Şimdi Ara

Leeco Max 2 (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.589
Cevap
34
Favori
50.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bulgaristandan geçiriyolar zaten aksesuarları gönderdi 10 güne gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • leoncrown L kullanıcısına yanıt
    daha önce aldınız mı ben le pro 3 sipariş verdim yurtdışına sorun yoksa sizin yöntemle de alınır.
  • yoksul37 Y kullanıcısına yanıt
    Nereden aldınız?

• leoncrown L kullanıcısına yanıt
    aliexpress satıcı unuttum ama willvast olabilir le pro 3 6 gb ram / 64 gb rom silver + kulaklık 1190 tl
    Ben başka bi satıcıdan aldım sizinki nasıl gönderiyor bilmiyorum

• Herşeyi hallettik halletmesine ama sistem uygulamaları kaldırılmıyor donuyor gibi oluyor kalıyor...

• Cobbie kullanıcısına yanıt
    MESAJINIZ sana miui kuralım v2 sürümü Türkce yaparız şarjıda iyi gidiyor birgün rahat cıkıyor

• spencermila S kullanıcısına yanıt
    uygulama silmek isteyenler App store hariç
    Asistan
    wallet
    leeco
    geribildirim
    sogue
    myleeco
    accountlogin
    accountinfo
    ara
    yedekleme
    micloud
    mi ile başlayanlar
    radio
    video
    çinçe uygulamaları

silebilir.

• Arkadaşlar cihaza sahip olan biri detaylı bi inceleme videosu çekebilir mi bi video var fakat detaylı değil

MESAJINIZ bende kaldırma olmuyor donuyor gibi oluyor kalıyor

https://i.hizliresim.com/PQbJNv.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spencermila -- 21 Ekim 2016; 21:03:46 >
    supersu ayarlardan izin veri işaretleyin öyle kaldırın olmazsa titaniumbackup ile deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yoksul37 -- 21 Ekim 2016; 21:18:45 >
    konu içeriği halledi verdim bir kaç uygulama sildim cince hala parlaklık sorunu var kısık vibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://i.hizliresim.com/vZBvn6.png resimdede anlaşılıyor

• konu içeriği resim yüklenmiyor hatası alıyorum nedendir öncedende aldım bu hatayı https://i.hizliresim.com/LQqWvV.png

• quote:

Orijinalden alıntı: yoksul37

supersu ayarlardan izin veri işaretleyin öyle kaldırın olmazsa titaniumbackup ile deneyin.

valla ben muiu begendim hemde cok ama sorunları bitmek bilmiyor resim yüklenmiyor hatası alıyorum parlaklık sorunu hala can sıkıcı bu sorunları nasıl hallede biliriz acaba
    resim nereye yüklenmiyor.parlaklık sorunu var mx playerda fln en son parlaklıkta izleniyor.ama sistem o kadar parlak değil ama ortalama bir ışık veriyor çok sorun olmadı benim için çözmek için uğraşıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yoksul37

resim nereye yüklenmiyor.parlaklık sorunu var mx playerda fln en son parlaklıkta izleniyor.ama sistem o kadar parlak değil ama ortalama bir ışık veriyor çok sorun olmadı benim için çözmek için uğraşıyorum.

resmi duvar kagıdı yapmıyor dedigin şekilde felan denedim nafile parlalık sorunu yüzünden buna geciyorum ben

http://forum.xda-developers.com/le-max-2/development/rr-resurrection-remix-lemax2-x820-t3435971

keza tam sürüm cıktıgında anca gecerim miui

• quote:

Orijinalden alıntı: MSTF49

Yaklaşık 4 aydır telefonu kullanıyorum. Bilinen Romların hepsini kullandım.Amerikan ve Hint Romları hariç.CM13,Mooke,Russian18,China 15,17,18,19,cuocuo92,Miui8 v2,Romx820 V3,V4 sürümleri vs. Bunların haricinde biri var ki hangi Romu kursam geri ona dönüyorum. Artıları saymakla bitmez.Eksileri .Kumanda , Cevapsız bildirimler, Video yavaş çekim çalışmıyor. Bunun dışında bende diğerlerinden sıyrılan Romhttp://forum.xda-developers.com/le-max-2/development/rr-resurrection-remix-lemax2-x820-t3435971 budur. Farkları hazır Rootlu,ekran parlaklığı 2k,binbir çeşit özelleştirme seçenekleri, full Türkçe seri donma vs yok. Hızlı şarj çalışıyor.70 dkda full doluyor sıfırdan yüze. Ekran süresi defalarca deneyimledim 4 saat 40 dk. Diğer saydığım Romların hepsinde mutlaka eksiği gediği fazlasıyla var. Bende durum budur sizde nasıl olur bilemem.Yinede karar sizlerin. Herkese iyi forumlar.

bende miui den bu roma gectim cm13 de bunun gibi idi bakalım güzel görünüyor kullandıkca memnun kalacakmıyım acaba benim icin ekran özellikleri önemli parlaklıgı sonuna kadar verecek sorun olmayacak

• İyice bak kurcala.Ekran parlaklığı konusunda en iyisi. Çözünürlük ayarı bile var yani istersen değiştirebilirsin.

• MSTF49 M kullanıcısına yanıt
    peki onu nereden yapıyoruz acaba
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.