Şimdi Ara

Lenovo IdeaPad Y500 Kullanıcılar Kulübü (SSS eklendi ilk sayfayı okumadan soru sormayınız ) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.972
Cevap
83
Favori
565.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: .:Prophet26:.

quote:

Orijinalden alıntı: ITTF

bi konuda yardima ihtiyacim var. Simdi y400-500 sli olmasa bile 2 . ekran karti yuvasi olacak mi? yani biz istesek tek ekran kartli modeli alip ilerde ekran karti takabiliyomuyuz?

bildiğim kadarıyla takabiliyoruz ama Türkiye'ye gelir mi 2. Ekran kartı bilemem

Tesekkurler .Umarim gelir cift ekran karti bana cok fazla tek ekran kartli alip ilerde guncellemek daha mantikli geliyor suan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Curimo

quote:

Ne gibi hayaller ?

4 yılı aşkın süredir Acer 5920g Laptobumu kullanıyorum, sağolsun beni yarı yolda bırakmadı hatta sonradan bir zamanların meşhur ATI HD4650M model ekran kartını taktırmıştım, beni iyi kötü idare etti. Ancak şu son oyunlar Crysis, BF3, Assasin's Creed falan en yüksek ayarlarda oynama keyfini tatmak istiyorum. Dediğiniz gibi bir gamepad zaten şart, onun dışında SSD de taktırırsak süper olur ama ilk bikaç ay ekonomik açıdan zorlayacağı için o ileriki planlardan.

SSD konusunda benim de ilk 5-6 ay olmaz büyük bir ihtimal , Oyunlarda; kendi bilgisayarım zaten onboard ekran kartı var pes 6da kasıyor , o yüzden liste şöyle:

Battlefield 3
    COD Modern Warfare 3
    COD Black OPS 2
    Crysis 2
    Crysis 3
    Fifa 2013
    PES 2013
    Dirt 3
    NFS Most Wanted 2012

Gamepadi laptopla beraber alacağım o zaten kesin

Dediğim gibi bir de Driving GT düşünüyorum yaza doğru ETS 2 ile birlikte.

Mouse olarak G300 düşünüyorum.

Klavye hemen alınmasa da olur hem laptop klavyesine biraz alışırım onu da ileride Logitech G105 düşünüyorum.

Hepsini toparladığımız zaman

Fikrim değişmezse planım böyle bakacağız artık

• Bir de çok istediğim Fifa Street var ama PC'ye çıkmıyor öyle oyunlar herhalde
  • quote:

quote:

quote:

bi konuda yardima ihtiyacim var. Simdi y400-500 sli olmasa bile 2 . ekran karti yuvasi olacak mi? yani biz istesek tek ekran kartli modeli alip ilerde ekran karti takabiliyomuyuz?

bildiğim kadarıyla takabiliyoruz ama Türkiye'ye gelir mi 2. Ekran kartı bilemem

Tesekkurler .Umarim gelir cift ekran karti bana cok fazla tek ekran kartli alip ilerde guncellemek daha mantikli geliyor suan

• Y500 Sli olan uygun fiyatlı olursa düşünürüm almayı 2500 2600 civarı . Yoksa Y580 e yonelirim ki ekran kartı 660M ve 670 m gibi olacak Sli modeli birbirlerine denk sayılır arada uçurumlar yok. Tabi kasa olarak da Y500 daha sağlam duruyor yanılıyorsam düzeltin. Eğer fiyat 2800 gibi olursa zaten o fiyata çok iyi bir masa üstü duzmek mümkün ona da yönelme durumum olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir-iki saate kadar oyun incelemeleri geliyor
  • quote:

Bir-iki saate kadar oyun incelemeleri geliyor

Merakla beklemedeyim

• quote:

SLI olanın mı bu arada?
  • quote:

quote:

SLI olanın mı bu arada?

Tabi ki

Bir iki saat dedim ama işim çabuk bitti 3 dakikaya atarım.

• quote:

Hocam cihaz sende var mi y500 sli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elano68

quote:

Hocam cihaz sende var mi y500 sli

Hayır yok çince siteden bulduklarımı editleyip atıyorum.

• Oyun ss'leri ilk mesaja eklenmiştir
  • Arka kapağın açılmış hali ilk mesaja eklenmiştir
  • İsterseniz unboxing resimlerini , Prototype ve Skyrim oyunlarını da ekleyebilirim.
  • quote:

İsterseniz unboxing resimlerini , Prototype ve Skyrim oyunlarını da ekleyebilirim.

Çok sağolun, hepsini istiyoruz, sonradan gereksiz görülenler kaldırılabilir ama şu an gerekli bence
  • quote:

quote:

İsterseniz unboxing resimlerini , Prototype ve Skyrim oyunlarını da ekleyebilirim.

Çok sağolun, hepsini istiyoruz, sonradan gereksiz görülenler kaldırılabilir ama şu an gerekli bence

En kısa zamanda eklemeye çalışacağım. Konu canlandı biraz

• quote:

quote:

Oyunları ekledim , unboxing de geliyor

• Y580 kullanici olarak begendim kasa olarak cok benzer zaten, umarim 650m SLI fiyatlari insancil olur.
  • Unboxing ve tüm oyunlar ilk mesaja eklendi. Yaklaşık 70 fotoğraf ve 2 video var.
  • quote:

Unboxing ve tüm oyunlar ilk mesaja eklendi. Yaklaşık 70 fotoğraf ve 2 video var.

Sağolun, alt tarafın ızgaralı olması çok güzel soğutmaya katkısı açısından ancak toz olayı sıkıntı yaratabilir. Onun dışında tuşların kenarlarının kırmızı olması çok güzel benim çok hoşuma gitti, oyun cihazı havası vermiş. Bir tek adaptörün ucu çok komiğime gitti o ne öyle çanak anten gibi Bir de bunun klavyesi ışıklı mı o konuda bilgi var mı?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.