı: xMaKaRoVxTR

quote:

quote:

quote:

2

hocam vatan ve ups ulaştırma bakımından ağırlar..ben bu konuda memnun olmadım..ne telefona msj geldi nede doğru düzgün haber var..ürün bi adanadan çıkıyo dedi sonra topkapıdan çıkıyo dedi karman çorman bişey oldu..2 gün sonra falan geldi.

hocam umarım hızlı bi şekilde gelir. dolmuş parası vermemek için internetten aldık

• mck94 kullanıcısına yanıt
    kargo parası yok mu hocam sonuçta dolmuşla aynı fiyata gelirdi
  • quote:

kargo parası yok mu hocam sonuçta dolmuşla aynı fiyata gelirdi

kargo parası yok güzel yanı da o zaten
  • mck94 kullanıcısına yanıt
    hmm anladım bilmiyordum kargo ücretsiz olduğunu
  • 
Sayfa: önceki 435436437438439
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.