Şimdi Ara

Lenovo ideapad 510 İncelemesi (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
904
Cevap
25
Favori
83.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam ben de ofisinden alırım eğer alrısam tabii dediğim gibi daha karar veremedim kesin olarak,aklıma takılan servis problemi var gerçi başka problemleri de var olduğu söyleniyor menteşe,ısıyı çok hissetme gibi vs.Ama 940m ile mx farkına çok takılmıyorum,çünkü ikisi arasında çok ufak,hissedilemeyecek kadar farklar var.Yarın alıcaksan senin de gözlemlerini paylaşmanı bekliyoruz hocam
  • 34firatk kullanıcısına yanıt
    Tabi mutlaka paylasirim. Ebrar bilgisayarda 3 favori urunum var.
    1.si lenovo p510
    2.si asus flip
    3.sude asus k serisi.

Lenovonun tek avantaji 8gb dd4 2133mhz rame sahip olmasi. Dokunmatik olmasi sebebiyle de 2.favorim asus flip

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Siz ne için kullanacaksınız bu makinayı ?
  • 34firatk kullanıcısına yanıt
    Uzun zamandir oyun oynamiyorum bu aralar cok gta4 oynamak istiyorum sıkılana kadar low medium arasi birseyler oynarim ondan sonra film internet tarzi isler..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Anladım hocam hayırlısı olsun inşallah
  • arkadaşlar ben de yeni aldım cihazı.ses performansı dışında memnunum şu an cihazdan beklentilerimi karşıladı diyebilirim.ses sistemi ya çok zayıf ya da eksik birşey var benim cihazda.driverlar da güncel görünüyor sorun ne çözemedim.iphone cihazdan daha çok ses geliyor anlayabilmiş değilim
  • celo1903 kullanıcısına yanıt
    arama bölümüne harman yaz çıkan uygulamayı aç. O zaman ses yükseliyor
  • Arkadaşlar bende asus laptop var yeni aldım mediamarkttan teşhir ürünü olarak 2400 tlye özellikleri şöyle

12gb ram
    nvidia geforce gt940m 2gb ekran kartı belleği
    i7 5500u

ve lenovo ideapad 510 ile değiştirmeyi düşünüyorum doğru yaparmıyım
  • http://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-ideapad-310-core-i5-6200u-2-3ghz-8gb-ram-1tb-hdd-15-6-2gb-w10.html

Lenovıonun yukarıdaki 310 modelini almayı düşünüyorum,ne dersiniz?Lenovonun servis kalitesi nasıl acaba.Bugün teknosada işim vardı uğradığım da bir görevliyle konuştum asus ve lenovonun servisini çok beğenmediğini söyledi,bnazıl olaylar anlattı,hpnin servisini beğendiğini söyledi ancak hp notebooklar için bişey diyemiyeceğini söyledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bombacimülayim -- 21 Eylül 2016; 16:03:47 >
  • Elimde yeni aldığım lenovo ıdepad 510 var ekran konusunda sıkıntı yaşadım gözümü çok yordu daha öncede bahsetmiştim renkleri kötü parlaklık iyi değil karanlık gösteriyor herşeyi bende değiştirmeye karar verdim ama ekran olarak hangisi iyi olduğunu bilmiyorum ne ile değiştirebilirm veya monitör düşündüm sizce Nasıl olur laptopdan görüntüyü monitöre aktarırken eksileri olurumu veya hangi monitör alıyım acaba büyük ekrana geçtim diye mi böyle oldu diycem ama 42 inç ekranın dibinde ps3 oynuyordum saatlerce böyle bi sorun olmuyor ama bu laptop da iki dakika bakıyım gözler bitiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: storkbey

Elimde yeni aldığım lenovo ıdepad 510 var ekran konusunda sıkıntı yaşadım gözümü çok yordu daha öncede bahsetmiştim renkleri kötü parlaklık iyi değil karanlık gösteriyor herşeyi bende değiştirmeye karar verdim ama ekran olarak hangisi iyi olduğunu bilmiyorum ne ile değiştirebilirm veya monitör düşündüm sizce Nasıl olur laptopdan görüntüyü monitöre aktarırken eksileri olurumu veya hangi monitör alıyım acaba büyük ekrana geçtim diye mi böyle oldu diycem ama 42 inç ekranın dibinde ps3 oynuyordum saatlerce böyle bi sorun olmuyor ama bu laptop da iki dakika bakıyım gözler bitiyor

hocam bir de f.lux programını bir deneyin
  • Program işe yaradı eskisinden güzel oldu bu programı ayrıca paylaştığınız için çok teşekkür ederim ama hala değiştirmek istiyorum yada monitör Hala can çekişiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi storkbey -- 21 Eylül 2016; 20:55:34 >
  • Ekrana bakamıyorum arkadaşlar okul açılana kadar bi model belirlemeliyim ordan yapıcam çoğu işi yardımlarınızı bekliyorum

