Şimdi Ara

Lenovo A7000 Ana Konu(6.0 MM)Dikkat:Cihaz riskli kronik sorunlar içerebilir (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.561
Cevap
31
Favori
107.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Peki fotoğraf çekeceğimiz zaman ''Bir dk. arkadaşlar kılıfı çıkarayım öyle çekelim, o zaman daha güzel çekiyor'' diyeyim :P

Bilgilendirme için tşkler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bios25 -- 12 Şubat 2016; 20:20:02 >
  • Arkadaşlar kameranın deklanşör sesini kapatabiliyormuyuz yada sesini değiştirebiliyormuyuz. Kamera sesi bana çok itici geliyorda😡

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir arkadasima almayi planliyorum şuan gm discovery kullaniyor, bu degisim siz kullananlar icin gereklimidir aslinda zaten ekran arizasi var seritli sekilde kullaniyor, demek istediğim arti olarak bir seyler sunarmi yoksa 200 civari ekran degisimi dahami mantikli olur

• o telefon için 200 lira ekran değişimine fazla bence. hani amiral gemisi falan olsa tamam. o yüzden üzerine farkını koyup a7000 alırsa fazlasıyla memnun kalır bence. ha bu fiyatın altında üstünde de cihazlar bulabilir tabi, önceliklerine göre bi seçim yapar alırken.
  • Arkadaşlar telefonu sifirliycamda ayarlardan sıfırlamak ile donanım tuşları ile recovery moduna geçip sıfırlamak arasında bi fark var mı. YouTube da hep tuşlarla sıfırliyorlar. Öylesi mi makbul.

Bi de geliştirci seçeneklerini aktif ettim. Kapatmak istiyorum tekrardan.Sifirlaninca kapanır mi. Menü de görünsun istemiyorum da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kardinaluzman -- 13 Şubat 2016; 0:28:33 >
  • Recovery modda sıfırlamak daha iyi. Sıfırlama yaptığında geliştirici seçenekleri görünmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: salihercetin06

Arkadaşlar telefonu sifirliycamda ayarlardan sıfırlamak ile donanım tuşları ile recovery moduna geçip sıfırlamak arasında bi fark var mı. YouTube da hep tuşlarla sıfırliyorlar. Öylesi mi makbul.

Bi de geliştirci seçeneklerini aktif ettim. Kapatmak istiyorum tekrardan.Sifirlaninca kapanır mi. Menü de görünsun istemiyorum da.

Telefondan sıfırlayınca hafıza kartını da formatladı bilgin olsun.
  • Beyler yurtdışından alsak imei atabiliyor muyuz?

• Merhaba arkadaşlar normalde bizim konu değil ama Lenovo Lemon 3 adlı bomba gibi bir telefon duyurdu. 5 inç 8 çekirdek Snapdragon 616, 2 Gb Ram, 16 Gb hafıza, 13Mp kamera, Dolby ila yeni A7000 olma yolunda efsane geliyor.

• Ana Konu Giriş Sayfası biraz düzeltildi.
    + Olarak Radyo eklendi ister linkli ister kendi içerisindeki dosyalardan bulma yöntemi ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kty28 -- 16 Şubat 2016; 17:01:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sodavisne

Beyler yurtdışından alsak imei atabiliyor muyuz?

atılırda gerek yok bence. Chip puan ile 550tl civarına alınabiliyor zaten. Yurtdışının garantisi olmaz. Oyüzden riske değmez.
  • kty28 kullanıcısına yanıt
    eline sağlık hocam ama yine sönük bizim konu anlayan zamanı olan biri biraz düzenlese süper olur, bizim telefonun neyi eksik diger telefonlardan.

radyoyu daha önce aynı proğramla aratmıştım baya uzun sürmüş ama bulamamıştı nedense şimdi 2 dk. içinde buldu yükledim. yatağımın olduğu yerde tüm radyolar mükemmel çekiyor ama radyoyu hiç optimize etmemişler. bildirim ekranında yazıların yarısı görünmüyor falan bi kaç hata var.
  • Bataryası çok iddaalı değil muadil telefonlarda Snapdragon kullananlar var. Alan kişiler için Kamera önemli o da iddaalı değil. Ve 8 Gb hafıza konusu var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Batarya konusunda çok fazla konuşma yapmayanlar için 2G tavsiye edebilirim. Batarya acayip uzuyor bekleme modunda. Ama net hızı da dezavantajı.

• Arkadaslar bu alttaki 3 adet menu tusu var onların ısıkları nasıl yakılıyor bır turlu bulamadım ve klavye ileyazı yazıldıgındaki titresimi kapatamadm. Yardımlarınızı bekliyorum tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihb1993

Arkadaslar bu alttaki 3 adet menu tusu var onların ısıkları nasıl yakılıyor bır turlu bulamadım ve klavye ileyazı yazıldıgındaki titresimi kapatamadm. Yardımlarınızı bekliyorum tesekkurler

Alttaki tuşların isigi yok diye biliyorum.
    Klavyede yazı yazarken virgule uUn basın bırakın ayar simgesi çıkıyor zaten ondan so ra açılan pop-up tarzı menüden google klavye ayarlarını açın oradan da tercihler bölümünün içinde.

• Arkadaslar sadece whatsapp kullanip muzik dinleyip tarayicidan internete giriyorum aslinda a5000 ve a6010 arasinda gidip geliyordum ama lenovo tavsiye edermisiniz?

• Arkadaşlar benim telefonun üst kısmından bi zırıltı geliyor masaya koyarken... Sanki içinde bi şey boşta imiş gibi sizdede var mı...
  • Bu aralar surekli şebeke gidiyor ve çekmeme problemi yaşıyorum. Dış ortamlarda fena değil ama özellikle kapalı ortamlarda telefon hiç çekmiyor. İnternet zaten ölmüş durumda. Aynı yerde başka telefona takiyorum hattı. Çekiş gayet iyi. Sorunu benden başka yaşayan varsa yardımcı olabilir mi??

Bir aynı konumdayken bazen 3 cekiyor ve internet hizi epey yükseliyor. Sonra birden bütün şebeke gidiyor ve yavaşlıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: hidraa

Arkadaşlar benim telefonun üst kısmından bi zırıltı geliyor masaya koyarken... Sanki içinde bi şey boşta imiş gibi sizdede var mı...

Bende de oluyor üst kısma hafif vurunca da geliyor ses

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.