Şimdi Ara

Lenovo IdeaPad L340 sizce nasıl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
512
Cevap
13
Favori
99.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-l340-17irh-intel-core-i7-9750h-16gb-1tb-256gb-ssd-gtx1650-freedos-17-3-fhd-tasinabilir-bilgisayar-81ll000ytx-p-HBV00000LK9W1

Yeni ürün sanırsam 17 ınc ve son nesıl ıslemce ve kart olması ılgımı cektı ancak yıne pek bır ınceleme yok piyasada sızce alınır mı

• Ekran kaç hz hocam ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aynı özellikte masaüstü toplasan daha pahalı olur :d fiyat baya iyi
  • Dostum bende bu bilgisayari bugun gördüm monster abra a7 düşünüyordum görünce biraz fikrim degisti sanki cunku monsterdada islemci ve ekran karti 256 gb ssd 8gb ram var lenovoda 16 gb arti 1 tb hdd var monstardan ekstra suanda sizce hangisi alinir monster omur boyu bakim garantisi felan oldugundan cazip geliyor lenovoda ozellik bakimindan gayet ustun neyapilabilir sizce yardimci olursaniz sevinirim..
    https://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-l340-17irh-intel-core-i7-9750h-16gb-1tb-256gb-ssd-gtx1650-freedos-17-3-fhd-tasinabilir-bilgisayar-81ll000ytx-p-HBV00000LK9W1?magaza=BT%20Teknoloji

https://www.monsternotebook.com.tr/abra/MONSTER-ABRA-A7-V11-1.html

• Abra a7 v11.1.1 i 1 hafta kullanıp içime sinmediği için iade ettim, tabi ki kişisel tercih, ben de bu L340 modelini şuanda düşünüyorum fakat tedarikçinin BT teknoloji olması beni tedirgin ediyor, alıp kullanan arkadaşlar yorum yaparsa güzel olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kağıt üzerinde özellikleri gayet iyi ofis - oyun olarak kullanılabilir

ürün Mayıs ayında tanıtılmış yeni çıkıyor piyasaya kullanan çok yoktur i5 9300 sürümü media markette var gözüküyor incelenebilir

• Arkadaşlar selamlar, bende yeni aldım ürünü. Mağaza çok ilgili her soruma cevap verdiler. Bu kasada bu fiyata işlemci ve ekran kartını bu şekilde bulabilmek müthiş birşey. Kısa süredir kullanıyorum ama çok mutluyum
  • Modelden ben sogudum acıkası baktıgımızda sag tarafında hiç giriş çıkıs birimi bulunmuyor .Sadece 2 adet usb si var oda benım ıcın yetersiz .Sag tarafda mause takıp kullanmak daha kolay oluyor acıkası ve sogumasına karsı suphelerimde var.Alan arkdadaş detaylı bir inceleme yorum yaparsa saglıklı olur bence
  • sincair S kullanıcısına yanıt
    Oyunlarda cpu sıcaklığı kaç derecelerde ve fan sesi nasıl hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    hayırlı olsun hocam izlenimlerinizi detaylı yazarsanız almak isteyenlere faydalı olabilir

• fahrenheit777 F kullanıcısına yanıt
    Lutfen rica etsem icinize sinmeyen kisimlar neydi cok yakin zamanda almayi dusunuyorum yardimci olursaniz cok sevinirim..
  • Abra a7 ile Call of dutu ghostta işlemci 87-90 derece dolaylarında geziyordu(tam mod turbo fan açık olmasına rağmen), fan sesinden call of dutynin sesi adam gibi gelmiyordu(fan sesi fazla + normal hoparlör gücü düşük), ha dersen soğutucu kullanırım, bir de 100tlye creative speaker alırım veya kulaklık performans açısından üzmez. Ha bir de dota2 oynarken ethernet girişinden yine rahatsız edici cızırtı şeklinde ses geliyordu, 2 farklı kablo ile denedim ki iade etmeye o anda karar verdim, ama cihazın artıları da mevcuttu perfomansı stabil ve akıcı, özet olarak performans parçaları iyi diğer malzeme kaliteleri kötü geldi bana tercih sizin, isterseniz alın temiz iade edersiniz koşulsuz alıyorlar en kötü denemiş olursunuz, çünkü piyasada 7000tlye adam gibi pc bulmak zor hep gtx1050 li pcler var.

• elonardo kullanıcısına yanıt
    Öncelikle selamlar ,

İlgili firmadan almadan önce IPS olup olmadıgını ögrendım ve bana detaylı pdf ını attılar(benım ıcın ekran da önemliydi özellıklerınde yazmamışlar cunku ) . IPS de olunca almaya ikna oldum. Lenovo 'nun en yeni Gaming kasası diyebiliriz. Firmanın sorularıma net ve kesin dönüşü ile ikna oldum.

