Şimdi Ara

Leeco Max 2 (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.589
Cevap
34
Favori
50.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MSTF49

Arkadaşlar herkese öncelikle selamlar.Konuyu takip edenler bilirler ben telefonla ilgili benden kaynaklı küçük bir sıkıntı yaşadım.Sağolsun Qukkarccx arkadaş bana bazı konularda yardımcı oldu.hatırlatma adına yinede yazmak istiyorum.Ben telefonu aldığımda üzerinde CM13 Romu vardı. TWRP yüklü ve Rootluydu.Birkaç Rom deneyip en iyisine karar verip kalmak istedim. Ama TWRP gitmesin kolay dönebileyim derken CUOCUO92 ROMları denedim.İstediğim gibi değildi.Sonra Çin 5.8 16S ROMu yükledim ve sorunum başladı.TWRP gitti.Uzun uğraşlar sonunda yeniden TWRPyi yükledim.Çok uğraşmamın sebebide telefon kapalıyken bilgisayarın telefonu tam olarak görmediğinden dolayıydı.Çok sonra farkettim ve sürücüleri yeniden kurduktan sonra TWRP yükleyince yeni çıkanhttp://forum.xda-developers.com/le-max-2/development/rr-resurrection-remix-lemax2-x820-t3435971 ROMu yükledim.Şimdiye dek kullandığım en iyi en seri en sorunsuz ROM.Yüklemek isteyenler konusuna bakıp yükleyebilirler.Orjinal yazılımında bile olmayan bir çok yenilik mevcut % 100 Türkçe.Tek eksiği Kızılötesi şuan için çalışmıyor.Ama zamanla daha iyi işler çıkaracaklar bundan eminim.Ben ROMu kurdum kurcaladım denedim ve sonra size söylemek istedim.Ben çok memnunum.Yinede sizin bileceğiniz birşey kurup kurmamak size kalmış.Baştada belirttiğim gibi Qukkarccx arkadaşa konuyla ilgilenip yardım ettiği için Teşekkürler.Herkese iyi Forumlar Kalın sağlıcakla...

Burada yazdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Arkadaşlar herkese öncelikle selamlar.Konuyu takip edenler bilirler ben telefonla ilgili benden kaynaklı küçük bir sıkıntı yaşadım.Sağolsun Qukkarccx arkadaş bana bazı konularda yardımcı oldu.hatırlatma adına yinede yazmak istiyorum.Ben telefonu aldığımda üzerinde CM13 Romu vardı. TWRP yüklü ve Rootluydu.Birkaç Rom deneyip en iyisine karar verip kalmak istedim. Ama TWRP gitmesin kolay dönebileyim derken CUOCUO92 ROMları denedim.İstediğim gibi değildi.Sonra Çin 5.8 16S ROMu yükledim ve sorunum başladı.TWRP gitti.Uzun uğraşlar sonunda yeniden TWRPyi yükledim.Çok uğraşmamın sebebide telefon kapalıyken bilgisayarın telefonu tam olarak görmediğinden dolayıydı.Çok sonra farkettim ve sürücüleri yeniden kurduktan sonra TWRP yükleyince yeni çıkanhttp://forum.xda-developers.com/le-max-2/development/rr-resurrection-remix-lemax2-x820-t3435971 ROMu yükledim.Şimdiye dek kullandığım en iyi en seri en sorunsuz ROM.Yüklemek isteyenler konusuna bakıp yükleyebilirler.Orjinal yazılımında bile olmayan bir çok yenilik mevcut % 100 Türkçe.Tek eksiği Kızılötesi şuan için çalışmıyor.Ama zamanla daha iyi işler çıkaracaklar bundan eminim.Ben ROMu kurdum kurcaladım denedim ve sonra size söylemek istedim.Ben çok memnunum.Yinede sizin bileceğiniz birşey kurup kurmamak size kalmış.Baştada belirttiğim gibi Qukkarccx arkadaşa konuyla ilgilenip yardım ettiği için Teşekkürler.Herkese iyi Forumlar Kalın sağlıcakla...

Burada yazdım.

Ben hala bu romu yükleyemedim
    anlatılanları yapıyorum
    telefon açılmıyor
    her yolu denedim olmadı
    bu konuda yardım edecek varmı???????

