Şimdi Ara

Leeco Max 2 (35. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.590
Cevap
34
Favori
50.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: termomen

cingo satıcısıdan alanlar kaç günde geliyor. benim 10gün oldu hareket yok hala lp ile başlayan bir numara verdi

lp ile başlayan numarayı sayfa içinde üstteki kargo takip yerinden takip edin onun karşılığı olan ptt takip kodu karşınıza gelecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drvimu -- 20 Ekim 2016; 17:59:1 >
  • drvimu kullanıcısına yanıt
    baktımda başka bir takip no çıkmıyor, ikinci kademede in transit yazısında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: termomen

baktımda başka bir takip no çıkmıyor, ikinci kademede in transit yazısında

Özelden atar mısın bana hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: lerenturk

Kernel kaynak kodları yayınlanmış, official CM çıkarsa tadından yenmez

http://forum.le.com/in/eui_detail.html?euiid=209
    haklısınız hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: yoksul37

Le max 2 supersu yazın root dosyalarıni bulursunuz bulamazsanız aksam size link atarim

siz ata bilirmisiniz birde zahmet olmaz ise miui telefon resimlerini atma şanız varmı ayarlar vb cekip
  • yoksul37 Y kullanıcısına yanıt
    Supersu zaten telefonda halihazirda olarak gelmiyormu ? Bize supersu nun katkisi nedir. Reklam engelleme bazi izinlerden baska ?

• Telefonun asiri sarj yeme olayini cozsem baska birsey istemiyorum miui8 atip morelocale ile full turkce yapan arkadaslar var.cm13 diyen var bunlarin hic birinden dogru durust anlamiyorum :) hayrina bir arkadas gel kardes ben sana sarji az yiyen bir romu kurayim teamwieverden dese ne de guzel olur su an china17s resmi rom var telefonda... Cuocuo18s atmistim tele 1 hafta sonra uygulamalar optimize ediliyor diyerek cokmustu telefon ne yapicam bilmiyorum telefonu kiz arkadasim kullaniyor surekli telefonu sarj yeme belasindan kurtaramadik cuocuo18 iyiydi ondada telefon coktu burda bi arkadasimiz v1 amerikan romunu kurduktan sonra chinaya gecersen bir suru problem yasarsin demisti nasil cozucez bunu.

• Cobbie kullanıcısına yanıt
    Hocam telefonu root etmeden gelmez, ama çoğu durumda root işlemini yaptığın zaman bununla birlikte supersu yüklenir. Hangi uygulamanın root haklarına sahip olduğunun/olacağının kontrolünü kullanıcıyıa sağlar, güvenlik açısıdan önemli yani.
  • Cobbie kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık 4 aydır telefonu kullanıyorum. Bilinen Romların hepsini kullandım.Amerikan ve Hint Romları hariç.CM13,Mooke,Russian18,China 15,17,18,19,cuocuo92,Miui8 v2,Romx820 V3,V4 sürümleri vs. Bunların haricinde biri var ki hangi Romu kursam geri ona dönüyorum. Artıları saymakla bitmez.Eksileri .Kumanda , Cevapsız bildirimler, Video yavaş çekim çalışmıyor. Bunun dışında bende diğerlerinden sıyrılan Romhttp://forum.xda-developers.com/le-max-2/development/rr-resurrection-remix-lemax2-x820-t3435971 budur. Farkları hazır Rootlu,ekran parlaklığı 2k,binbir çeşit özelleştirme seçenekleri, full Türkçe seri donma vs yok. Hızlı şarj çalışıyor.70 dkda full doluyor sıfırdan yüze. Ekran süresi defalarca deneyimledim 4 saat 40 dk. Diğer saydığım Romların hepsinde mutlaka eksiği gediği fazlasıyla var. Bende durum budur sizde nasıl olur bilemem.Yinede karar sizlerin. Herkese iyi forumlar.

• Bu arada bir konuyu belirteyim olur ya bu Romu kuran arkadaşlar parmak izini İlkinde açamıyorsunuz önce bir defaya mahsus şifre pin desen her ne girdiyseniz kilidi bir defalığına onunla açmalısınız sonrasında parmak izi iyi çalışıyor. Bir de telefonun yedeğini aldığınız zaman herhangi bir ekran kilidi olmasın. Yoksa yedeğiniz şifreli kalır ve siz doğru ekran kilidi girsenizde yedeğe ulaşamazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MSTF49 -- 21 Ekim 2016; 7:45:39 >
  • spencermila S kullanıcısına yanıt
    Supersu linkhttps://mega.nz/#!wMwQmL4C!bhBedxzZR4BrJt7u4DhXNSl_W6fw-GI6_q2D3nvM0ak

Leeco Max 2
     Leeco Max 2
     Leeco Max 2
     Leeco Max 2
     Leeco Max 2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yoksul37 -- 21 Ekim 2016; 11:56:36 >
    Simdi bu verdigin root dosyasini ben indirdim ama dunde ben bi root dosyasi buldum yukledim resmi ekran resmi yani duvar kagidi yapamiyorum roottan sonra oldu bu sonra senin verdiginide yukledim ama duzelmedi

• spencermila S kullanıcısına yanıt
    eğer bir resmi duvar kağıdı yapmak istersen ekrana basılı tut duvar kağıdına tıkla örnek duvar kagıtları cıkacak oradan en sona gel gözata tıkla oradan dosyalara tıkla oradan resimi seç ayarlansın mı diye soracaktır.
  • arkadaşlar şu cihaz 950 tl'ye alınır mı? hızı denildiği kadar çok mu iyi?
  • antrepocu A kullanıcısına yanıt
    benim cihazda antutu 148.000 Hızlı bir telefon bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yoksul37

benim cihazda antutu 148.000 Hızlı bir telefon bence.

daha ne olsun ki
  • antrepocu A kullanıcısına yanıt
    930 liraya aldım ben kargosuyla birlikte

• leoncrown L kullanıcısına yanıt
    direk mi geldi dolaylı mı geldi telefon hayırlı olsun
    Daha gelmedi 1 aya anca gelir dolaylı yoldan gelecek

• leoncrown L kullanıcısına yanıt
    tanıdık mı var yoksa bulgaristandan kargo ile yolluyorlar öyle mi ? aksesuarları da alın telefonun gelmesinde sorun yoksa.
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.