Şimdi Ara

LeEco (LeTV) Pro 3 X720 Ana Konu (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.922
Cevap
18
Favori
107.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: anka4545

Ruslar bu ayarların düşük ışık çekiminde etkili olduğunu yazmışlar örnek resimde koymuşlardı

Sistem/etc nin içinde dosya

Ben yaptım ama ne kadar etkili anlamadım

LeEco (LeTV) Pro 3 X720 Ana Konu

Hocam aynı şeye bende baktım ama düşük ışık değilde ısınma sorununun önüne geçiyor diye biliyorum ben yani cihaz 50 derece'nin üstüne çıkmıyor sürekli soğuk ve performans kaybı yaşanmıyor bu ayarları yapınca diye biliyorum bir ara 1-2 gün batarya sıcaklığınızı kontrol eder misiniz ?

İşe yararsa bende deneyecem ...

• lazye kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam tekrar araştırdım daha çok ısınma sorunu içinmiş ben bu şekilde kullanacağım bakalım ne olacak gerçi hiç oyun oynamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anka4545

Haklısınız hocam tekrar araştırdım daha çok ısınma sorunu içinmiş ben bu şekilde kullanacağım bakalım ne olacak gerçi hiç oyun oynamıyorum

Sıcaklık için hocam deneyim önemli :D Deneyin bir bakalım oyun olması önemli değil gps kullanın mesela youtube da vizdeo izleyin...
  • Aicp nin oreo romunu kullanıyorum şu siralar baya stabillesmiş. Bildiirm ışığı sikintisi var sadece bana sikinti eden

sarj sureside bana gore gayet iyi sadece black screen kernel var herhangi ayar yapmadım

LeEco (LeTV) Pro 3 X720 Ana Konu

Hocam formu uzun süredir takip edemiyorum. Telefonda herşey normaldi ama bir ara şarj olmamaya başladı. %70 lerde takılmaya başladı şarj. XDA da araştırdım stock romlarda böyle problemleri olanlar varmış. Hala çözemedim sorunu. Tekrar ROOT attım falan ama düzelmedi. Bilgisayardan şarj ederken ediyor. Ama şarj cihazı ile takılıyor. Tekrar ROOT layıp sistemi kurunca stabilite kayboldu. Tabi bazı programlar falan yükledim onlarla da sorunu düzeltmeye çalıştım ama beceremedim.

En son satıcı msj attı. Bir skype adı verdi. Teknik servisimize bu adresten ulaşabilirsiniz. Burası ile sorunlarınızı görüşebilirsiniz diyerek. Orasıyla da daha görüşemedim. Şu anda en son durum bu. İsterseniz teknik servisin skype adını vereyim ROM u ondan isteyebilirsiniz. Ama bende böyle bir sıkıntı çıktı bunu belirteyim. Hiçbir şey yapmadığım halde şarjda takılmalar başladı.

Böyle bir sorunla karşılaşan veya çözümünü bilen var mı acaba?

Not: Sadece sistem yedeğini alıp yükleme yapmayı kendim bizzat denedim arkadaşlar. Telefon Le pro yazısında takılı kalıyor. Şu anda sistem yedeği var elimde. Ama hata veriyor bizzat denedim. Size önerim başka backuplarıda denemeyin. Çünkü yedek alırken fark ettim. Normalde sistem 1.8gb iken yedek alırken 2.6 ya çıktı. Yani telefonun başka özelliklerinide yedekliyor. Buda telefonun açılmamasına neden oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serkan Türk -- 9 Ocak 2018; 3:49:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Serkan Türk

Hocam formu uzun süredir takip edemiyorum. Telefonda herşey normaldi ama bir ara şarj olmamaya başladı. %70 lerde takılmaya başladı şarj. XDA da araştırdım stock romlarda böyle problemleri olanlar varmış. Hala çözemedim sorunu. Tekrar ROOT attım falan ama düzelmedi. Bilgisayardan şarj ederken ediyor. Ama şarj cihazı ile takılıyor. Tekrar ROOT layıp sistemi kurunca stabilite kayboldu. Tabi bazı programlar falan yükledim onlarla da sorunu düzeltmeye çalıştım ama beceremedim.

