Şimdi Ara

Legends of Tomorrow (2016) | The CW (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
851
Cevap
19
Favori
24.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • düşen bölüm ilk bölüm mü yoksa 20 dakikalık tanıtım bölümü mü?
  • şimdi baktım da 45 dakikaymış bölüm hadi bakalım altyazı için beklemeye başladım bu arada grafikleri çok iyi gözüktü bana dizi olmasına rağmen..
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    hiç birini izlemedim mutluyum
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

o kadar çok trailer geldi ki diziyi izlemiş gibiyim keşke yapmasalardı şunları. dizi düşmüş altyazı bekliyoruz bakalım

Hocam izlememeye çalışmak lazım trailer ları. Ben sadece ilk çıkanı izlemiştim. Yoksa heyecanı kalmıyor. Filmlerin bile konusunu çok okumamaya çalışıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzleyen varmı ilk bölüm nasıldı. Sara delirdimi?

• pek etkileyici bir giriş olmadı diziye.
  • hasangdr almış diziyi, erkenden gelir iyi bari

• Vandal Savage karakteri arrow dizisinde 1 bölümde ölüyorken , bu dizide kaç tane kahramanı sezon boyunca zorlayacak...Biraz mantıksızlık var bence..Ama ilk bölüme göre fena değildi
  • beklediğimden iyi başladı. özellikle bunlar mı efsane dedirtmeyecek şekilde umarım salakça gidip flash-arrow ortak bölümünden öncesine gidip öldürmeye çalışmazlar. bunun sonuçları olacağını görürler.
  • Çok zorlama ve yapay buldum hiç sevmedim . Belki ileride güzelleşir .
  • The Loner kullanıcısına yanıt
    ölmüyormuş.. bu sefer gerçekten öldürmeye çalışacaklar bence güzel bi dizi olacak ama mantıksızlıklar da hat safha da..
    koskoca takım bi kiralık katili yenemiyor hepsi ondan kaçıyor çok ama çok saçmaydı o sahne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John-Reese -- 22 Ocak 2016; 13:25:03 >

• Tam bir cw dizisi olmuş, trailerlardan farklı bir şey olmadı zaten. Laurel çok komik ne ara dövüşmeyi öğrendi acaba Dövüş sahneleri hala çok yapmacık ama. Rip'deki Doctor havası iyi olmuş ama yakışmış role

• güzel başladı, biraz amatörlük vardı ama zamanla dahi iyi olacaktır. rip çok iyi olmuş, ingiliz aksanına bayılıyorum zaten sadece o konuşsa izlerim diziyi
  • Flashın ilk bölümlerinde ki amatörlükler var ama asla supergirl gibi dandik değil.

• daha 8 kişi gelen ödül avcısını yenemiyor gidip vandal savage e kafa tutacaklar arrowdan bile kötüydü bölüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shovel Knight -- 22 Ocak 2016; 14:24:29 >

• Çok kötü bir başlangıç yaptı ama zaman yolculuğunu nereye koyarsan koy ilgi çekici oluyor.

• Valla hiç sarmadı izlemekten keyif aldığım kişiler kesinlikle Sara ve Captain Cold diğerleri çok sıkıcı haliylen kendine çekmiyor. Zamanda Yolculuk ilgi çekici de olsa izlemem sanırım. Bu sıkıcılığı daha önce Fear The Walking Dead dizisinde tatmıştım bir de burda..

• Firestormla ATOMun cgi ları gelişmeli onun haricinde Gideonu daha aktif görürsek güzel olabilir. İyi başlangıç bence; zaten bu kadar heroyu 40 dakikaya yaymak kolay iş olmasa gerek. Gittikçe olgunlaşacaktır dizi.
  • ben beğendim şahsen, sıkılmadım izlerken, yine bazı saçmalıklar vardı ama onlara arrow dan flash tan alışkınız zaten, çok koymadı bana

• Chronos ile savaştıkları sahne aşırı dandikti efektli Arrow gibi olmuş orası.
    Karakterler ve hikaye gayet güzel ancak mantık hataları da var mesela: Niye 1975'e gittin? Flash'ın, Savage ile savaştığı tarihe gidip işi bitirip dönebilirdin.
    Savage, senin zaman yolculuğu yaptını anlamadan işini bitirmen lazım mantık olarak çünkü olay uzadıkça işleri zorlaşacak. Geçmişteki Savage bunları öğrendiğinde gelecekteki Savage bunlar için hazırlık yapmış olacak.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.