Ürün tam performans cihazı. Sonucta bir Legion modeli değil kasa IP330 kasa ancak o modelde B8TX modeli ile kıyaslandığında inanılmaz bir fiyat/ performans farkı var. 9. Nesil işlemcili zaten Monster dışında cok cıhaz yok yeni yeni Markalar bu urunlerı getiriyor ancak cogu urun gaming kasa olduğundan faiş fiyatlara satılmakta. Bu kasaya yaptıkları bikaç dokunuşla (özellikle klavye aydınlatması çok hoş ) normal bir kasayı gaming gibi göstermişler ve bence olmuşta. Ben urun kasasından çok içeriğine baktığımdan işimi fazlasıyla görecek gibi. Ciddi bir oyun deneyimi yaşamadım cok yenı aldığımdan ancak oynadıkca deneyimi buradan paylaşırım. Bence Legion a o kadar para vermeyin.

Bana 11 temmuzda kmp gireceğini ve orayı beklememi söylemişlerdi ancak aciliyeti olduğundan aldım almayı düşünenler oraya bakabılır. 11 temmuz kampanyası yapacakmış n11.

Hayırlı olsun kasa plastik mi ?

Birde sadece 2 adet usb ve sag taraf tamamen bos mu fotografdakı gıbı ? Fan sayısı 1 mi 2 mi çıkışları nerede

Bu sorulara cevap verebilirsen sevinirim.N11 den aldın sanırım hepside daha ucuzdu suan
    Hocam aklıma takılan sorular soğutması nasıl, fan sesli çalışıyor mu, bir de garantisi lenovo türkiyeyi kapsıyor mu

İmkanınız varsa bir AAA oyunda yüksek ayarlarda MSI Afterburner ile cpu sıcaklığı kaç dereceleri görüyor bakabilir misiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fahrenheit777 -- 11 Temmuz 2019; 9:45:43 >
    fan seslı çalısmıyor sonucta performans cıhazı tabı bır ses var ama rahatsız etmmıyor.

Garantıyı sorguladım yenı bır cıhaz oldugu ıcın ve hiç başka yer satmadığından grey olmasın dıye Lenovo teknık hattını aradım ve urunun ilgili firmaya ozel getırılen bır cıhaz olduğunu oğrendım 2 yıl lenovo tr garantılı sorun yok.

ılgılı testı yakın zamanda yapıp buraya atarım degerlerı. Bu arada bugun kupon kullanımı ıle dedılerı gıbı kmp başlamış n11 de suan cok üzgünüm dinlemediğim için 600-700 tl daha avantajlı olacakmış :( Msj attım bakalım nasıl donus gelecek.
  • Hocam 6555 tlye düştü(o da sınırlı sayıda kuponu denk getirebilirsen) bugün çok da üzülmene gerek yok 6975di zaten, önemli olan sorunsuz gelmesi bence 300-400 çok fark etmez hayırlısı olsun

İlgili testi bekliyoruz, ilgin ve alakan için teşekkürler bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fahrenheit777 -- 11 Temmuz 2019; 15:5:8 >
  • bende sipariş verdim 7100den hepsiburada sitesinden almıştım bakalım yorumları bekliyorum belki duruma göre iade veya başkasına satım yapabilirim n11 şuanda 7bine düşmüş
    Gercekten sizi yoruyorum kusuruma bakmayın ama iade isleminde begenmedim diyip iade edebilirmiyiz yani demek istedigim herhangi bir sorun cikariyorlarmi lutfen cevaplarsaniz sevinirim
  • Merhaba arkadaşlar uzun süredir gaming laptop arıyorum bu modeli de dün gördüm yeni bir ürün olduğundan dolayı internette hiçbir inceleme yorum vs. göremedim. Alan arkadaşlara öncelikle hayırlı olsun diyorum. Sizlere birkaç sorum olacak cevaplarsanız çok sevinirim. Kasa malzemesi ve kalitesi nasıl? Oyun performansı nasıl? Oyun esnasındaki fan sesinin seviyesi yüksek mi ve rahatsız ediyor mu? Gözünüze herhangi bi eksiklik çarptı mı ya da şu şöyle olsaydı daha iyi olabilirdi dediğiniz bişey var mı? Bir de son olarak ben ekranın kaç hertz olduğunu bulamadım bilen bir arkadaşımız var mıdır? Teşekkürler.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.