Şimdi Ara

Lenovo g580 Bios Recovery Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Laptobumun biosunu mod biosla değiştirdim dahili grafik kartındaki ayarlarla oynadım.Reset attığımda ekran gelmedi
    Wincrisis ile bioslar atmayı denedim fn+r ve fn+b tuşuyla fan hızla dönüyor ancak bios atmıyor yabancı forumlarda
    aradaığımı bulamadım.Ekran gözükmediği için bios flashlıyamıyorum kısacası hard brick oldu.Tekrar nasıl bios atabilirim .Laptobunım modeli lenovo g580 20150 işlemcisi i5 3230m harici grafik kartı yok elimde e gpu aparatı var ancak güç kaynağım şuan olmadığı için takamadım.E gpu taksam görüntü alabilrmiyim acaba ?

• insyde bios mu?
  • şuan içindeki bios whitelist removal bios hocam
  • Hann- H kullanıcısına yanıt
    daha once başıma gelmişti modlu bios yüzünden açılmıyordu pc. usbden bios yükleyerek kurtardım.tam hatırlamıyoum fakat forumada yazmışım.

https://forum.donanimhaber.com/laptop-bios-kurtarma-bios-recovery-flash-diskle--41503596-3
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak_yksl

daha once başıma gelmişti modlu bios yüzünden açılmıyordu pc. usbden bios yükleyerek kurtardım.tam hatırlamıyoum fakat forumada yazmışım.

https://forum.donanimhaber.com/laptop-bios-kurtarma-bios-recovery-flash-diskle--41503596-3

Sağolun hocam bunun lenovo için olanını bana bulabilirmisiniz wincrisis ile yapamıyorum usb den.
    Başka bi yöntem varmıdır acaba
  • konu bayağı eski fakat aynısı benimde başıma geldi çözümünü buldunuzmu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben bugün sorunu hallettim lenovo g580 laptoba modlu bios atmıştım herşey normaldi fakat bios ayarlarında oynama yapınca makına kilitlendi sadece kamara led ışığı yanıyordu tam 3 gün uraştım denemediğim bişey kalmadı Ankara Elvankette Nitro bilgisayar sağ olsun var olsun çok samiler bu işi halletti yeniden makina ile biosa yazılım attı sizinde başınıza gelirse diye yazdım saygılar sevgiler.

• Aynı problemi ben de yaşadım. Nitro bilgisayara cihazımı kargo ile yolladım kısa sürede bilgisayarımı yeniden çalışır hale getirdiler. Tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlgili firmayı aradım çöken biosa yazılım atmak için 500-600 lira diyor.Başlagıç sıfır notebook 3300 lira 10 yıllık notebook bios için bu fiyat isteniyor bende üzerine ekleyip sıfır cihaz alırım dedim.Bilgisayar yaptırmayı düşünenler hangi firma olursa olsun araştırın yüksek fiyat isteyenlere karşı dikkatli olun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.