Şimdi Ara

Leeco Max 2 (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.590
Cevap
34
Favori
50.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    peki tr kullanılmıyormu özellik olarak nasıldır şarjı ses performansı roomun cm de ses bozuk idi hopörler vb
  • quote:

Orijinalden alıntı: spencermila

peki tr kullanılmıyormu özellik olarak nasıldır şarjı ses performansı roomun cm de ses bozuk idi hopörler vb

tr kullanmak istiyorsanız v3 yükledikten sonra add paketi var üstteki likte onu da yüklemelisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: drvimu

quote:

tr kullanmak istiyorsanız v3 yükledikten sonra add paketi var üstteki likte onu da yüklemelisiniz

peki 17 sye göre ne gelişmeler var cihazın üzerinde cince uygulamalar varmı sesi nasıl
  • Hiç bir uygulama yok ben olanı da Lucky patcher ile kaldırdım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • drvimu kullanıcısına yanıt
    bana aslında şey lazım ses ve ekran şarj performasınsı ve cince olmaması önemli bazı yerlerde

peki lucky kurdum root izni istiyor nasıl verecegiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spencermila -- 19 Ekim 2016; 1:43:56 >
  • quote:

bana aslında şey lazım ses ve ekran şarj performasınsı ve cince olmaması önemli bazı yerlerde

v3 rom rootlu sürüm
  • Perşembe günü Trendresource LTD'den verdiğim sipariş bugün kargoya verildi. Telefonun kutu ve içeriği satıcının kargosuyla gelecek, telefonuda önce EU warehouse'a gönderip gümrükten geçirip yerel kargoya verilecekmiş. Yerel kargoya verildikten sonra bunun içinde takip numarası vereceğini iletti. Bu yüzden kutunun içinden telefon çıkmayınca despute açmamamı rica etmiş.

Kutunun takip numarası PTT'den takip ediliyor.

Almayı düşünenlerin bilgisi olsun.
    Sizin mixlediginiz v3 romunu paylasma sansiniz varmi acaba bizde sizin kullandiginiz romu kullanalim

• quote:

Orijinalden alıntı: Cobbie

Sizin mixlediginiz v3 romunu paylasma sansiniz varmi acaba bizde sizin kullandiginiz romu kullanalim

hocam system . bin dosyasını açmak içn tools 100 diye bişey buldum netten içeriği kopyala yapıştır yaptım. aman siz yapmayın çünkü brick denen şey oluyormuş. bu konuya yabancıydım. 1 hafta gece gündüz uğraştım. tekrar yap desen nasıl yaptım bilemiyorum.

v3 orjinal sürümü kurun daha iyi çünkü sorun olursa xda da bu romu yapan kişi ile direk temasınız olabilir

benim için brick sorun olmadığından deneyip kurcaladım
  • miui rom deniyorum suanlık gayet hızlı tek sorun uygulama üstünde bildirim sayacı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lerenturk

Perşembe günü Trendresource LTD'den verdiğim sipariş bugün kargoya verildi. Telefonun kutu ve içeriği satıcının kargosuyla gelecek, telefonuda önce EU warehouse'a gönderip gümrükten geçirip yerel kargoya verilecekmiş. Yerel kargoya verildikten sonra bunun içinde takip numarası vereceğini iletti. Bu yüzden kutunun içinden telefon çıkmayınca despute açmamamı rica etmiş.

Kutunun takip numarası PTT'den takip ediliyor.

Almayı düşünenlerin bilgisi olsun.

Daha önce sorunsuz getirten oldumuki.fiyatlari 1500 dolar ürün ler var nedir ki bunun nedeni. Saygılar

• ozdils O kullanıcısına yanıt
    Feedback'te Türkiye'den alanlar mevcut, sorun yaşayan olmamış. Belki elinde kalmamışsa fiyatı yükseltmiştir sipariş edilmesin diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drvimu

quote:

v3 rom rootlu sürüm

valla senin dedigin sürümü kurmadım kendi sürümüm root yetkisi istiyor biraz daha gecsin ozaman kuracagım 19 s sürümünü
  • quote:

Orijinalden alıntı: yoksul37

miui rom deniyorum suanlık gayet hızlı tek sorun uygulama üstünde bildirim sayacı yok.

peki ekran parlaklık sorunu varmı misal 2k full calışıyormu parlaklık kısılması varmı birde v2 kurdun yoksa v1 mi

miui kurdum türkce yaptım ama root yapamadım kaldırmak istedigim programlar var nasıl root yapacam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spencermila -- 20 Ekim 2016; 4:34:17 >
  • spencermila S kullanıcısına yanıt
    parlaklık sorunu yok sarjı iyi gayet hızlı v2 romu kurun ana ekrana gelin sonra twrpden supersu'yu flashlayın daha sonra supersu acıp izin veri seçin titanium backup vb programlarla sistem uygulamalarını silin.App store haric diger uygulamalar kalkabilir.
  • Kernel kaynak kodları yayınlanmış, official CM çıkarsa tadından yenmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: yoksul37

parlaklık sorunu yok sarjı iyi gayet hızlı v2 romu kurun ana ekrana gelin sonra twrpden supersu'yu flashlayın daha sonra supersu acıp izin veri seçin titanium backup vb programlarla sistem uygulamalarını silin.App store haric diger uygulamalar kalkabilir.

parlalık sorunu var ama sadece bende herhalde oto yapımca düzgün ama oto yapmayınca sorunlu supersu bunu nereden bulacagız acaba
  • Le max 2 supersu yazın root dosyalarıni bulursunuz bulamazsanız aksam size link atarim

• ozdils O kullanıcısına yanıt
    Bizim aldığım 4gb ram/32 gb hafıza bunun farklı sürümleri var 4/64 6/64 6/128gb tahminim 128 gb olann versiyonudur

cingo satıcısıdan alanlar kaç günde geliyor. benim 10gün oldu hareket yok hala lp ile başlayan bir numara verdi

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.