Şimdi Ara

Left4Dead sorular-cevaplar (korsan hariç) 1 ve 2. oyunlar (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
265
Cevap
0
Favori
43.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ayrıca özür dilerim ama hala olay bu derken olayın ne olduğunu anlayamadım çünkü benim şöyle bir sorunum var; Ben Left 4 dead 2 oyununu bir arkadaşımdan flash bellekle almıştım . Oyunu ilk oynadığım zamanlarda konsolun açılmaması gibi bir sorunum yoktu ama daha sonra konsolun allow developer console ve enabled yapmama hatta özelliklerdeki hedef kısmına insecure yazmama rağmen farklı bilgisayarlara oyunun yüklü olduğu flash belleği takıp oynamama (daha doğrusu her türlü şeyi denememe rağmen ) hala konsol açılmadı . 1000 de 1 olasılıkla böyle bir talihsizlik yaşıyorum bu ne şans abi yaa ! .Neyse ''bu sorun flash bellekten kaynaklanmış olabilir mi ? '' sorusuna da cevap bekliyorum şu lanet olası konsolu açıp multiplayer oynamak yada survival mode falan gibi modları ne kadar oynamak istediğimi de anlatamam .İşte konsolu açamadığım için de modları da oynayamıyorum hep single player hep single player hem arkadaşlarımla beraber de oynayamıyorum .Belki senin bahsettiğin şey modda yaşadığın bir sorundur herhalde ondan anlayamıyorum ben

• Türkçe yaması var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: VII_outLaw

Türkçe yaması var mı?

malum oyun menüleri vesaire türkçe ama altyazılar ingilizce. kısacası yok :(
  • Pek fazla önemi yok zaten. Hatta oyunun ingilizce olmasına bile pek gerek yok. Herşeyi belli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

quote:

Türkçe yaması var mı?

Türkçe imiş zaten çoğu şeyi kardeşimle ramazanda co-op oynayalım diye aldıkta bayağı kısa sürdü 4 dolara mı aldık neydi.

Artık ikinci oyunda sıra:)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

quote:

Türkçe yaması var mı?

Türkçe imiş zaten çoğu şeyi kardeşimle ramazanda co-op oynayalım diye aldıkta bayağı kısa sürdü 4 dolara mı aldık neydi.

Artık ikinci oyunda sıra:)

normalde farketmiyo insan ama bugün girdim özellikle baktım altyazılar bile türkçeymiş :D
  • Left4Dead 2 yi Steam den orijinal olarak yükledim. Ancak oyun loading ekranına geldiğinde kendi kendine kapanıyor. Ardından 30 sn. de bir hiçbir şey yapmamama rağmen geri açılıyor. Tabi yine loading ekranında takılıp kapanıyor. İşletim sistemi: win vista 32bit ve güncel. Steamden dosya doğrulamada yaptım ancak sonuç değişmedi. Hala loading e gelip kapanıyor ve 30 saniye kadar sonra kendi kendine tekrardan başlıyor oyun. Bu sorunla karşılaşan veya çözümünü bilen var mı?
  • consoldan oyunu kurarken "steam validation rejected" hatası alıyorum bunun nedeni nedir acaba?

kurulmuş bir oyuna consol üzerinden girmeye çalışırken class c hatası veriyor.
  • AJFA kullanıcısına yanıt
    hocam steamden oyunun dosyalarini tamir ederseniz buyuk ihtimalle sorun cozulecektir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • steamdan dedicated server indiriyorum ama bakalım o işe yarayacak mı?
  • Bu oyunda çevrimiçi arkadaşlarla oynamak istediğimde yükleme ekranında donuyor, ilerleme olmuyor. Bu sorunu yaşayan var mı?
  • Senaryo modunda mikrofonum çalışmıyor. Diğer oyuncuların sesini duyabiliyorum. Yardımcı olabilecek var mı?
  • Toplamda 3200 saat olmuş

gerçekten güzel oynayan min. 200 saat + arkadaşlar eklesin, sonra 2 saatlik toplam oyunu olanla adamla oynayıp rezil oluyoruz
  • lan bu witch ile kafana zıplamayan eleman fena ayar oluyom be
  • Başlığa "korsan hariç" yazmışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ictopbasli

Başlığa "korsan hariç" yazmışlar.

ya o zamanlar daha görece pahalıydı (sonra bedavaya bile verildiği oldu)
    ama korsan versiyonu, versiyon olarak çok düşük kalıyordu, sürekli güncelleme gelen bir oyundu :)

korsan oyun problemleri başlığı kitlemesin diye yazmıştık :)

bu oyundan çok güzel bir arkadaş grubumuz oldu, sanal da olsa.
    hala görüşüyoruz, face'den birbirimize laf atıyoruz falan...
  • push talk problemi var mikrofon yokmuş gibi ses karşı tarafa gitmiyor. Test menüsünde de tepki yok nasıl çözeriz.
  • Merhaba decited server hakkında bilginiz varmı ?
  • Beyler Steam versiyonunu oynuyorum ama ping değerleri rezil TTNET yüzünden elbette çok değişken.

Konsoldan Net_graph ile 45-200 arası ping alıyorum. Ancak bu değer TAB tuşu veya yine konsoldan Ping komutu ile farklı şekilde de gösterilebiliyor. En doğrusu hangisi? Net_graph içime siniyor zira.

Sizin ping değerleri ne civarda?

İyi bayramlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Beyler Steam versiyonunu oynuyorum ama ping değerleri rezil TTNET yüzünden elbette çok değişken.

Konsoldan Net_graph ile 45-200 arası ping alıyorum. Ancak bu değer TAB tuşu veya yine konsoldan Ping komutu ile farklı şekilde de gösterilebiliyor. En doğrusu hangisi? Net_graph içime siniyor zira.

Sizin ping değerleri ne civarda?

İyi bayramlar.
    İyi bayramlar size de. Bende arasira oynamaktayim. Masaustu bilgisayarda wifi uzerinden oynarken ping 190 dan asagi gormuyordu. Ama wifi dan kaynaklidir diye ethernet kablosu cektim. Ping degerleri yaklasik 100 e 80 e kadar dustu. Size de tavsiye ediyorum eger laptop kullanmiyorsaniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.