• Merhaba, Trendresources LTD (tony zhao) adlı bir satıcı satmakta bu satıcıdan alsak neler yaşarız daha önce almış olan var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: brownness

Arkadaşlar telefon açılmıyor yardım!
    Telefonda normal rom yüklüydü.15s ile geldi güncelledim 16s çin romuyla kullanıyordum. ne imei, ne rom, ne twrp hiçbişeye bulaşmadım. sadece dün gece morelocale2 programıyla dili türkçe yaptım. daha sonra programlar yükledim twittera girdim kullanıcı adımı yazmaya.klavye tepki vermemeye basladı.klavye de swiftkey bu arada. bende telefonu kapatıp açayım dedim. tel açıldıktan sonra ekran devamlı yanıp sönmeye basladı.kilitli ekranda bişey yok normal açılınca baslıyo.hiçbişeye basılmıyo bile sviftkeyi kaldıracaktım yoksa bana ondan oldu gbime geldi çünkü. sonra teli güvenli modda açmaya çalıştım. onu denerken fastboot moda girdim. daha sonra fastboottan normal açılma yapamadım. recovery moda, fastboot moda girebiliyorum ama telefon açılmıyor normal şekilde. şu andaki durum bu, sanırım pc üzeriinden bişeyler yapmak lazım ama ne yapılır bilemiyorum. yabancı forumlardan bişeyler indirdim. LETV X800+ TWRP RECOVERY -CUOCO92- diye bi şey indirdim onunla telefona ulaşabiliyorum fastboot modda. backspace bas falan diyo basıyorum. fastboot moddan çıkıp normal baslamaya çalışlıyo telefon ama öyle kalıyor. açılmıyor. normal 16s çin romunuda indirdim ama nasıl tekrar telefona yazdırabilirim bunu bu şekilde?

arkadaşlar sorunum devam ediyor yardım lütfen, telefon brick mi oldu ne onu da bilmiyorum.

• quote:

quote:

Arkadaşlar telefon açılmıyor yardım!
    Telefonda normal rom yüklüydü.15s ile geldi güncelledim 16s çin romuyla kullanıyordum. ne imei, ne rom, ne twrp hiçbişeye bulaşmadım. sadece dün gece morelocale2 programıyla dili türkçe yaptım. daha sonra programlar yükledim twittera girdim kullanıcı adımı yazmaya.klavye tepki vermemeye basladı.klavye de swiftkey bu arada. bende telefonu kapatıp açayım dedim. tel açıldıktan sonra ekran devamlı yanıp sönmeye basladı.kilitli ekranda bişey yok normal açılınca baslıyo.hiçbişeye basılmıyo bile sviftkeyi kaldıracaktım yoksa bana ondan oldu gbime geldi çünkü. sonra teli güvenli modda açmaya çalıştım. onu denerken fastboot moda girdim. daha sonra fastboottan normal açılma yapamadım. recovery moda, fastboot moda girebiliyorum ama telefon açılmıyor normal şekilde. şu andaki durum bu, sanırım pc üzeriinden bişeyler yapmak lazım ama ne yapılır bilemiyorum. yabancı forumlardan bişeyler indirdim. LETV X800+ TWRP RECOVERY -CUOCO92- diye bi şey indirdim onunla telefona ulaşabiliyorum fastboot modda. backspace bas falan diyo basıyorum. fastboot moddan çıkıp normal baslamaya çalışlıyo telefon ama öyle kalıyor. açılmıyor. normal 16s çin romunuda indirdim ama nasıl tekrar telefona yazdırabilirim bunu bu şekilde?

arkadaşlar sorunum devam ediyor yardım lütfen, telefon brick mi oldu ne onu da bilmiyorum.

selamun aleyküm
    telefon açılmıyor derken
    direkmen recovery modamı giriyor
    yoksa hiçmi açılmıyor
    fastboot moduna ve recovery moduna girebiliyormusun

• omerfarukfurkan O kullanıcısına yanıt
    aleykümselam,

şu an sadece fastboot a girebiliyorum, cuocu nun twrp si ile pc den ulaşabiliyorum. ama recovery ye giremiyorum. ekran yine bi kere yanıp sönüyor. sonra siyah ekran ve mavi led yanar biçimde bekliyor. telefon açık ve bilgisayar görüyor durumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brownness -- 19 Ağustos 2016; 15:26:00 >
  • 6 gb rom 64 gb hafızalı model elimde mevcut. Dün geldi.

İsteyen varsa irtibata geçebilir...
  • quote:

aleykümselam,

şu an sadece fastboot a girebiliyorum, cuocu nun twrp si ile pc den ulaşabiliyorum. ama recovery ye giremiyorum. ekran yine bi kere yanıp sönüyor. sonra siyah ekran ve mavi led yanar biçimde bekliyor. telefon açık ve bilgisayar görüyor durumda.

tamam
    şimdi bu adrestekihttps://mega.nz/#!14BEHZ6S!QQg1Z29j4RRIidsRvFtYsAkIBvqY-AUzUhhcbA3Ltf4 twrp yi indir
    fastboot tan kur
    fastboot oem unlock
    fastboot boot (sonra recovery ismi sonuyla beraber yani (.img)
    telefon recovery moduna girecektir
    sonra rom kurabilirsin

• omerfarukfurkan O kullanıcısına yanıt
    insallah hocam deniyorum hemen.
  • Çift tıkla ekran uyandırma var mı bizim cihazlarda acaba bilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: CEREZE

Merhaba, Trendresources LTD (tony zhao) adlı bir satıcı satmakta bu satıcıdan alsak neler yaşarız daha önce almış olan var mıdır?