• bendede bu laptop var ama ssd takabilirmiyim garantiden cıkarmı nasıl ögrenebilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: celo1903

arkadaşlar ben de yeni aldım cihazı.ses performansı dışında memnunum şu an cihazdan beklentilerimi karşıladı diyebilirim.ses sistemi ya çok zayıf ya da eksik birşey var benim cihazda.driverlar da güncel görünüyor sorun ne çözemedim.iphone cihazdan daha çok ses geliyor anlayabilmiş değilim

bende de aynı sorun var. ister laptop un hoparlörü olsun ister kulaklık takayım en yüksek seste bile yeterli ses gelmiyor.
    ne yapacağız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzcan244

bendede bu laptop var ama ssd takabilirmiyim garantiden cıkarmı nasıl ögrenebilirim ?

https://www.youtube.com/watch?v=pBIo-MNg2iM

lenovo türkiyeyi arayabilirsiniz. Ben aradığımda garanti dışı kalmayacağını söylemişti hasar vermesseniz.
  • Peki herhangi bir ssd alsak oluyormu yoksa laptopa gore degisiyormu kusura bakmayin hic bilgim yok bu konuda

• geri verdiğim asus x550vx-277 den sonra bunu aldım. son derece de memnun kaldım. kasası çok estetik. inceliği ve metalik görünümü kaliteli gösteriyor cihazı. menteşe ile ilgili problem yok. ekran açıklığı çok hafif bende de var ama problem etmeye değecek birşey değil. yani o kadar dikkatli baktıktan sonra her laptopta mutlaka bir kusur bulunur. ışık sızması yok. alt taraf da kasa açıklığının olduğu yerde milimlik bulutlanma var ki bence hiç birşey. hayır zaten film izlemek dışında o bulutlanmayı farketmen mümkün değil. anca film izlerken alttaki siyah şerit belki orayı farketmene sebep olabilir. ama dediğim gibi çok çok ufak bir bulutlanma. cihazın klavye aydınlatması olayı çok iyi tuş takımı da çok iyi. kullanımı oldukça rahat ben estetik açıdan çok beğendim. ısınma problemi evet var gibi görünüyor 2-3 video izledim sol taraf ısınmaya başladı. he ben zaten öyle bütün gün oyun oynamayacağım için problem yok. arada bir gta5 atarız o kadar da ısınsın bişey olmaz yani. ebrardan evo 850 ssd de sipariş etmiştim ama o gelmemiş. depoda yoktu sanırım. asıl ssd takınca tam uçacak bu makina.

özet olarak;

-bütün gün oyun oynamıyorum ayda yılda bi gta oynarım call of duty oynarım falan diyorsanız işinizi görür sizi üzmez.
    -daha çok nette vakit geçiriyorum film falan izliyorum derseniz görüntü kalitesi ve açısı çok iyi. klavye kullanımı çok rahat.
    -almışken de şık olsun estetik olsun diyosanız yine tatmin edici bi güzelliği var.

bu ihtiyaçlarla almak isteyen düşünmeden alsın. yok ben bütün gün go oynarım derseniz size göre olmayabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzcan244

Peki herhangi bir ssd alsak oluyormu yoksa laptopa gore degisiyormu kusura bakmayin hic bilgim yok bu konuda

SSD lerin çoğunun boyu aynı. Ben Sandisk almıştım 250gb
  • bombacimülayim kullanıcısına yanıt
    Ben 22 ağustosta 510 modelini aldım ışık sızması çıktı vatan aracılığıyla gönderdim 1. de mühendis görememiş sızmayı. Bende aradım lenovoyu sorunu anlattım onlarda ekran görüntüsü istediler maille onu yolladım sonra servis talebi çıkardılar UPS kargo ile evden aldılar bilgisayarı bayram falan araya girdi 16 eylülde servise ulaştı 23 eylülde değişim talebini kabul ettiler vatan a gittik birebir değişim yapamıyoruz para iadesini yazmamışlar dedi başka ürün alın dediler ben de lenovoyu aradım birebir değişim yapamıyorum para iadesi alabilir miyim? diye sordum onlarda gönderdiğimiz form hem değişim hem iade için değişim yapılmıyorsa iade vermeliler, dilerseniz mağazaya gittiğinizde yanlarında telefon açın biz anlatırız dediler. Bu gün iade aldım. Demem o ki lenovo teknik desteği iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpagu71 -- 27 Eylül 2016; 15:35:25 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.