Şimdi Ara

led projeksiyon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bende ucuz çin malı led projeksiyon var tabi fiyatına göre kalıtesi belli düzeyde
    şimdi 1500 tlye kadar led projeksiyon almak istiyorum fakat çok bilgim yok
    acaba tecrübenize göre bana model önerebilirmisiniz.

• tamam dikkate alacağım.teşekkür
  • incelerken bu cihazda hoşuma gitti 100000 kontrast var
    acaba hangisini alsam
    http://www.istanbulbilisim.com.tr/lg-pg60g-led-projeksiyon-cihazi-fiyati,65053.html
  • Neden kimse promacto al dememiş madem dememiş ben soyleyeyim promacto x10 al lg'den çok daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adorer kullanıcısına yanıt
    X10 güzel model. ama bunun yenisi gelecek diye bir yazı okumuştum gecenlerde. model yada özellikleri bilmiyorum.
  • saliih S kullanıcısına yanıt
    bu modelden ziyade PB60G daha mantıklı.

http://www.istanbulbilisim.com.tr/lg-pb60g-led-3d-projeksiyon-30-000-saat-lamba-omru-fiyati,36929.html
  • evet pramacto x10 güzele benziyor düşünülebilir ama ben yine o beğendiğim cihazdaki 100000 kontrasta kafam takıldı
    x10 da 2000 kontrast var acaba görüntüde fark yaratırmı bilemiyorum
  • Çin den daha uyguna alabileceğim projeksiyon cihazı tavsiye edebilirmisiniz? Garanti nasıl oluyor? Arıza yaparsa ne yaparım?
  • benim aldığım uc 30 parasına göre çok fena değil 65 dolara almıştım.
    tecrübe kazanmak için fena değildi . cihazın garantisi yok yani macera işi
  • Çin macerasından uzun araştırmalar ve bu işten ağzı çok yanan kullanıcıların tavsiyesiyle vazgeçmiş durumdayım.
    Çin sitelerinde çok değişik ürünler gördüm android işlemcili fakat garantisiz oluşu, Çinden projeksiyon alan bir çok kişinin internet sitelerindeki şikayetleri beni bu işten soğuttu (korkuttu).
    Yanım da laptop taşımak istemiyorum. Bana uygun , Türkiyeden satın alabileceğim android tabanlı taşınabilir projeksiyon cihazı almak istiyorum.
    Daha önce bu tür bir cihaz kullanan forum üyesi arkadaşlardan varsa, tavsiyelerini bekliyorum. (Bütçem maksimum 1.500 TL dir)
  • quote:

Orijinalden alıntı: karanlıklarprensesi

Çin macerasından uzun araştırmalar ve bu işten ağzı çok yanan kullanıcıların tavsiyesiyle vazgeçmiş durumdayım.
    Çin sitelerinde çok değişik ürünler gördüm android işlemcili fakat garantisiz oluşu, Çinden projeksiyon alan bir çok kişinin internet sitelerindeki şikayetleri beni bu işten soğuttu (korkuttu).
    Yanım da laptop taşımak istemiyorum. Bana uygun , Türkiyeden satın alabileceğim android tabanlı taşınabilir projeksiyon cihazı almak istiyorum.
    Daha önce bu tür bir cihaz kullanan forum üyesi arkadaşlardan varsa, tavsiyelerini bekliyorum. (Bütçem maksimum 1.500 TL dir)

Bende Led düşünüyorum. Fakat bu android tabanlı dediğiniz nedir? Projeksiyon da android taban nasıl oluyor?
  • MKara58 M kullanıcısına yanıt
    Android özelliğe sahip projeksiyon cihazları var. Çin deki sitelerde gördüm. Kablosuz internete bağlanabiliyorsunuz. Android her uygulamayı internetten indirip bu tür cihazlarla kullanabiliyorsunuz.
  • karanlıklarprensesi K kullanıcısına yanıt
    Teknoloji uçmuş, biz yayan kalmışız.
    Sizin açıklamanızdan sonra android projeksiyonları inceledim bende, gerçekten hepsi bir arada gibi bir şey olmuş.
    Türkiye'de sadece Promacto diye bir marka altında satılıyor bu cihazlar. Fakat o markanın da adını ilk defa bu forumda duydum. Meğer android projeksiyon konusunda en bilinen firma oymuş. Ne kadar güvenilir bir marka bilemiyorum, araştırmak lazım.
    Üstelik adamların elinde cihaz da kalmamış . Yeni modeller gelecekmiş mart ayında . Biz eskisinden daha yeni haberdar olduk, yenisi nasıl bir şey olur acaba? Oynat oğlum deyince oynatmaya başlar filmleri herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MKara58

Teknoloji uçmuş, biz yayan kalmışız.
    Sizin açıklamanızdan sonra android projeksiyonları inceledim bende, gerçekten hepsi bir arada gibi bir şey olmuş.
    Türkiye'de sadece Promacto diye bir marka altında satılıyor bu cihazlar. Fakat o markanın da adını ilk defa bu forumda duydum. Meğer android projeksiyon konusunda en bilinen firma oymuş. Ne kadar güvenilir bir marka bilemiyorum, araştırmak lazım.
    Üstelik adamların elinde cihaz da kalmamış . Yeni modeller gelecekmiş mart ayında . Biz eskisinden daha yeni haberdar olduk, yenisi nasıl bir şey olur acaba? Oynat oğlum deyince oynatmaya başlar filmleri herhalde.

:) Bende inceledim siz yazdıktan sonra. Promacto'nun yeni gelecek modellerini bekleme kararı aldım bende. Birde formda DH üyelerine özel indirimli verilecek diye bir çalışma var, form üyeleri arasında ne kadar gerçekleşir bilemiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.