Şimdi Ara

Lenovo A7000 Ana Konu(6.0 MM)Dikkat:Cihaz riskli kronik sorunlar içerebilir (125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.562
Cevap
31
Favori
107.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tekrar gönderdim 1 yıllık Telefon 2. Kere dokunmatik yüzünden servise gidiyor
  • Hafıza dolu uyarısı veriyor telefon.Bu sorunu nasıl aşacağız.Hafıza birleştirme denedim ama bu telefon yapmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yoladevamm

quote:

Orijinalden alıntı: ruuuuud

Beyler selam, tüm konuyu okumaya zamanım yok maalesef, yardımcı olursanız çok sevinirim.
    Annemin A7000 inin hafızası dolmuş, servise gidip gelmişti. ilk aldığımızda bir çok program kurabilmiştim ama servis dönüşü ne olduysa olmuş yer yok telefonda. SD kart alıp takacağım ama yine de bunu çözmek istiyorum.

Telefonun yedeğini alıp fabrika ayarlarına döndüreyim dedim ama yedek almak için hangi programı kuracağımı bulamadım. Telefonun içinde pc suite gibi bişey gözüküyor ama kurulmuyor :s

Tavsiyeniz ne olur bu konuda?

Biz de de aynı sorun var hafıza kartına indirilenler direk inmiyor telefondan da hafıza kartına aktaramıyorsun berbat bir yazlımı olan telefon kısacası hayal kırıklığı yorumlara bakıp almamak gerekiyor firmanın kendi elemanları oluyor genel de iyi diye yazanlar

Bizim pederin telefonu da servise gitttikten sonra aynı oldu.Aynı telefon ama hafıza dolu geldi ne yaptılarsa artık.Çözüm nedir acaba?

• Beyler telefonun dış caminin ortasında koca bir çatlak var garantiye girermi? Girmezse servis kaç tl ye yapar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • On kamera ters gosteriyor ve arka kamera baslatmaya calisinca kamera basarisiz uyarisi aliyorum. Ne yapabiliriz servise yollamak disinda? Ekranda catlak var, servis yolu kapali gibi gozukuyor.

• Merhaba arkadaşlar. A7000'imde yetersiz depolama ve dokunmatik sorunu var. Garantisi bitmeden önce dokunmatik için telefonu firmaya göndereceğim fakat yetersiz depolama için garantide müdahale etmeyecekler muhtemelen. O yüzden sorunu kendim çözmek istiyorum. Telefonda yüklü gelen uygulamaları kaldırsak da sistem belleğinde duruyor malesef. Uygulamayı kaldırmayı denediğinizde 1 saniyeden kısa bir sürede kaldırmasından anlayabilirsiniz bu durumu. Ben bu sistem uygulamalarını ve sistemdeki oyunları silmek istiyorum. root işlerine girişmek gerekiyor anladığım kadarıyla fakat aklıma takılanlar var. Garantiden çıkmaması için sistem yedeği alıp geri yüklemek gerekiyormuş. Bu işlemler sırasında imei kaybolabilirmiş. İmei dahil herşeyi yedeklemem için nasıl bir yol izlemem gerekiyor ? Bu işlemleri bilgisayardan yapabilmem için bi program vs var mıdır ? Telefondan yaparken bi yanlış işlem yapsam geri dönüşü olmaz gibi geliyor. O yüzden yedeği bilgisayardan alıp tekrar yükleme yaparken bilgisayar üzerinden işlem yapmak istiyorum. Bu sorularımın cevabını bulabileceğim linkler gönderebilirseniz en azından sevinirim. Ben araştırdım fakat bi türlü sonuca ulaşamadım . Yardımcı olursanız sevinirim.

• Beyler alarmın çalmaması sorunuyla karşılaşan varsa çözümünü yazabilir mi ? Alarmı kuruyorum calmiyor

• Ölmüş la bu başlık

• brktmr B kullanıcısına yanıt
    benim dokunmatik sorunu icin cozmeye verdigimde oyunlari silmislerdi yer acildi boylece. tabii her sey sifirlandi ama ondan once kopyalamistim

• Dokunmatik değişimi için servise verdim.11 işgünüdür yedek parça bekliyor...
  • 20.iş gününde teslim ettiler.Anakartı değiştirmişler.Ama sanki şarj olma hızı yavaşlamış gibi.10 dakikada %6 artıyor.Pil tam bitikken aşağı yukarı 160 dakikada şarj ediyor anlamına geliyor.Önceden sanki 2 saatte şarj ediyordu diye hatırlıyorum...
  • Hafiza sorununu çözemedik hala.2 3 uygulama kurunca doluyor.Çözüm bulan varmi?

