Şimdi Ara

Lenovo A7-50 dört çekirdek 7' 3G IPS Tablet nasıldır? (379TL) (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
832
Cevap
18
Favori
68.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Şarj kablosunda veya prozde sorun yoksa usb girişi(kabloyu soktugun yer) yalama yapmış olabilir bilgisayarciya falan gotur o sana söyler zaten benim tabletimde sıkıntı olmaya başladı artık youtubeyi bile almıyor doğru dizgin fabrikaya getirdim stock rom yapılan tekrar rootlayacagim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de aynı şey olmaya başladı ekran yanıp sönüp siyah beyaz oluyor bunun sebebi yotubede kasinca sinirden tableti buktum sonra telefondan izlerken sıkıntı uygulamadaymis.

• Up...
  • Arkadaşlar bu tablete what s up yüklemenin yolu nedir?
    Uygulamayı yüklemeye çalıştığımda tabletin sürümü desteklemiyor diye bir msg veriyor.

• cemele C kullanıcısına yanıt
    ben telefonlu rom'a çevirmeden önce de rahatça yükleniyordu, telefon rom'u attıktan sonra da rahatça yükleniyor. hiç sorun yaşamadım.
  • Şu tablete 5.0.2 geleydi iyiydi a7 30 a geldi buna gelmedi donanım neredeyse aynı portlanir aslında ama kimse uğraşmıyor :)

• Up...
  • Arkadaşlar selamlar ürünü bugün aldım,fakat android versiyonu 4.4.2 bunu nasıl güncelleyebilirim en güncel sürüm hangisi sizlerin kullandığı romu indirim pc üzerindende atabilirim ama malesef çok az kaynak var bu model için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blacksilicon -- 25 Aralık 2016; 21:26:27 >
  • Merhaba arkadaslar elimde 2 adet a3500 h var bunlar rom yukerken bilgisayarimin usb sorunundan dolayi acilmaz hale geldi parca parca satiyorum ihtiyaci olan varsa isine yarar.2 adet a7 50 batarya,bataryalar uzun gidiyor problem yok.1 adet a3500 h dokunmatik arti ekran vede 2 adet anakarti mevcut.1 adette a3300h pil ve komple ekran ve dokunmatiksiz olarak var ekran ve dokunmatik alinarak aktif hale gelir.amacim hem zararim ciksin bir nebze hemde birisine ekran dokunmatik pil lazimsa uygun olarak alain benden
  • Arkadaşlar telefon olarak kullandığım a3500' ü satmaya karar verdim, bu konuyu buraya mı yazmalıyım bilmiyorum kural ihlali yaptıysam özür dilerim. Ayrıntıları yazmak isterim ama buraya mı yazmalıyım, daha önce burada hiç satış yapmadım tekrar özür dilerim.
  • Yeni yazılım varmıdır bu tablete acaba?
  • yaptığım iyi alışverişlerden biriydi, cihaz hala canavar gibi hem telefon hem tablet :)
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.