Şimdi Ara

Lenovo ideapad 510 İncelemesi (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
905
Cevap
25
Favori
83.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ışık sızmasına ben o kadar taktım ki 1 ay bekledim değişim için. Ama raporda led değişimi yapılmadı diyordu. Demekki ledler hep sıkıntılı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpagu71 -- 10 Ekim 2016; 23:22:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: addostylo

Arkadaşlar merhaba dün mediamarkttan aldım bu bilgisayarı. Eve gidip kurdum ve ekrandaki bulutlanmayı denetledim önce. Maalesef ki sağ alt köşe ve üst köşede ekran siyahken ışık sızması mevcut. Burdaki bazı arkadaşlar da karşılaşmış bu sorunla. Açıkçası şu an sinirim bozuldu. Çünkü gidip değiştirsem diğerinin böyle çıkma olsalığı yine yüksek. Sizce ne yapmalıyım siz nasıl çözdünüz bu sorunu lenovo ne diyor bunun hakkında? Teşekkürler

lenovo müşteri hizmetleri ile görüş ışık sızması var deyip ekran görüntüsü göndermek istediğini söyle yani bilgisayarın ışık sızması gözükürken telefonla çek gönder servis talebi açsınlar 1 haftada bana değişim talebi verdiler. Arayıp arızayı tamir etmek isteyebilirler kabul etme sonuçta kasa açılacak ki sen sıfır almışsın değişim talep et. Media markt a gönderipte ışık sızması var bunu servise gönderin deme görmedik diye tekrar yolluyorlar.

• kerimhacer K kullanıcısına yanıt
    Benimkinin kurulumunu aldığım yer yapmıştı ama yine de bu tür yüksek grafikli oyunları oynamıyordum ama beni aşırı derecede rahatsız edecek şekilde ısınıyordu 50 dereceyi geçmişti.

• valla windows 10 kullanıyorum görev çubuğu siyah çok dikkatli bakıyorum yine belli olmuyo yada ben göremiyorum :D sadece açılırken lenovo logosundan sonraki siyah ekranda görüyorum. can sıkıcı bi durum değil benim için.
  • ozandemir- kullanıcısına yanıt
    Ben bir kere gördüm yetti bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpagu71 -- 12 Ekim 2016; 11:20:30 >
  • Maksimum 2200 liraya kadar bir laptop almayı düşünüyorum. Şuan bu satırları yazdığım 9 senelik Asus F3SR'yi artık değiştirmenin vakti geldi sanırım. Çok fazla oyun oynamam genelde PES,GTA,CoD vs. oynarım en fazla ama almışken ekran kartı en iyisi olsun istiyorum. Bu cihazı önerir misiniz? Özellikle ekrandan memnun musunuz?
  • Ekran kartı çok üst düzey değil ama GTA yı düşük,orta değerde oynarsın. Ekran çözünürlüğü iyi full hd ama mat biraz. Oyunlarda kasa ısınıyor o rahatsız edebilir. Ama bu fiyat aralığında iyi bir bilgisayar.

• FIFA 17'te düşük ayarlarda kasıyor gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egebeyi -- 22 Ekim 2016; 2:25:24 >
  • win 8 yüklemeye çalıştım alete, yükledim fakat driver yükleyemedim hiçbir şekilde. kaldırıp win10 yükledim, bu kez de pes 13 gibi bi oyunda dahi acayip kasmalar yaşadım. oyun ayarlarında nvidia entegre 128 mb görünüyordu servisi de aradım bi türlü çözemedim. pes 14 yüklediğimde 2 gb gördü oyunu bunun sebebini hala anlayamadım. nette pes 13ün w10da kasmadan oynayan pek insan olmadığını gördüm, oynadığım oyun en fazla pes zaten ama uyumluluk modunda çalıştırmama rağmen çok kasıyor oyun bu özelliklerdeki bi bilgisayarın çalıştıramayacağı bi oyun değil sonuçta pes 13. w10 hala tamamlanmış olmadığı için bazı nispeten eski oyunlarda sıkıntı yaşadığını okudum ve kendimde de test etmiş oldum. windows 7 yükleme şansımız var mı bu bilgisayara, denemeden size sorayım dedim
  • Fan sesi ciddi bir probelm mi ?

