Şimdi Ara

Lenovo IdeaPad L340 sizce nasıl (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
512
Cevap
13
Favori
99.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    eğer yüksek ayarda oynuyorsan csgo yu 80-120 fps normal
  • tgezer kullanıcısına yanıt
    Hocam nasıl aldınız 10 liraya öyle?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CengizGurkan

Hocam nasıl aldınız 10 liraya öyle?
    Sana daha ucuzunu buldum

https://m.epttavm.com/item/74423124_microsoft-windows-10-pro-lisans-anahtari?utm_source=whatsapp&utm_medium=share

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tgezer kullanıcısına yanıt
    Güvenilir midir hocam? Ayrıca neden bu kadar ucuz

• quote:

Orijinalden alıntı: CengizGurkan

Güvenilir midir hocam? Ayrıca neden bu kadar ucuz
    Yaklaşık bu şekilde 10 adet lisans aldım. Sorun yaşamadım. Kurulum da da sorun olmadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • webtekno da bu şekilde n11 den almıştı çoğu kişi de alıyor sıkıntı çıkmadığını söylüyor. kms ile yapacağına 10 lira vermek çok daha iyi bence. eğer laptop alırsm ben de aynı şekilde 10 liraya key alacağm
  • Anladım o zaman eve gidince alırım

• Arkadaşlar aşağıdaki bilgisayar için iki şey soracağım;
    1) ben bu bilgisayarı nerede görsem 256 gb ssd ile gördüm hep. Bunda 1 tb + 256 gb ssd yazmışlar. Bu bilgi doğrumudur? Doğruysa sebebi nedir?
    2) bu modelin i7'li olanıyla i5'li olan arasındaki fark çok mu?
    https://m.n11.com/lenovo-ideapad-l340-i5-9300h-156-fhd-gaming-notebook-81lk009mtx-P363766085?gclsrc=aw.ds&gclid=EAIaIQobChMI7IbYla_m4wIV2ed3Ch2HSwTREAQYAiABEgJ6y_D_BwE&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

• Sayin @gen2 dostum samsung aldırmaya çalışılan iphone fanı gibisiniz takip ediyorum sürekli laptobu kötüleme çalışması içindesiniz burada kimse cevap vermek zorunda değil insanlar sizle bir şeyler paylaşıyor ve siz bilgisayar bilen birini bulamadım diyerek aşağılıyorsunuz.. yeni bir bilgisayar bu model zaten insanlar kuşkuyla yaklaşıyor üstüne negatif yorumlar yanlış oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gfblugano35

Arkadaşlar aşağıdaki bilgisayar için iki şey soracağım;
    1) ben bu bilgisayarı nerede görsem 256 gb ssd ile gördüm hep. Bunda 1 tb + 256 gb ssd yazmışlar. Bu bilgi doğrumudur? Doğruysa sebebi nedir?
    2) bu modelin i7'li olanıyla i5'li olan arasındaki fark çok mu?
    https://m.n11.com/lenovo-ideapad-l340-i5-9300h-156-fhd-gaming-notebook-81lk009mtx-P363766085?gclsrc=aw.ds&gclid=EAIaIQobChMI7IbYla_m4wIV2ed3Ch2HSwTREAQYAiABEgJ6y_D_BwE&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber
    1) Genelde i5 modeli olan da sadece ssd var. Bende de i5 modeli var sadece ssd si var.
    2) Aralarında fark sadece işlemci farkı o da fark ettirir. Benchmark değerlerine bakarak yorumlayabilirsin. Eğer çok ağır programlar ve oyunlar oynamayacaksan hissetmezsin farkı.

• yutu61 kullanıcısına yanıt
    gta 5 te kaç fps alıyorsunuz ultrada
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilols

gta 5 te kaç fps alıyorsunuz ultrada
    oynamadım.
  • 15.6 modelini 2 gündür kullanıyorum. şarj süresi benim için tam bir hayal kırıklığı. %100 şarjda bile 1 dakika 30 dk süre veriyor. benim laptopumda bir sıkıntı olabilir mi? sizce normal mi?

Çok ısınıyor. Daha önce kullandığım laptoplar U serisi ve yüksek perfpormans aletleri değildi. Acaba ben mi abartıyorum?

Bu 2 özellik 6 yıllık emektar laptopumdan bile çok çok daha kötü
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLphagut

15.6 modelini 2 gündür kullanıyorum. şarj süresi benim için tam bir hayal kırıklığı. %100 şarjda bile 1 dakika 30 dk süre veriyor. benim laptopumda bir sıkıntı olabilir mi? sizce normal mi?

Çok ısınıyor. Daha önce kullandığım laptoplar U serisi ve yüksek perfpormans aletleri değildi. Acaba ben mi abartıyorum?

Bu 2 özellik 6 yıllık emektar laptopumdan bile çok çok daha kötü
    Evet u serisi laptoplar ısınma konusunda cimridir. Bunlar ise yüksek performanslı aletler bu denli sıcaklıklar normal.
    Pil performansı iyi değil katılıyorum.
  • aLphagut kullanıcısına yanıt
    Hocam emin misiniz? Ben film izliyorum %20 şarjla 1 saat 30 dk gitti dün

• 15,6" versiyonu mu? 17" versiyonu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aLphagut kullanıcısına yanıt
    15.6 versiyonu

• https://forum.donanimhaber.com/lenovo-ideapad-l340-gaming-kullanici-platformu--139417107#139417107

Ürün incelemesini yaptım. Konu altından merak edilen soruları sorabilirsiniz.
  • Arkadaşlar elimde i7li 15.6 inç olan versiyonu var da bilgisayarda yaklaşık 3 saat injustice 2 oynadıktan sonra bir anda oyun 25 fps e düştü sıcaklık değerlerine baktığımda ise sıcaklık 78 80 arasındaydı böyle bir şeyin sebebi sıcaklıktan dolayi midir yoksa başka bi sebebi olabilir mi ?

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.