Şimdi Ara

Leeco Max 2 (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.590
Cevap
34
Favori
50.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Acaba benim bahsettigim sorunlar varmi bundada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Denemeden bilemeyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: yoksul37

Denemeden bilemeyiz

indirip denerim ama indirmek sorun cince site üyelik vb gerekiyor
  • Şifresiz Rootlu Hint 19s Romu.Twrp silinmez. Twrpden ayar değişmeden wipe yapın sonra installden bu Romu kurun bittikten sonra direk sistemi yeniden başlatın kurulumu yapın güle güle kullanın.https://mega.nz/#!J0ZVhY5D!4AN4VdG3REsn04tncGa6Gb6dL989pm3BS4lrpgnXvGo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MSTF49 -- 23 Ekim 2016; 5:42:39 >
  • Qukkarccx Q kullanıcısına yanıt
    Ekran yansıtma özelliği çalışıyor mu deneyebilirmisiniz? Bende bir türlü çalışmadı. Hint 19s

• Denediniz mi

• MSTF49 M kullanıcısına yanıt
    Chromecast kullanıyor o işler için. Malasef deneme şansım yok. Chromecast ile herhangi bir problem yaşamadım yalnız.

• Merhaba le max 2 almayı düşünuyorum.yorumlarınız nasıl telefon hakkında
  • Arkadaşlar Merhaba,

Geçen hafta içinde bende 6/64 cihaz ile aranıza katıldım. cihazımdan genel olarka çok ama çok memnunum, kasa sağlamlığı ekran kalitesi, ses kalitesi ve tabiki hızı benim en çok hoşuma giden yönüi. kamerayı çok kullanmadığım için iyiliği kötülüğüne dkkat etmiyorum.

Arkadaşlar telefonumun şu anki yazlımında bi kaç sıkıntı var. parmak izi çok yavaş bazen algılamıor bile. arama yaparken takılıyor arama yapmıyor. ilk açtığımda 95 mb lık bi güncelleme geldi onu yaptı sonra bi güncelleme daha geldi ancak onu bir türlü indirmiyor download diyorum ama indirmiyor. telefonumun yazılım ve sürüm bilgileri aşağıdaki gibidir.

EUI versiyon: 5.8.015S
    Derleme : Le2_x820_15S_ROW_CUOCO92

gelen güncelleme 16S ama dediğim gibi yüklemiyor. Benm cihazımda TWRP mevcut ve cihaz rootlu. bana ne tavsiye edersiniz, ne yükleyim bu konularda acemiyim cihazın gitmesinden korkuyorum, hindistan romu çin romu bunlar konsunda bana bilgi verip yardımcı olabilir misiniz?. şimdiden teşekkürler.

• quote:

V5 X820 Rom

https://mega.nz/#!Fw8w3ZqR!clY_pSDcBVus4EVNGxkjWOqc5hmcSj3VG79MLXrWS0Q

Rom cihazin recoverysiyle yükleniyor mu hocam

• ozdils O kullanıcısına yanıt
    Yüklenebilir update zip olarak deneyin yada direk twrp yükleyip yapın

• arkadaşlar xiaomi cihazları kullandım ama LeTv marka cihaz hiç kullanmadım ve LeMax Pro (x910) modelini çok beğendim. Gerek ekran boyutu gerekse de kasa- ekran oranı (%84) olarak aklımı epey çeldi. Ancak hiç kullanıcı bulamadım forumda da Türk sitelerinde de, bu konu hakkında yardımcı olabilecek var mı?
  • quote:

Yüklenebilir update zip olarak deneyin yada direk twrp yükleyip yapın

peki v3 den farkı varmı kursam sorun olurmu v3 de tam türkce olmasada yarım türkce ama pil bölümüne girince ayarlar durduruldu hatası veriyor ben bunu kursam v3 yada v4 türkcesini kura bilirmiyim buna... yenilikleri nelerdir..
  • ugur_Akd kullanıcısına yanıt
    x900 kullandım yazılım iyi değil ekran süresi çok az. sürekli hata verip durur. ama donanım olarak çok iyi

• x910 da aynı mıdır rastlamadınız galiba kullanana?

ekleme: pil kullanımı kötüydüden kastınız nedir acaba? kaç saat ekran süresi veriyordu kabaca?

ayrıca letv.re'de lemax pro ile uyumku rom yok herhalde aklıma şu da gelmedi değil; 2 telefon da snapdragon 820 kullanıyor ve romları aynı olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugur_Akd -- 25 Ekim 2016; 0:18:28 >
  • spencermila S kullanıcısına yanıt
    Bu romunda dil dosyası var olmazsa morelocale2 uygulaması ile olur

• quote:

peki v3 yada v4 den farkı nedir tam türkce oluyormu morelocale2 gibi şeyler donma yapıyor secerken kurunca ne farkı olacak acaba 19sdemi kalacak yine
  • quote:

v3 üzerine birşey silmeden kurdu herşey güzel lakin dil seceneklerinde tr yok v3 de secili olan tr kalmış ama oda yarım yamalak morelacele 2 dede tr dil yok bakıyorumda
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.