İ7 6500U+940MXin performansi uzer mi oyun amacli degil program ve cizim amacli kullanirim.

Kafamdaki rakibide bu fakat tn panel siz ne dusunurdunuz ip510 kullanan arkadaslar bu ikisi arasinda kalsaniz.

http://www.hepsiburada.com/acer-e5-774g-53xe-intel-core-i5-7200u-2-5ghz-3-1ghz-6gb-1tb-128gb-ssd-17-3-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV0000015TOH

• quote:

Orijinalden alıntı: BRV35

Fan sesi ciddi bir probelm mi ?

İ7 6500U+940MXin performansi uzer mi oyun amacli degil program ve cizim amacli kullanirim.

Kafamdaki rakibide bu fakat tn panel siz ne dusunurdunuz ip510 kullanan arkadaslar bu ikisi arasinda kalsaniz.

http://www.hepsiburada.com/acer-e5-774g-53xe-intel-core-i5-7200u-2-5ghz-3-1ghz-6gb-1tb-128gb-ssd-17-3-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV0000015TOH

Up

• 80SR0085TX ve 80SR0086TX arasındaki farklar neler araba arkadaşlar ve ikisindede klavye ışığı varmıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi klubnika -- 20 Ekim 2016; 18:51:23 >
  • Arkadaslar i7 li modeli dusunuyorum fanin surekli devrede olmasi ve sesi elestiriliyor nediyorsunuz buna ?

• Arkadaşlar lenova IP 510ilehttp://www.hepsiburada.com/msi-cx62-6qd-234xtr-intel-core-i5-6300hq-2-3ghz-8gb-1tb-15-6-tasinabilir-bilgisayar-p-BD602163?magaza=Hepsiburada bu pc arasında kaldım açıkcası ben çok oyun oynamam en fazla pes atarım o kadar nadiren de CS go ama nadir genelde film izlerim lenova alacaktım ama ekran beklediğimden kötü çıktı çok sorunlu pc açıkcası ben lenova z580 kullandım 4 yıldır sadece fanı temizletmeye para harcadım servis yüzü görmedi 10 numara pc ama işte eskisi gibi üretmiyor diyolar acaba hangisini alsam kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi yarın alcam da

• memoli96 kullanıcısına yanıt
    ekran kartı iyi olsun diyosan bu bilgisayar alinmaz.

• idare eder.
  • Arkadaslar lenova ekran özellikleri gerçekten güzel ama panelde sıkıntı çıkıyormuş galiba ve düzelmiyormuş en fazla iade veriyorlarmış açıkcası msi nin ekran kartı 2gb olması çok kötü cidden ama en azından daha sağlam gibi geliyor ayrıca açıkcası ben pc den çok anlamam bana fifa nın en azından önümüzdeki 2-3 yıl oynarken kalmasın yeter oyun olarak zaten film izlemek için Vs alıyorum lütfen yardımcı olur musunuz

• Fulle yakın pil değerimde cihazımın kapağını kapattığımda ve bir kaç saat açtığımda şarj değerimin %5'lere düştüğünü gözlemliyorum. Acaba bi problem mi var?
  • arkadaşlar bütün konuyu okudum. Bu bilgisayarı almayı düşünüyorum. genel sorunlar kasanın ısınması ve ışık sızması üzerine. sızmaya bir şekilde alışırım vs. ama kasa ısınması beni düşündürüyor. oyun oynamayı severim ama öyle bir oturuşta 1 buçuk saatten fazla nadir oynarım. 1 buçuk saate kasadaki ısınma rahatsız eder mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: egebeyi

Fulle yakın pil değerimde cihazımın kapağını kapattığımda ve bir kaç saat açtığımda şarj değerimin %5'lere düştüğünü gözlemliyorum. Acaba bi problem mi var?

uyku moduna almıyorsa arka planda uygulama(oyun vb) falan açıksa düşürme ihtimali var
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.