Şu satıcıyı tanıyan bir yiğido yokmudur kardeşlik
  • quote:

quote:

Merhaba, Trendresources LTD (tony zhao) adlı bir satıcı satmakta bu satıcıdan alsak neler yaşarız daha önce almış olan var mıdır?

Güvenilir satıcı ama telefon için buraya gönderim yapan hiçbir satıcı güvenilir olamaz. Çünkü gümrük ve vergi sarunları alıcının problemi

Bu telefonun altında biri türkiye gümrük sorunlarında iade işlemini sormuş cevap vermiş biri

Ama buraya gönderimlerde 50 usd kargo alıyor gümrüğe takılırsa zaten iade de aliexpres satıcıyı haklı bulur çünkü satıcı 50 usd kargo ücreti yazmış, aliexpres satıcıyı mağdur etmemek için gümrüğe takılırsa 50 usd kesip geri kalanı iade eder

• quote:

Orijinalden alıntı: black_67

quote:

quote:

Güvenilir satıcı ama telefon için buraya gönderim yapan hiçbir satıcı güvenilir olamaz. Çünkü gümrük ve vergi sarunları alıcının problemi

Bu telefonun altında biri türkiye gümrük sorunlarında iade işlemini sormuş cevap vermiş biri

Ama buraya gönderimlerde 50 usd kargo alıyor gümrüğe takılırsa zaten iade de aliexpres satıcıyı haklı bulur çünkü satıcı 50 usd kargo ücreti yazmış, aliexpres satıcıyı mağdur etmemek için gümrüğe takılırsa 50 usd kesip geri kalanı iade eder

Hocam siz alışveriş yaptınız mı peki bu satıcıdan?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: black_67

quote:

quote:

Hocam siz alışveriş yaptınız mı peki bu satıcıdan?

Aldım ama türkiyeye göndertmedim

•  Leeco Max 2

cuoco92 gördüğüm multi language ve developer rom olan en stabil rom u yayınladı ota dan gelmekte şimdilik 16s 1.6 gb boyutta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi posıtıve -- 20 Ağustos 2016; 13:06:40 >
  • FurkanTrkmn96 F kullanıcısına yanıt
    Çift tıkla uyandırma yok ama çift tıkla ekran kilitleme var. (bildirim çubuğunun olduğu yere çift tıklayınca ekran kilitleniyor.)
  • mpower14 kullanıcısına yanıt
    Stock Hindistan romunu kullanıyorum bende öyle bir aksiyon yok. Çift tıklama yerine parmak izi var zaten. Ekran kapalı halde parmak izine dokunduğunuzda ekran açılıyor zaten. Ekran kilitlemek için de geri tuşuna basılı tutun. Tanı erişebilirlik ayarları altında tuşlar için görev tanımı yapılabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mpower14

Çift tıkla uyandırma yok ama çift tıkla ekran kilitleme var. (bildirim çubuğunun olduğu yere çift tıklayınca ekran kilitleniyor.)

Selamün aleyküm arkadaşlar
    Çift tıklama ile ekranın açılıp kapanma özelliği bu telefonda mevcuttur
    Ama bu özelliği bazı romlarda koymamışlardır
    Yoksa bu özellik telefonda vardır
    Ayrıyyeten telefonda 16 adet sensör vardır
    Bundan dolayı telefonlarınızın kıymetini bilin arkadaşlar
    Ayrıca çok hızlı ve atik bir telefon
    Wifi
    Pusulası özellikle çok hızlıdır
    Diğer özellikleri yanında bu tıklama özelliği çok basit kalmaktadır
    Bendeki 6 gb olan modeldir
    Şu anda telefondan Çokta memnunum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerfarukfurkan -- 22 Ağustos 2016; 12:35:14 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• mpower14 kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam parmak izi kullanacağımız için gerek kalmayacak sanırım.

• Hindistan stock 16S üzerine de Çin stock 16S kurulabiliyor. Yani Hindistan 15S'deki problem kalkmış oldu. Yalnız recovery üzerinden izin vermiyor. Update kısmından Local update ile izin veriyor. Romu denemek ve sonrasında twrp'ye geçmek isteyen arkadaşlar için bizzat denedim.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.