• sadbul S kullanıcısına yanıt
    Ben rootlayarak çözdüm,

ve sd kartı 2 bölüme ayırıyorsunuz, biri ext2,3,4 tadında linux geri kalanı fat32

ve su programla herşeyi taşıyorsunuz

https://play.google.com/store/apps/details?id=in.co.pricealert.apps2sd

https://forum.xda-developers.com/android/apps-games/apps2sd-partition-sd-card-link-apps-to-t3122919

Özellikle bu olacak diğerleri adam gibi çalışmıyor.

Sorunum kalmadı hızlı bir 32 gb lık kartı 16 - 16 ayırdım...

• arkadaşlar
    iyi günler
    ben 13aralık günü telefonumu suya düşürdüm
    telefon açılıyordu ama dokunmatik çalışmıyordu
    bir kaç gün bekledim çalışmadı
    ondan sonra servise gönderdim servis sıvı teması var dedi bana gönderdi
    telefonu telefoncuya verdim beşiktaşta telefoncu yapamadı bu sefer telefonda açılmamaya başladı
    ekranda fastboot mode yazıyor devamlı
    bu sefer tekrar garantisine gönderdim
    garantisi cihazın tamirinin yapıldığını söyleyip bana gönderdi
    ama 20martta telefonu elime aldığımda bir baktım telefon ekranı hala aynı
    cevahir teknosadaki kız lenovocu bir arkadaş var ona göster dedi
    çocuğa verdim telefonu açtı
    telefon sıfırmış gibi açıldı
    tualete gittim telefona sim card takmaya
    sim cardı taktım telefonu açmaya çalıştım yine fastboot mode çıktı
    yine götürdüm lenovocu arkadaşa bu sefer o da açamadı

bana servise gönder iadesini iste dedi
    servise gönderdim tekrar bu sefer 1200tl işlem ücreti istediler

ben telefonu 450tlye almıştım bir yıl önce

bende telefonu geri istedim

internetten okuduğum bir kaç şeyi yapmaya çalıştım ama olmuyor
    cmd den komutlarda verdim flast tooldan da birşeyler yapmaya çalıştım ama olmuyor

telefon ekranı devamlı fsatboot mode

sanırım önemli bir bilgi olacak bilgisayarım win xp 32bit

yeni sürüm sp flash toollar açılmıyor

burda bile biri çare olamazsa en son atıcam telefonu

işin en bilir kişileri burda olduğu için en son buraya yazmak istedim

• Merhaba arkadaşlar. Telefonu geçen gün sıfırladım. Sıfırlamadan once karti cikarmistim, şimdi kartı taktıgımda ne telefon ne bilgisayar icindeki verileri gormuyor. Bicimlendirmemi istiyor. Karti telefon icin dahili hafiza olarak formatlamistim. İcindeki fotograflari kurtarmanin yolu var mi?

• metinser M kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Bu durum formatlamadan önce belirtiliyor zaten. Güvenlik sebebiyle veriler hafıza kartında kriptolanarak saklanıyor, bilgisayardan okunamıyor. Kripto anahtarı formatlanınca değiştiği için verilere erişemiyorsunuz. Eski anahtarı bulmadığınız sürece erişmeniz imkansıza yakın.
    https://android.stackexchange.com/questions/145443/how-to-decrypt-adopted-storage adresinde açıklanmış. Çok zor ama anahtara ulaşmaya başarabilirseniz sorunu çözersiniz.
  • Arkadaşlar telefonum ilk defa yere düştü çokta kötü düşmedi ses falanda gelmedi kapanmadı kullanmaya devam ettim 3 gündür sağ üst taraf kendiliğinden basıyor millete mesajlar falan gidiyor çok sinir bozucu oldu artık garantisi hala var. Sizce ne olmuştur ne kadara mâl olur garantiye göndermelimiyim acil yardımlarınız gerek teşekkürler

• ooProSeedoo kullanıcısına yanıt
    yaklaşık bir senedir kullanıyorum telefonu yeni aldığımda benimde benzer bir olay olmuştu
    küçük düşmelere bile dayanıklı değil ekranı malesef
    düşmeden sonra kendi kendine ekranın bazı yerlerine dokunup bazı bölgelerin dokunmatik hassasiyeti azalmıştı
    mutlaka servise götürmeni öneririm garanti kapsamında ekranı değiştirip bir gün sonra verdiler
    lenovo servis bir sene önce gayet iyiydi
  • 2.telefonuda ekran değişimi için servise verdik.Daha öncede anakartı değişmişti.

Cihaz kronik ekran sorunlu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefonun ikinci eli alınır mı acaba?

• 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.