Şimdi Ara

Lenovo A7-50 dört çekirdek 7' 3G IPS Tablet nasıldır? (379TL) (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
833
Cevap
18
Favori
68.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayır 3G siz maalesef bemde bulamadım A3500-F modeli bulunmakta bende

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lenovo A3500-F modeli sahibiyim cihazı aracımda multimedia sistemi olarak kullanmaktayım (video player navigasyon geri görüş kamerası vs)

Şöyle bir sorum olacak cihazda OTG desteği mevcut uygulamarımı video clip ve mp3leri flash bellekten oynatıyorum tablette tek giriş olduğundan aynı anda cihazı şarj etmem gerekiyor bunun için OTG Y kablosu kullanılıyor bunu cihazıma uyguladım fakat çalıştıramadım bilgisi olan arkadaşlar bu konu hakkında yardımcı olablirler mi ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: serrko

Lenovo A3500-F modeli sahibiyim cihazı aracımda multimedia sistemi olarak kullanmaktayım (video player navigasyon geri görüş kamerası vs)

Şöyle bir sorum olacak cihazda OTG desteği mevcut uygulamarımı video clip ve mp3leri flash bellekten oynatıyorum tablette tek giriş olduğundan aynı anda cihazı şarj etmem gerekiyor bunun için OTG Y kablosu kullanılıyor bunu cihazıma uyguladım fakat çalıştıramadım bilgisi olan arkadaşlar bu konu hakkında yardımcı olablirler mi ??

Geri görüş kamerasının cihaza bağlantısını nasıl yaptınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: receppal

quote:

Orijinalden alıntı: serrko

Lenovo A3500-F modeli sahibiyim cihazı aracımda multimedia sistemi olarak kullanmaktayım (video player navigasyon geri görüş kamerası vs)

Geri görüş kamerasının cihaza bağlantısını nasıl yaptınız?

Wifi camera kullandım wirlessden bağlatı sağlıyor geri vitese taktığımda otomatik uygulama açılmakta...

şu video bana ilham oldu sıkıntısız kullanmaktayım ;)

https://www.youtube.com/watch?v=0v6nRHnY6KA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serrko -- 23 Kasım 2015; 18:21:23 >

• Lenovo A3500-HV Tabletini satmak isteyen varsa bana pm atsın,1 adet almak istiyorum,
  • beyler bnm 3500 hv yı servıse gondercem sım kart gırısınde sıkıntı var kardesım oraya sım kart yerıne hafıza kartına koymus yanlıslıkla cıkarırken hasar almıs tek carem servıs ama benm cıhaz orgınalde 3500 h ben burda anlatılanlarla hv yapdım sımdı bu sekılde yollasam servıs ne yapar sadece donanımsal sıkıntı var dıyıp telefonda randevu aldım yada tekrar orgınal roma nasıl donerım
  • Lenovo A3500-HV Tabletimi satmıştım ama şimdi dayanamadım yeniden aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurtulus cakici

Lenovo A3500-HV Tabletimi satmıştım ama şimdi dayanamadım yeniden aldım.

Sıfır mı buldunuz? Kaça satın aldınız?

• ikinci el aldım.275 tl ye.temiz cihaz
    arkadaşlar bu tablette Digiturkplay izleyebilen varmı?varsa acıklarmısınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurtulus cakici -- 5 Aralık 2015; 14:51:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurtulus cakici

ikinci el aldım.275 tl ye.temiz cihaz
    arkadaşlar bu tablette Digiturkplay izleyebilen varmı?varsa acıklarmısınız?

iPad, lenova, lg, samsung gibi tüm markaların tabletlerinde digiturk play'i doğru dürüst izleyemedim.
    Sadece dizüstü pc de sorunsuz seyrediliyor, şikayet ettim kaç defa düzeltemediler, iptal ettim.

• Digiturk play uygulaması ile seyredilmiyor.Geçen sezon flashfox browser ile seyrediyordum ama bu sezon oda olmuyor.baglantı hatası veriyor.
  • kurtulus cakici kullanıcısına yanıt
    Ev de digitürk aboneliğiniz varsa digitürk dilediğin yerde yükleyin, her tablette sorunsuz çalışıyor.
    Ve ücretsiz.

• Normal digiturk aboneliği yok.digiturk play var.ama seyredemiyoruz işte...
  • yok mu bu digiturkplay işinin bir yolunu bilen?
  • Arkadaşlar yeğenime ait A7 50 A3500-F Bilimum uygulamaların durduğunu söylüyor ve
    ekran komut almıyordu , romu yeniledik sorun çözüldü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mufit -- 12 Aralık 2015; 14:35:29 >
  • Arkadaslar 4 ay once lenovo a7_50 tablet aldim ekranina iki defa tikladigim zaman ekran zoom yapiyor oyun oynarkende oldugu icin oyun oynanmiyor oglum cildiriyor ayarlara baktim ama bulamadim bana yardimci olun yoksa yeni tablet almam gerekicek

• jackal670 J kullanıcısına yanıt
    Yeni tablet almanıza gerek yok.
    Benim tableti satalı bayağı oldu, ayarları tam hatırlayamıyorum, ama oyunda böyle olması tuhaf..
    En iyisi tableti fabrika ayarlarına sıfırlayın, mutlaka düzelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 12 Aralık 2015; 19:36:30 >
  • İyi akşamlar.LENOVO A3500-H model tabletimi telefon özelliğini aktif etmek isterken build.prop dosyasını değiştirdikten sonra tabletimi artık açamıyorum.tableti eski haline döndürmek için neler yapa bilirm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kendoww

İyi akşamlar.LENOVO A3500-H model tabletimi telefon özelliğini aktif etmek isterken build.prop dosyasını değiştirdikten sonra tabletimi artık açamıyorum.tableti eski haline döndürmek için neler yapa bilirm.

Nasıl bir işlem uyguladınız telefon özelliği aktif etmek isterken!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.