Şimdi Ara

Leeco Max 2 (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.589
Cevap
34
Favori
50.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    o nasıl oluyor bilmiyorum kısaca anlatır mısınız
  • http://www.****.com/showthread.php/18623-Twrp-usb-otg-rom-kurulum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • X.s.@.r.i.o kullanıcısına yanıt
    whats up dada mikrofon kurulmadı hatası alıyorsanız ki başıma gelenden bahsedeyim whats up da mikrofon hatası ve normal telefondanda kimseyi arayamıyordum google programları ve super su
    güncellendikten sonra düzeldi..

cuoco 92 romda update ler geldikten sonra cihaz belli bir süre sapıtıyor donma v.b. mikrofon ve arama hataları stopped uyarıları ancak bağlı program güncellemeleri tamamlanınca düzeliyor

umarım bahsettiğiniz problemdir
  • leoncrown L kullanıcısına yanıt
    sağ ve sol kısımlar 2 mm. ( kumpas ile ölçüldü )
  • silient S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. X900 ün çerçevesi daha ince o zaman bi videoda 0.8mm yazıyordu x900

• twrp ile rom yükledikten sonra imei tamiri hakkında bilgisi olan var mı ?
  • Arkadaşlar imei tamiri için kaynak var mı aranızda yapan yok mu hiç

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_67

Arkadaşlar imei tamiri için kaynak var mı aranızda yapan yok mu hiç

pm attim.

• Arkadaşlar 15s romundayım yalnız cihaz fazla ısınıyor gibi geldi.Başka ısınma sorunu yaşayan var mı? Ayrıca antutuda 106 k yı geçemedim.

• Bende de 15S Hindistan rom var, ısınma sorunu olmadı, hafif ısınmalar normal.

• quote:

Orijinalden alıntı: silient

Bende de 15S Hindistan rom var, ısınma sorunu olmadı, hafif ısınmalar normal.

bu cihaz icin miui romu varmı acaba
  • spencermila S kullanıcısına yanıt
    Henüz karşılaşmadım hocam.

• Hindistan romunu kullanıyorum. Şu an için cihazda herhangi bir problem olmadı. Cihaz akıcı çalışıyor. Donanım bazlı istenilen performan seviyesinde mi, hayir. Ama Çin rom'una göre oldukça iyi. Google entegrasyonu çok iyi çalışıyor. Tek problem şifreleme. Çin romu hariç Hint ve ABD romu şifreli geliyor. Geçen gün Xda'de ABD güncellemesi paylaşılmıştı malasef o da şifreli geliyor ve Twrp kurmanın önü kapanmış oluyor. Daha ilginci cihaz başka romlari da görmüyor. Mesela şu an tekrar Çin rom'una geri dönüş yapamıyorum. Kişisel güvenlik açısında yerinde ama opsiyonel sunulmaması açısından berbat bir karar. Bu arada X820 Çin, X821 Hint, X829 ise ABD kodları. Google Now On Tap çalışıyor ve kapasitif tuşların seceginde var. Batarya olarak da gayet iyi. 4.30 dakika üzerine çıkıyor artık ekran açık suresi. Şifreleme olayına çözüm gelirse yazarım, takipteyim.

• FurkanTrkmn96 F kullanıcısına yanıt
    114,569 antutu aldım.
  • spencermila S kullanıcısına yanıt
    ilk aldığımda çin romu vardı, bazı sorunlar vardı, şu anda hint romu var. daha stabil çalışıyor. bahsettiğiniz galiba orjinal çin romu olmalı. öyle ise ( şimdilik ) hint romu tavsiye ederim.
    not: hint romu %100 türkçe değil, bilginize.
  • mpower14 kullanıcısına yanıt
    140 k ları görenler vardı.Onları göremedik hocam.Biraz zaman geçsin hint romuna geçerim bende belki.Biraz clash oynadığımda felaket ısınıyor telefon.Normal kullanımda az ısınma mevcut.

• 140 k görenler acaba 6 gb ram li olan model mi?
  • mpower14 kullanıcısına yanıt
    4 te gören vardı bildiğim kadarıyla hocam

• 140k görenler genelde cihazı uygulama kurmadan ve soğutarak alıyorlar. Ben hiçbir zaman takilmadim bu antutu olayına. Nexus 5'im vardı zamanında antutu ile geride kalırken günlük kullanımda fark atıyordu. Kullanıcı tecrübesi en önemli kısım. Deneyin kötü olursa(arayüz,ram yönetimi falan) 150k alsa dahi anlam ifade etmiyor.

• arkadaşlar bende cyanogen mod yüklü. kameraya girdiğimde fotoğrafa ayarlarında resim boyutu olarak en fazla 15,9 MP (16:9) gözüküyor. bunda bir terslik yok mu?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.