Şimdi Ara

LeEco (LeTV) Pro 3 X720 Ana Konu (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.921
Cevap
18
Favori
107.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: djtato

omni vs romlarda sorun su. stock rom yada cocou gibi ekran parlaklıgı iyi olmuyor.. omni lineage vs cok kullandım. son ekrsn parlaklıgına alsan bile yine cok beyaz olmuyor.. ama 23s yada muadil romlarda bu beyaz dongu super. sona alınca telefon gece fener gibi oluyor:)

En stabil romlar genellikle stock romlardır. Stock kullanılmamasının sebebi Android 6.X , kamera ve bildirimlerin düzgün gelmemesi multilanguage dil olmaması vs gibi sıralanabilir aslında Global rom şeklinde zamanında verilseydi sorun kalmazdı.

Ayrıca stock rom'da renk doygunluğu diğer amiral gemilere göre kötü.Parlaklık olarak gözle görülür bir fark görmedim ışığın altında sorun yaşadığımı hatırlamıyorum.

Stock rom sadece ikonlar renkli olduğu benim daha çok hoşuma gidiyor ve bana çok daha stabil geliyor.(Ses batarya konusunda özllikle)

• lazye suan ne kullanıyorsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: djtato

lazye suan ne kullanıyorsun :)

Aicp bugün couco92 geçebilirim 23s öyle bir planım var. Bir daha da custom rom atmayı düşünmüyorum aicp,lineage vs...

Eui 6 görmek isteyenler aşağıdaki videoya göz atsın... Le Max 2'nin bile bizim cihazdan daha çok destek gördüğü aşikar .

• lazye kullanıcısına yanıt
    Hocam hem stok rom olsa hemde google camerayi kurabilirsek ne super olurya sarjida efsane gider

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakann07 kullanıcısına yanıt
    Eui 6 aslında tamda öyle bişey :)

Bizim cihaza hicmi gelme olasiligi yk

• quote:

Orijinalden alıntı: hakann07

Bizim cihaza hicmi gelme olasiligi yk

aslında bu port bir rom diye düşünüyorum normalde güncelleme gelmesi lazım bizzim cihaza temmuzdan beri güncelleme gelmiyor bu sebeple resmi olarak inşallah gelir diye umut ediyorum bizim cihaz hariç her cihaza güncelleme geldi zaten...
    Yakın bir zamanda da firmaya 2.20 milyar $ sıcak para girdiğini biliyorum inşallah bu iyi işarettir ve en azından ingilizce'de olsa bir güncelleme gelir.
  • Stock romla telefon coşmaya başladı.Customlardan sıkılıp yeniden stocka geri döndüm (21s) inanılmaz pil performansı görmeye başladım hiçbir ayar yapmadan.Normalde 4saat anca ekran süresi alırdım.(Rootlayıp gereksiz proqramlarını sildim.Telefonu tam dolumdan sonra 20dk gibi şarjda bıraktım,şarjdan çıkarıp batterystats.bin dosyasını sildim)

LeEco (LeTV) Pro 3 X720 Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NihadAhad -- 6 Ocak 2018; 19:17:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Pa77er

Stock romla telefon coşmaya başladı.Customlardan sıkılıp yeniden stocka geri döndüm (21s) inanılmaz pil performansı görmeye başladım hiçbir ayar yapmadan.Normalde 4saat anca ekran süresi alırdım.(Rootlayıp gereksiz proqramlarını sildim.Telefonu tam dolumdan sonra 20dk gibi şarjda bıraktım,şarjdan çıkarıp batterystats.bin dosyasını sildim)

Gayet hoş maşallah hocam nazar değmesin. Custom romlarda demek bende değil sorun genel olarak bir sıkıntı var...

Hız anlamında nasıl acaba birde custom romdan geçilmiyor diye biliyorum ama hangi romdan geçtiniz bide link atabilir misin ?

