Şimdi Ara

Lenovo A7-50 dört çekirdek 7' 3G IPS Tablet nasıldır? (379TL) (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
832
Cevap
18
Favori
68.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Build.prob dosyasını değiştirdimistim.oradaki a3500-h ileri hv olarak degistirmistim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kendoww

Build.prob dosyasını değiştirdimistim.oradaki a3500-h ileri hv olarak degistirmistim.

Dosya isminin değişmesi ile dosyanın içeriği değişmez ki? O telefonun 3G si var değil mi? Telefon özelliği aktif ediliyor mu? Uygulayan var mı? Birde mesaja cevap yazarken alıntı yaparsanız haberim olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanerali

quote:

Orijinalden alıntı: kendoww

Build.prob dosyasını değiştirdimistim.oradaki a3500-h ileri hv olarak degistirmistim.

Dosya isminin değişmesi ile dosyanın içeriği değişmez ki? O telefonun 3G si var değil mi? Telefon özelliği aktif ediliyor mu? Uygulayan var mı? Birde mesaja cevap yazarken alıntı yaparsanız haberim olsun

Dosya ismini değiştirmedi.tableti root'layip ardından dosya içeriğini düzenledim.forumda bi konu var oradan yapmıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: jackal670

Arkadaslar 4 ay once lenovo a7_50 tablet aldim ekranina iki defa tikladigim zaman ekran zoom yapiyor oyun oynarkende oldugu icin oyun oynanmiyor oglum cildiriyor ayarlara baktim ama bulamadim bana yardimci olun yoksa yeni tablet almam gerekicek

Sizin/için/aradim erişilebilirlik kisminda büyüteç hareketleri var tablete uç kez tiklayinca oluyor siz 2 demissiniz ama belki arada bir tane daha da oluyordur .İlk onu denetleyen.Açin kullanan 1 defa,kapatin.Sonra deneyin tekrar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu arada lenovo A 7-50 den bir laptop yaptım bir arkadaşım için tablet aldım o tabletin hediyelerinde yok yok ben de klavyeli kılıf mause 4 tane portu olan şu çoğaltıcılardan bir de giriş sorunu olduğu için klavyeli kılıfa bir aparat taktım.onlarla bir laptopum oldu.Tavsiye ederim.Bu arada bol hediyeli tablet concord flyfix hediyeli olanı arkadaşım için sorun yok tablet yeter diyor.İsteyenlere tabletin linkini atarım ve nasıl yapılıcağını anlatmaya çalşırım.

• Bu bizim tblette digiturkplay seyretme sorunu çözüldümü arkadaşlar?

Digiturkplay seyretmek için bir önerisi olan arkadaş varmı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurtulus cakici -- 12 Şubat 2016; 21:53:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurtulus cakici

Bu bizim tblette digiturkplay seyretme sorunu çözüldümü arkadaşlar?

Digiturkplay seyretmek için bir önerisi olan arkadaş varmı acaba?

+1

• Bu arada kingroot diye bir program var.O program tableti otomatik rootluyor.Ben sadece ekrani çekmek için rootamistim ama galiba telefon da oluyor.Galiba dedim çünkü simcart yok

• Ve yaklaşık 1 yildir soruyorum tabletin pil göstergesi manyaklasiyo bir sure uykuda bekletiyorum elime aldigimda kullaniyorum ama gösterge dusmuyo sonra yavaş yavaş dusuyo.Bunun çözümü nedir?

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurtulus cakici -- 24 Mayıs 2016; 21:00:30 >
  • Arkadaşlar selam, a7 50 H modelini HV yani telefonlu olan rom ile ilk degistirenlerdenim. 4.4.2 sürümü kullaniyorum genel olarak memnunum fakat aleti kullanırken şarj olmuyor. Yani diyelim navigasyon yapiyorum o esnada şarj olmuyor, pil daha yavaş bitiyor sadece. Acaba HV rom yüzünden mi oluyor bilgisi olan var mıdır?

2A gücünde ipad şarj aleti ile de denedim farketmiyor. Alet açıkken şarj sıkıntılı. Ancak kapatırsam ...

Bilgisi olan var mıdır?
  • Bendede tablet rootlu sarj ederken aciyorum bisey degismiyor.sorun kablonuzda veya usb yi baglayip fise taktiginiz aparatta olabilir

• serin_su842 S kullanıcısına yanıt
    Ben bir sene evvel tableti satmıştım. Satın aldığınız tabletler sadece A7- 3500-H modeli ise yükleyin.
    İlk önce çin rom yükleniyor, yanlışlık yok. Şimdi tam hatırlayamıyorum.
    Yapılacakları konu içinde bir çok defa sırası ile anlatılıyor. Konuyu dikkatlice inceleyip HV rom'u yükleyin.

• serin_su842 S kullanıcısına yanıt
    Konuyu iyice inceleyin, detayları anlatılıyordu. Ama ilk önce çin rom yükleniyor sonra türkçe"ye çevrilebiliyordu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up...
  • selam aleykum arkadaslar benim lenovo a7 50 telefon ozelligi acık fakat cihaz sanırım brick oldu hic bir tepki vermiyor acılmıyor ssrj almıyor bilgisayar gormuyor tekrar yazılım atmak istedim eror veriyor bama yardımcı olabilirmisiniz batarya bitti bir daha ne acıldı ne sarj oldu tepkisiz duruyor yardımlarınızı rica ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: akinkuzey

selam aleykum arkadaslar benim lenovo a7 50 telefon ozelligi acık fakat cihaz sanırım brick oldu hic bir tepki vermiyor acılmıyor ssrj almıyor bilgisayar gormuyor tekrar yazılım atmak istedim eror veriyor bama yardımcı olabilirmisiniz batarya bitti bir daha ne acıldı ne sarj oldu tepkisiz duruyor yardımlarınızı rica ederim

Bu olay ne yaptiktan sonra sorun oldu ve telefona donusturdugunuzden ne zaman sonra bu olay oldu ve tableti ne sıklıkla kullaniyorsunuz tablet cok isiniyormuydu bazen kitlendigi oluyor muydu oyun mu oynuyordunuz yoksa word chrome filan mi kullaniyordunuz

• Kisacasi olayi detayli bir sekilde anlatin

• 1sene normal telefon ozeliikli kullandım sarj bitti bir daha acılmadı

• akinkuzey A kullanıcısına yanıt
    Bataryasını çıkarttırıp şoklatın, tekrar şarj olmaya başlar büyük ihtimalle..

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.