Şimdi Ara

Lenovo A7000 Ana Konu(6.0 MM)Dikkat:Cihaz riskli kronik sorunlar içerebilir (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.561
Cevap
31
Favori
107.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada bir tanidigimin ekran ve çerçevesi kırıldı. Gittigidiyordan mystoree-34 den aldim, ilk ekrani kontrol edip taktim ve 3-5 gun sonra farkettim ki dokunmatik biraz asagiyi algiliyor haliyle klavyede yazamiyorsunuz . Satici zaman geçmesine rağmen ekrani değiştirdi ve duzgun ekran gönderdi.

Kendisi düzgün esnaf ve alışveriş ihtiyacı olan mystoree-34 seçsin iyi esnaflar kazansın...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • s.a arkadaşlar a7000 telefonumu pc ye kablo ile bağlıyorum sadece SD kartın içeriğini görüyor dahili hafızanın içeriğini görmüyor, sd karta bir şey kopyalamaya çalıştığımda ufak bir dosya bile saatlerce bekliyor işlem tamamlanıyor, bluetooth ile hem pc den hem telefondan eşleştirmeler yapıldığı halde a7000 telefona dosya gönderemiyorum sorunu nasıl hallederim?
  • 16 gb hafıza kartı şart oldu

Tavsiyeniz varmı

Hepsi aynı mıdır?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyupsultanlee kullanıcısına yanıt
    Samsung Evo plus iyidir.

• Peki her uygulama karta tasinamiyor

Onu nsl yapabiliriz?

Ben hepsini oraya atmak istiyorum

• eyupsultanlee kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&fromZero=yes&m=124891813

rootlamanız gerekiyor, telefonunuzun yedeğini kesin alın..

• Tşk

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frk_Plt -- 13 Haziran 2017; 15:50:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: POTENZA06

On kamera ters gosteriyor ve arka kamera baslatmaya calisinca kamera basarisiz uyarisi aliyorum. Ne yapabiliriz servise yollamak disinda? Ekranda catlak var, servis yolu kapali gibi gozukuyor.

Aynı sorun bende de var ek olarak depolama sorunu ve geri ve home tuşları çalışmama sorunu da var. Sıfırladım hiçbiri geçmedi.
  • Telefonlarını servise verenlerin son durumu nedir? İade vs durumu oldu mu?

• Telefon hafif su aldı, servise gönderdim fakat 370 lira istiyorlar, telefonun ikinci el fiyatı anca o kadar zaten. Şu fotoyu çekmişler, sorunun ne olduğunu anlayan var mı? İkinci el anakart vs. ile tamir olur mu?

[simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/167389/1695683b-71ab-4c21-8f14-01e1dcd1d1eb.jpg[/simage
  • Su aldığında tam olarak nasil arizalandi, tuzlu suya mi tatli suya mi dustu? Fotografta gozuken birsey yok ...

Daha 5 ay garantisi olan telefon satiyorlar. veya baska bir ilan da 75 tl ye board var. Ama 300 e bunu alip sizin telefonu yedek parca icin kullanirsiniz.

http://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-soooooook-lenovo-a7000-5-ay-garantili-464376700/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belmethos -- 22 Temmuz 2017; 1:51:29 >
  • Lenovo a7000 nasıldır alınır mi? Kronik sorun yazmışlar ama bilemedim

• İkinci el sorunsuz bir cihaz bulabilirseniz, alınır. Sıfırı yok zaten bildiğim kadarıyla. Şu an kullanıyorum. Şarj olurken ısınması dışında bir sorun yok.

• -Nautilus- kullanıcısına yanıt
    Teşhir ürünü 450 liraya veriyor

• Ankara'da olsaydınız beyaz, siyah, sarı renkte 3 arka kapak, 2 şeffaf silikon 1 ipaky kılıf, 2 adet kullanılmamış kırılmaz cam ve kutusuyla beraber 460'a verirdim size telefonu. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nautilus- -- 24 Temmuz 2017; 15:16:16 >
  • -Nautilus- kullanıcısına yanıt
    Vazgeçtim yaw grand prime alicam sanırım.

• RoNNeZ kullanıcısına yanıt
    Teşhir a7000 almaktan çok daha iyi yaparsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: intotherain1

quote:

On kamera ters gosteriyor ve arka kamera baslatmaya calisinca kamera basarisiz uyarisi aliyorum. Ne yapabiliriz servise yollamak disinda? Ekranda catlak var, servis yolu kapali gibi gozukuyor.

Aynı sorun bende de var ek olarak depolama sorunu ve geri ve home tuşları çalışmama sorunu da var. Sıfırladım hiçbiri geçmedi.

Burda bahsetmiştim. Telefonumu servise verdim iki hafta oldu bu gün. Garanti dışı kullanıcı hatası diye mesaj geldi 241 lira istiyolar tamir için. Aynı sorun bir çok kişide var nasıl kullanıcı hatası anlamadım ben tamir ettirmiycem. Yapabileceğim başka bir şey yok mu bu konuda acaba?

• quote:

quote:

quote:

Burda bahsetmiştim. Telefonumu servise verdim iki hafta oldu bu gün. Garanti dışı kullanıcı hatası diye mesaj geldi 241 lira istiyolar tamir için. Aynı sorun bir çok kişide var nasıl kullanıcı hatası anlamadım ben tamir ettirmiycem. Yapabileceğim başka bir şey yok mu bu konuda acaba?

Kullanıcı hatası olarak ne belirtmişler sıvı teması vs değilse, tüketici hakem heyetine faturanız ve servis kağıdınız vs ile gidin başvurun.

• 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.