Kardeşim sadece customlarda yaşamıyordum sorunu.Eskidende stock hatta bu romu kurdum,kutudan çıkanda bu romdu ama ekran sürem berbattı. Rom bu hocam.x720 uyumlu.(aslında US cihazlar için olduğundan play store ekli geliyor,programı kilitlediğinde bildirim sorunu yaşatmıyor).Tek sevmediğim yani launcheri,menu butonu koymuşlar ama o menu olmasa daha iyi yukarı aşağı ağır haraket ediyor tam oturtamamışlar).Pili etkiler diye değiştirmedim bende.İndirip dene bir sende şarjı fulleyip batterystats(root explorer-data-system-batterystats.bin) dosyasınıda silip 0dan bir başlanğıçla dene belki düzelir sorunun.

• quote:

Kardeşim sadece customlarda yaşamıyordum sorunu.Eskidende stock hatta bu romu kurdum,kutudan çıkanda bu romdu ama ekran sürem berbattı. Rom bu hocam.x720 uyumlu.(aslında US cihazlar için olduğundan play store ekli geliyor,programı kilitlediğinde bildirim sorunu yaşatmıyor).Tek sevmediğim yani launcheri,menu butonu koymuşlar ama o menu olmasa daha iyi yukarı aşağı ağır haraket ediyor tam oturtamamışlar).Pili etkiler diye değiştirmedim bende.İndirip dene bir sende şarjı fulleyip batterystats(root explorer-data-system-batterystats.bin) dosyasınıda silip 0dan bir başlanğıçla dene belki düzelir sorunun.

Bilgi için saol acaba custom romdan geçiş yapılabiliyor mu direk twrp'den bildiğim kadarıyla eui tabanlı romlarda eui tabanlı bir romdan geçmek gerek öyle midir ?

• Hocam sesiniz soluğunuz çıkmıyor :)
    Bir ara romu bizimle paylaşır mısın ?
    Hocam galiba evet normal twrpyla olmuyor.Bende editlenmiş versiyon V4 yazıyor onunla oluyor sorunsuz.Nerden indirdiğimi unutdum o yüzden upload edip atıcam

• quote:

Hocam galiba evet normal twrpyla olmuyor.Bende editlenmiş versiyon V4 yazıyor onunla oluyor sorunsuz.Nerden indirdiğimi unutdum o yüzden upload edip atıcam

Sorun yok hocam kurdum ama full ingilizce uygulamalar falan magisk ile rootlayamadım bile dlil ingilizce olması çok sorunlu değilde...

Hocam zaten hiçbir saf stock romu ben magiskle rootlayamadım.Supersu v2.79 kullanıyorum rootlamak için.Hocam saf stock bu ingilizce olması normal zaten)
    edit: v2.82 çıkmış sorun çıkarırmı çıkarmazmı bilmem onuda deneye bilirsin, ben eskiden indirmiştim o var diye onunla rootluyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NihadAhad -- 6 Ocak 2018; 22:24:55 >
  • Ben root edebildim magisk ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anka4545 -- 7 Ocak 2018; 0:6:42 >

• Kamera için şu ayarları uyguladım

Launcher için pixel 2 launcher kullandım

• Ben 21s romundan direk attığım gibi kaldırdım ayırca stock rom değil bu üzerinde oynanmış bir rom villalreg tarafından cpu ve gpu ile benim için ısınma sorunu vardı birde...

23s fastboot ile couco92 romuna döndüm şimdilik bakalım hayırlısı olsun...
    15.2 magisk asla çalışmadı bende eui tabanlı bir romda yükleniyor gözüküyor ama ana ekranda magisk yok ayrıca 14.0 ile anca rootlayabildim daha yeni sürüm kabul etmedi bende...

Şimdilik cuoco romu benim için iyi bunda kalırım galiba uzun süre...
    Eui 6 çıkarsa resmi güncelleme ile inşallah çok iyi olur...
    Dört gözle bekliyorum ...
  • Attığın dosyalar kamera için mi thermal.conf dosyasında ne alaka hocam ya emin misiniz ?
    Ayrıca tam olarak kamera üzerinde nasıl bir değişiklik yapıyor biraz detaylı anlatır mısın ?
    Ruslar bu ayarların düşük ışık çekiminde etkili olduğunu yazmışlar örnek resimde koymuşlardı

Sistem/etc nin içinde dosya

Ben yaptım ama ne kadar etkili anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anka4545 -- 7 Ocak 2018; 12:8:31 >
  • 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.