Şimdi Ara

Lenovo IdeaPad Y500 Kullanıcılar Kulübü (SSS eklendi ilk sayfayı okumadan soru sormayınız ) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.973
Cevap
83
Favori
565.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: matrix999

quote:

Orijinalden alıntı: .:Prophet26:.

Armada ile görüşecek arkadaş ( Castiel ) konuya bekleniyor.

Bir de şöyle bir sorun var konunun ilk sayfasında yeni başlık yazarken diğer sayfalar eski başlıkta kaldı , sorun benden mi forumdan mı kaynaklanyor?

armada nedir bilgi verir misin galiba pc şirketi internet sitesi var mı notebook mu satıyor ?

Armada Lenovo Türkiye yetkili dağıtıcısı (distribütörü) dır.

• quote:

quote:

quote:

Bir de şöyle bir sorun var konunun ilk sayfasında yeni başlık yazarken diğer sayfalar eski başlıkta kaldı , sorun benden mi forumdan mı kaynaklanyor?

armada nedir bilgi verir misin galiba pc şirketi internet sitesi var mı notebook mu satıyor ?

Armada Lenovo Türkiye yetkili dağıtıcısı (distribütörü) dır.

Bak bilmiyordum bunu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• resmi sitesi hangisi oluyor telefonunu bulup bi soralım ne zaman getiriyorlar bayramdan beri y580 laptopu alamadım şimdi getirirlerse SLI y500 alacağım o gelmezsede y580 alırız bir de bi şey daha sorcam ben BF3 online oynamak istesem ne kadara mal olur bir de net olarak fazla kota yer mi kotam 12 GB günlük 4 saat arada bir her gün değil hafta sonları oynamayı düşünüyorum evde değilim ondan wireless ilede oynanmaz sanırım ???
  • quote:

resmi sitesi hangisi oluyor telefonunu bulup bi soralım ne zaman getiriyorlar bayramdan beri y580 laptopu alamadım şimdi getirirlerse SLI y500 alacağım o gelmezsede y580 alırız bir de bi şey daha sorcam ben BF3 online oynamak istesem ne kadara mal olur bir de net olarak fazla kota yer mi kotam 12 GB günlük 4 saat arada bir her gün değil hafta sonları oynamayı düşünüyorum evde değilim ondan wireless ilede oynanmaz sanırım ???

Site bu:http://www.armada.com.tr/ArmadaCorporate/

Telefon en altta sol köşede yazıyor bizi de bilgilendirirsen aradıktan sonra iyi olur

• Y580 in fiyatin agore bir oranlama yaptiginda y500 un sli modeli 3000 tl civarı çıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: elano68

Y580 in fiyatin agore bir oranlama yaptiginda y500 un sli modeli 3000 tl civarı çıkıyor.

Kurdan hesapladığımızda 2800 gibi birşey. Yani o aralıkta olur.Ama blackfriday fiyatıyla gelirse tam f/p olur. 2300-2600
  • quote:

quote:

tamam bu kadar bılgı bana yeter ılk sayfa cok uzun oldugu ıcın hepsını okumadım kusura bakmayın tekrar tesekkurler.

• quote:

quote:

Y580 in fiyatin agore bir oranlama yaptiginda y500 un sli modeli 3000 tl civarı çıkıyor.

Kurdan hesapladığımızda 2800 gibi birşey. Yani o aralıkta olur.Ama blackfriday fiyatıyla gelirse tam f/p olur. 2300-2600

Hocam blackfriday nedir.Cunku diger urunler blackfriday ile gelmedi.Y580 filan

• quote:

quote:

quote:

Hocam blackfriday nedir.Cunku diger urunler blackfriday ile gelmedi.Y580 filan

Blackfriday birkaç günlüğüne yapılan sınırlı indirimler. Lenovo Y580 de blackfriday indirimi yoktu galiba. Gerçi olsa da Türkiyedeki teknoloji mağazaları o indirimi saymadan satarlar.

• Blackfriday şükran günü öncesi ve sonrası birkaç günlük indirimdir. Ayrıca y580 yaz aylarında çıktığı için blackfriday mümkün değil.
  • http://www.pcdepo.com/lenovo-ideapad-y500-notebook-urun8799.html
    bu fıyatta olacak sanırım yoksa daha mı yuksek bı fıyata gelıcek ?
  • FHD-SLI versiyonunu 3000 lira civarına alabilir miyiz?
  • 3000 lira olmaz fiyatı çok uçmayın en fazla 2.7yi görür indirimlerle 2.4e alabiliriz lenovo hep f/p ürünü satıyor ama o olmazsa ben y580 alacağım sonuçta full hd , hd olması önemli değil ekran kartı uçsun yeter bana.
  • Şu klavye ışığı mavi falan olsaymış daha şık olurmuş sanki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Telvis

http://www.pcdepo.com/lenovo-ideapad-y500-notebook-urun8799.html
    bu fıyatta olacak sanırım yoksa daha mı yuksek bı fıyata gelıcek ?

Evet slı'sız versiyon bu fiyatta olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PreS06

FHD-SLI versiyonunu 3000 lira civarına alabilir miyiz?

Evet 2700-3000 arası olacak diye tahmin ediyorum
  • quote:

3000 lira olmaz fiyatı çok uçmayın en fazla 2.7yi görür indirimlerle 2.4e alabiliriz lenovo hep f/p ürünü satıyor ama o olmazsa ben y580 alacağım sonuçta full hd , hd olması önemli değil ekran kartı uçsun yeter bana.

2.4'e alamayız gibime geliyor ama inşallah sen haklı çıkarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: PreS06

Şu klavye ışığı mavi falan olsaymış daha şık olurmuş sanki

Oyun bilgisayarı olduğu için öyle yapmışlar. Genelde mavi oluyor aydınlatma bu da farklı olsun işte. Ayrıca kırmızı-siyah çok hoş durmuş (Not: Eskişehirliyim.)
  • Bilgisayarın görünümü oldukça şık .

Ayrıyetten oyun içi alınan resimlerde görüldüğü gibi güzel bir bilgisayar
  • Bu bilgisayar Vatan'a gelsin 2400 ₺ civarı alınabilir. Nasıl mı ? Diyelim ki en fazla 2800 ₺ ile ülkemize giriş yaptı ve Vatan da %25 İndirimler söz konusu herkesin malumu. 2800*25/100 = 700 ₺ indirim olması söz konusu olur. Fakat o denli bir indirim olmayacağını da düşünürsek 400₺ indirime girmiş gibi yapsalar dahi 2400 ₺ eder ki bende edeceği maksimum fiyat da bu dolaylarda. Aksi taktirde Y580 bulunabilirse ona yönelmek mantıklı olur.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.