En son satıcı msj attı. Bir skype adı verdi. Teknik servisimize bu adresten ulaşabilirsiniz. Burası ile sorunlarınızı görüşebilirsiniz diyerek. Orasıyla da daha görüşemedim. Şu anda en son durum bu. İsterseniz teknik servisin skype adını vereyim ROM u ondan isteyebilirsiniz. Ama bende böyle bir sıkıntı çıktı bunu belirteyim. Hiçbir şey yapmadığım halde şarjda takılmalar başladı.

Böyle bir sorunla karşılaşan veya çözümünü bilen var mı acaba?

Not: Sadece sistem yedeğini alıp yükleme yapmayı kendim bizzat denedim arkadaşlar. Telefon Le pro yazısında takılı kalıyor. Şu anda sistem yedeği var elimde. Ama hata veriyor bizzat denedim. Size önerim başka backuplarıda denemeyin. Çünkü yedek alırken fark ettim. Normalde sistem 1.8gb iken yedek alırken 2.6 ya çıktı. Yani telefonun başka özelliklerinide yedekliyor. Buda telefonun açılmamasına neden oluyor.

sana tavsiyem acılıs ekranında kalıyorsa aldıgın image içindeki boot.img yi fastboot modda fastboot boot.img olarak telefonuna flaslaman belki acılabilir.. yedek aldıgın dosyanin içi acılmıyor ise winrar la filan acmaya calıs boot.img için

• djtato kullanıcısına yanıt
    Hocam tavsiyeniz icin tesekkur ederim. Onceden telefonu acmistim. Ama yinede basima boyle bir olay gelirse sizin dediginizi deneyecegim.

Bazi arkadaslar sistem yedegini al backupla sonra bize ver bizde yukleyelim falan demislerdi onlar icin yazdim o yaziyi. Sistemi backuplayip yukleyince acilmiyor telefon. Bunu belirtmek istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serkan Türk -- 9 Ocak 2018; 11:7:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serkan Türk

Hocam tavsiyeniz icin tesekkur ederim. Onceden telefonu acmistim. Ama yinede basima boyle bir olay gelirse sizin dediginizi deneyecegim.

Bazi arkadaslar sistem yedegini al backupla sonra bize ver bizde yukleyelim falan demislerdi onlar icin yazdim o yaziyi. Sistemi backuplayip yukleyince acilmiyor telefon. Bunu belirtmek istedim.

Ben diyorum gençler system sadece alınırsa açılır diyor :)
    Hok hocam kesinlikle açılmıyor. Bire bir kendi telefonumda denedim. Düşünün telefonun kendi sistemi olduğu halde,backuplayıp aynı sistemi yüklemeye çalıştığımda le pro yazısında takılı kalıyor. Bende çalışmayacağını düşünmüştüm. Ama şarj problemi olunca temiz kurulum olur belki diye kendim bizzat denedim. Olmadı. Tekrar omni kurup tekrar backup almak zorunda kaldım falan. Uğraştım biraz yani. Şu anda 26s teyim halen
  • Hepsinin yedegini isaretleyip yedek aldim sonra geri yuklerken hepsini secince açılmadı tekrar wipe yapip sadece systemi geri yuklemdim açılmıştı sizde de olmali normalde...

• attila24 A kullanıcısına yanıt
    Tüm herşeyi sıfırladım sistem hariç. Sonra sistemin yedeğini aldım. Aldığım yedeği tekrar kurmayı deneyince açılmadı telefon.Hatta hem systemi tek yüklemeyi denedim. Hemde sonrasında system imajıyla ikisini birlikte yüklemeyi denedim. İki yolda da açılmadı.Sonra başka rom kurmak zorunda kaldım. Ondan sonra tüm yedeği tekrar yükleyince açıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serkan Türk -- 9 Ocak 2018; 15:52:59 >
  • Göz atmak isteyebilirsiniz: OneOS

Ayrıntılarıyla beraber ilgilenmek isteyenleriniz olabilir diye düşündüm.
    Bu arada konu epey gelişmiş elinize sağlık @lazye hocam :)
  • mbtt.107 kullanıcısına yanıt
    Bune hocam android kac stockmu

• hakann07 kullanıcısına yanıt
    Hocam rom değil yapım aracı.
    Oneplus3/T cihazlarında ki FreedomOS'da olduğu gibi. Ayrıntıları mevcut.

