Şimdi Ara

Lenovo IdeaPad L340 sizce nasıl (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
512
Cevap
13
Favori
99.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
Giriş
    17.3 istiyorum hocam monsterın fiyatı gerçekten çok uygun umarım pişman olmam. Hp ve dellin 8000-9000 aralığındaki uygun laptopları gördüm fakat monitörleri 60hz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Julyanis48 J kullanıcısına yanıt
    Umarım suan msi bir laptol indirime girmis trendyolda lenovo ve onun arasında kaldım ben. Sizde umarım sıkıntı yaşamazsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ymtrgkbr Y kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim msi ın linkini atar mısınız rica etsem?

• Magister Equitum kullanıcısına yanıt
    Sağolun. 17.3 istiyorum ben

• ihttps://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-ideapad-l340-core-i5-9300hf-2-4ghz-8gb-512gb-ssd-15-6-gtx1650-4gb-w10-108083.html#urun-ozellikleri

Ortaokula giden ve liseye hazırlanan, Teams ve Zoom gibi uygulamalar ile uzaktan eğitim gören, kız çocuğu olduğu için oğlanların oynadığı savaşlı-çatışmalı-yarışlı ileri düzey oyunları muhtemelen oynamayacak olan, yaşının ve okul düzeyinin gerektirdiği kadar internet, web tabanlı bağlantı ve uygulama ile muhtelif PC programlarını kullanacak, şimdilik çok yüksek depolama ihtiyacı olmayan, ekran, kamera ve ses kalitesinin mümkün olduğunca iyisini isteyen, tüm bu koşullarda bilgisayarını kullanırken yavaşlama/donma/kasma gibi olumsuz durumlara maruz kalmak istemeyen bir çocuk ile diğer hane halkının ortalama ihtiyaçlarını görmek için bu cihaz uygun mudur? (Şöyle dört-beş yıl bu şekilde iş görürse iyi olur ayrıca...)

• özbalkesli Ö kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı fiyata lenovo legion 5 alın bu senenin modeli. Ryzen modeli i7 10750hdan daha iyi.

• CengizGurkan kullanıcısına yanıt

Yanıtınız için teşekkürler ama acaba yanıtlar karıştı mı?

Zira, internette on üç bin TL'den aşağı Lenovo Legion 5 Ryzen bulamadım, Benim gönderdiğim 9,6 bin TL. Bir de i7 19750'den bahsetmişsiniz, Benim gönderdiğim i5 modeldi.

Yanlış mı anladım acaba?..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi özbalkesli -- 4 Kasım 2020; 14:44:40 >
  • özbalkesli Ö kullanıcısına yanıt
    Hocam daha 1 ay önce vardı hbde sanırım tükenmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: özbalkesli

Yanıtınız için teşekkürler ama acaba yanıtlar karıştı mı?

Zira, internette on üç bin TL'den aşağı Lenovo Legion 5 Ryzen bulamadım, Benim gönderdiğim 9,6 bin TL. Bir de i7 19750'den bahsetmişsiniz, Benim gönderdiğim i5 modeldi.

Yanlış mı anladım acaba?..

Hocam Lenovo ideaped 3 modelini alın Hepsiburada da 8999 TL ile indirimde şu an. İşlemci 10. Nesil i5 10300h. Ekran kartı 1650ti donanım olarak hem daha iyi hem de sizin gösterdiğiniz bilgisayarın yeni nesli. Bu cihazda hf işlemcisi olduğundan işlemci içinde sahili ekran kartı yok sürekli 1650 çalışacağından pil ömrü de kısa olacaktır.

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.