Şimdi Ara

LeEco (LeTV) Pro 3 X720 Ana Konu (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.921
Cevap
18
Favori
107.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fazla vaktimi almaz. Ama dediğim gibi bıraktım hakan hocam
  • mbtt.107 kullanıcısına yanıt
    Son bisi yap oyle birak be hocam google kamerayi kuralim stock roma .d

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • X720 sahipleri...

X722 sahipleri(x722 lere sahip çıkalım)

Proje için teşekkürler ama dediğim gibi bilmeyen birileri için gönül verecek kadar vaktimiz bile yok en azından miui 9 çıkarıp güncelleme vereceksiniz oda bize yeter multilanguage ise sıkıntı olmaz bide Android 7 tabanlı dimi hocam bildiğim kadarıyla parmak izi ve NFC çalışmıyordu diğer miui romlarda ve bazıları Android 6 bazıları 7 tabanlı :)

Romunuzu en azından burada paylaşın gerçekten rom konusuna açız diğer cihazlar da olan geliştiricilerin hiç ilgisini çekmemiş bir cihaz 2-3 geliştirici kaldı herkes bıraktı sizin gibi ....

• lazye kullanıcısına yanıt
    Evet nougat tabanlı ve NFC ile Parmak izi sorunu yok. Ana bakımdan her şey çalışıyor. Bir yandan da Flyme Nougat aklımda duruyor ama işten güçten bakamadım. Birazda küstük diyebiliriz biz. Yapıyoruz yapıyoruz saatlerimizi film izlemekle gezmekle geçirmek yerine geçtim işin hobi tarafını bunu bir amaç haline getirip sırf yapabildiğimiz için insanların düzgünce kullanmasını sağlamanın yollarını bulmaya çalışıyoruz, sonra münferitte olsa birisi çıkıp garip garip bir hata buluyor yüklemeyin çok kötü diyor tüm hevesimiz kaçıyor.

Birde ben ne kadar bu münferit olaylara rastlasam da size forumda özel mesajda da belirttiğim özel bazı tadımı kaçıran olaylar oldu ondan dolayıda artık vermek istemiyorum.
    Sizin gönlünüzü alalım biz hocam o zaman bir gün eğer İstanbuldaysaniz yemek ismarlayabilirim size Anadolu yakasında oturuyorum :)

Gerçekten ihtiyacımız olmasa size bu şekilde ısrarlı ricada bulunmam hocam yinede biz gözden geçirin bu rom işlerini :)

Bakın ben de insanlar rom root atmayı bilmiyordu bütün kaynakları birleştirdim sizin eski siteden de yararlandım bir konu hazırladım çünkü ihtiyacı olduklarını biliyorum letv çok bilindik firma değil sorun olunca da baş ağrısı çok olur o sebeple elimizden geldiğince birbirimizle yardımlaşiyoruz sizin gibi bir geliştirici aramızda görmek bizim için oldukça iyi olacaktır ...

• lazye kullanıcısına yanıt
    Sağ olun hocam Allah razı olsun. Düşünmen yeterli benim için.

Haklısınız insanların kaynağa ihtiyacı twrp atarken bile eli titriyor çoğu kişinin. Birden garantili telefonlardan direk böyle bir baş belası makineye geçince böyle oluyor. Keşke 300-500 daha verip Oneplus 3/T alsaymışız diyoruz. Akıyor orası.
    Ne demek hocam dediğinizde sonuna kadar haklısınız öne oluş 3/3T yanıyor destek çok fazla Her anlamda istemediğin kadar seçenek istemediğin kadar kaynak var ....

Bu yüzden bu rom işlerinden elinizi ayağınızı çekmeyin bizim gibi iyi niyetli insanlarda var :)

Umut ediyorum ki kulak vereceksiniz ...

Hocam sizin için elimizden gelen desteği veririz.

Saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: mbtt.107

Sağ olun hocam Allah razı olsun. Düşünmen yeterli benim için.

Haklısınız insanların kaynağa ihtiyacı twrp atarken bile eli titriyor çoğu kişinin. Birden garantili telefonlardan direk böyle bir baş belası makineye geçince böyle oluyor. Keşke 300-500 daha verip Oneplus 3/T alsaymışız diyoruz. Akıyor orası.

Hocam selamlar,Hayırlı günler. Biraz da bizim Changer s1 e el atsanız çok makbule geçer. :( çok iyi olacak. Türkçe sadece Grosso 6.0.1 romunu kullanabiliyoruz.Nougat romlar da var ama Tr yok içlerinde ve kızılötesi ve çalışmıyor.

• erkutamca kullanıcısına yanıt
    Burası changer s1 konusu değil özelden veya başka şekilde iletişime geçebilirsin iyi günler

• Merhaba arkadaşlar, X722 aldım geçen hafta fakat gps tam nokta göstermiyor. Örneğin yandex açınca haritada atlaya atlaya gösteriyor. Bunun bir çözümü var mıdır.EUI 5.9.026S(Stable) yüklü geldi.
  • https://www.youtube.com/watch?v=eR4BGNcrzkc

bu olayı dene gps kalibre et belki farkeder..
  • quote:

Orijinalden alıntı: djtato

https://www.youtube.com/watch?v=eR4BGNcrzkc

bu olayı dene gps kalibre et belki farkeder..

Bir çözüm olmadı ne yazık ki :(
  • Benim cihazdada 21s veya 20s rom var gps hemen fixlenmiyor sizde kac snde fixlenio ilk actiginizda internetdsiz sokakta

• Arkadaşlar belki daha öncesinde yazılmıştır. Topici 2 kez okudum ama şimdi hatırlamıyorum. Bir sorum olacak

Ben hattımı vodafone geçirmeyi düşünüyorum. Malum vodafone 4.5G yi en çok band 20(800 mhz) den veriyor. Bizim telefonda band 20 varmıydı acaba? Bu şu anda benim için önemli. İnternette bazı yerlerde var gösteriyor bazı yerlerde yok gösteriyor emin olamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serkan Türk -- 12 Ocak 2018; 12:53:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakann07

Benim cihazdada 21s veya 20s rom var gps hemen fixlenmiyor sizde kac snde fixlenio ilk actiginizda internetdsiz sokakta

Sabitlenmiyor ki internet olsa da sürekli mavi alan çıkıyor. Nokta doğru yerde fakat yine de alan çıkınca gösteriyor. Bu durumda navigasyon anlık çalışmıyor. izat.conf ve gps.conf dosyalarını da düzenledim ama sonuç değişmiyor.
  • Serkan Türk kullanıcısına yanıt
    Var hocam

• Serkan Türk kullanıcısına yanıt
    LeEco (LeTV) Pro 3 X720 Ana Konu

Konuyu gezmeye gerek yoktu hocam ilk sayfada vardı zaten Belirtilmemiş birşey var sadece. X720 cihazlar çift sim ve B20 destekliyor x727 tek sim ve B20 bandı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NihadAhad -- 12 Ocak 2018; 19:32:27 >
  • Hahahahh .. Ben burayı fark edememişim. Şu anda siz atınca kendime bir gülmek geldi. Nerdeyse tüm topici okumuştum var mı böyle bir konuşma diyerekten

@attila24 ve @Pa77er Sağolun hocam bilgilendirdiğniz için. Bu iyi haber oldu benim için.
  • 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.