Şimdi Ara

LeEco (LeTV) Pro 3 X720 Ana Konu (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.922
Cevap
18
Favori
107.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Artık macera yok. :) lineageos tamamdır, artık Android 8'li romları beklerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cocou92 super de halen su uyku modu olayını bulamadık. 23s de aynı 26 s de aynı.. mail whatsup vss gibi programlar telefonu eline alınca bildirimler dusuyor. yoksa cocou super. bu durumu asabilsek muthis olacak. bir cok ayarı yaptım yine durum anı denemediğim sey kalmadı.
  • djtato kullanıcısına yanıt
    çözüm isterseniz şu yöntemi deneyin bence whatsup apk dosyasını internetten indirin root explorer ile system/app klasörünün içine atın ve rw-r-r şeklinde izinleri verin ve telefonu yeniden başlatın whatsup açıldığında sistem dosyası olacak ve sorun çözülecektir.

Saygılar...

• anka4545 kullanıcısına yanıt
    Sizin dediginiz romda ekran suredi kac saat stocj rindaki gibi 8 9 saati goruyormu ayni gun icinde

• hakann07 kullanıcısına yanıt
    miui 9 romunu soruyorsanız 8-9 saat göreceğini sanmam ama 6saati geçer bence

Saygılar...

• @anka4545 tskler dediğin islemi yapıp system root yetkisi verip kurdum tele bakalım. deneyeceğim..
  • anka4545 kullanıcısına yanıt
    Miu degil hocam sizin geri dondugunuz rom

• hakann07 kullanıcısına yanıt
    Ben en fazla 5.50 dakika gördüm ama şarj %20 lerin üstündeydi hatırlamıyorum benim çok takıntım yok bazen yoğun kullanıyorum akşam şarja takıyorum bazen ertesi gün işte şarja takıyorum ben memnunum

Saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: bluemagic1903

quote:

Orijinalden alıntı: hakann07

Benim cihazdada 21s veya 20s rom var gps hemen fixlenmiyor sizde kac snde fixlenio ilk actiginizda internetdsiz sokakta

Sabitlenmiyor ki internet olsa da sürekli mavi alan çıkıyor. Nokta doğru yerde fakat yine de alan çıkınca gösteriyor. Bu durumda navigasyon anlık çalışmıyor. izat.conf ve gps.conf dosyalarını da düzenledim ama sonuç değişmiyor.

Bu sorunu düzeltmenin bir yolu yok mu sizde de aynı mı stock rom ile kullanırken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: djtato

cocou92 super de halen su uyku modu olayını bulamadık. 23s de aynı 26 s de aynı.. mail whatsup vss gibi programlar telefonu eline alınca bildirimler dusuyor. yoksa cocou super. bu durumu asabilsek muthis olacak. bir cok ayarı yaptım yine durum anı denemediğim sey kalmadı.

*#*#46360000#*#* yaptıktan sonra gelen menuden 'Enable background resource control' devreışı bırakmayı denediz mi bu bende çözüm oldu.
  • bluemagic1903 kullanıcısına yanıt
    Sende bi sikinti olabililir bende sadece ilk gpsi acinca gec 3d fix oluo sonra bi sorun yk

• quote:

Orijinalden alıntı: hakann07

Sende bi sikinti olabililir bende sadece ilk gpsi acinca gec 3d fix oluo sonra bi sorun yk

Mesela yandexde o sarı ok transparan gibi yolda giderken de atlayarak gidiyor. ama bulunduğum konumu doğru gösteriyor mesela.
  • Bende de 4g tam çekmiyor. Ful çekmesi gereken yerde 2 ye 3 düşüp duruyor. 23s üzerine rom kurulu. 26s fremework yükleyip sonra romu kurunca düzelir mi

• Bende de 4g tam çekmiyor. Ful çekmesi gereken yerde 2 ye 3 e düşüp duruyor. 23s üzerine rom kurulu. 26s fremework yükleyip sonra romu kurunca düzelir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Hasancaktar

Bende de 4g tam çekmiyor. Ful çekmesi gereken yerde 2 ye 3 düşüp duruyor. 23s üzerine rom kurulu. 26s fremework yükleyip sonra romu kurunca düzelir mi

Hangi romdasın couco92 mi daha önce full çekip şimdi çekmiyorsa temiz bir kurulum yapmanı öneririm eui tabanlı bütün romlarda 4G bildiğim kadarıyla full çekmesi lazım eğer şehir merkezinde oturuyorsanız.
  • Ben bodrum kattayim orda bilev4g cekiyor siz dusunun

• lazye kullanıcısına yanıt
    Lineage romunu kullanıyorum hocam. Yüklediğimden beri hep öyleydi. İki ye üçe düşüp duruyor hep.

• Hasancaktar H kullanıcısına yanıt
    Mecbur eui tabanlı bir romda değilsen sürekli düşer çıkar 4G de iken 3G ve 2G' de sorun yok ...

• lazye kullanıcısına yanıt
    Hepsinde mi? 23s tabanına kurulu rom, 26s yükleyip sonra custom rom yüklesem nasıl olur.

• sorun yazılımsal stock sonra custom rom yapsanda farketmez. stock rom bu yüzden tercih ediliyor ve ediyorum :) ne varsa eui de var.
  • 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.