Bir kaç arkadaş sanırım yapmak istiyor diye uğraştım Le Pro3 için olanını tasarladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbtt.107

Hocam rom değil yapım aracı.
    Oneplus3/T cihazlarında ki FreedomOS'da olduğu gibi. Ayrıntıları mevcut.

Bir kaç arkadaş sanırım yapmak istiyor diye uğraştım Le Pro3 için olanını tasarladım.

Mükemmel bir haber ellerinize sağlık senin gibi bir geliştirici olmadığı için aramızda pek bişey yapamıyoruz en azından proje için çok teşekkürler ...

Ama maalesef ilgilenecek pek arkadaş yok aramızda diye düşünüyorum android bilgimiz çok zayıf o konuda...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazye -- 9 Ocak 2018; 18:16:12 >
  • Estağfurullah hocam. Elimden ne geliyorsa onu yaptım. Az da olsa uğraşıyorum.
    Daha genele alacağım toolu ve özelleştirmeleri çoğaltacağım.
    Le Max 2 ve
    Le 2 Pro cihazları içinde uyumlu hale getirmeye çalışacağım.

Birde eğer benimle çalışacak enerjik bir tester bulursam Miui 9'umun son rötuşlarını yapacağım ana rom stabil durumda. Çalışmayan aksam yok.
    Sadece ben normal kullanıcılar gibi kullanmadığım için birisinin ufak tefek hata düzeltmede yardımını alacağım test ettirip.
  • Bu le max 2 eui 6 rom le pro 3 icinde cikicakmis heralde youtubeda bi videoda oyle yazmislar

• quote:

Orijinalden alıntı: mbtt.107

Estağfurullah hocam. Elimden ne geliyorsa onu yaptım. Az da olsa uğraşıyorum.
    Daha genele alacağım toolu ve özelleştirmeleri çoğaltacağım.
    Le Max 2 ve
    Le 2 Pro cihazları içinde uyumlu hale getirmeye çalışacağım.

Birde eğer benimle çalışacak enerjik bir tester bulursam Miui 9'umun son rötuşlarını yapacağım ana rom stabil durumda. Çalışmayan aksam yok.
    Sadece ben normal kullanıcılar gibi kullanmadığım için birisinin ufak tefek hata düzeltmede yardımını alacağım test ettirip.

Sizde cihaz yok galiba hocam sen çıkar TR dil bulunursa tadından yenmez ayrıca miui pro olsa daha da iyi olabilir.

Ben tester olabilirim ... Özelden gönderebilirsin bana hocam birde eui için 23s romu güncellerseniz fena olmaz batarya odaklı güncellemiz iyi olacaktır diğer eui tabanlı romlara kıyasla pil tüketimi çok fazla biraz daha dil ekleme yapabilirseniz birde tadından yenmez.

Lütfen rom yapmaya devam edin ... Desteği kesmeyin sizden başka geliştirici yok bizim cihazı kullanan veya daha önce kullanmış olan.

Bende cihazda var hocam. Sadece rom çıkarmayı bıraktım o kadar. Açıkçası bir daha da rom paylaşmayı düşünmüyorum cihaz için.
    Sadece roma çok aç bir kitle olduğunu gördüm ki Omni haricinde OS romlarıda müstesna edersek kimse romları tatmin edici bulmuyor.

Bu yüzden ufak bir yazılım girdisi hazırlayıp bıraktım son olarak. Artık isteyen yapar.

Ayrıca Miui9 projesini de sanırım kendi başıma tamamlayacağım. Testere proje başında gerek vardı. Bulamadım ama yinede çoğunu hallettim şimdide çok eksiğini çekmem herhalde. Romu yayınlayacağım bile şüphede bakalım daha. Ama XDA'da sanırım bir destek veriliyor. Tam ilgilenmedim orayla da.
  • mbtt.107 kullanıcısına yanıt
    Hocam sen bi lemax2 ye cikam stock android 7yi bizim cihaza uyarlayqbilirmisin cok iyi olur basit biseyse

• 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.